Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
"Излъгахте ни г-н Петков"!

Когато лопатата и гумените ботушки не могат да замажат всички анти-български решения


Аз имам къща в пострадалите села и нещо не видях буци и копейкин да се калят. Просто дъртите комуняги мрънкат, но няма страшно те са малка бройка тук. Не са снимали колко хора го поздравиха, защото аз видях много. Имаше и млади хора, които се снимаха с него.
 
Аз имам къща в пострадалите села и нещо не видях буци и копейкин да се калят. Просто дъртите комуняги мрънкат, но няма страшно те са малка бройка тук. Не са снимали колко хора го поздравиха, защото аз видях много. Имаше и млади хора, които се снимаха с него.
Ако след месец нямаше избори, Киркорчовци щяха ли да се снимат с лопатите? Риторичен въпрос, не ми отговаряй.
Ходиха ли с лопатите в с. Бисер, в Мизия и във всички населени места, наводнени през годините? Помогнаха ли поне с хуманитарна помощ, с финансови средства? Отново риторичен въпрос - не се хаби. ;)

Мантрата ''Буци не рине с лопата'' работи само при индивиди в мозъчна смърт. На тия села не им трябват ''лопатари'', а финансова помощ. Една заплата на кирчовото курве от ''оная'' банка или един тур с брандираното рейсче щяха да помогнат повече на бедстващите. Да, ама дори грантаджията Зайо Цицин се сеща, че ще е доста тъпо парично дарение да се заснеме и пусне във фейсбук.

И, те така те. След месец ще разберем дали за първи път стратегията ''човек от народа'' е дала положителен резултат в предизборна кампания. ;) Много повече хора ще бедстват заради дебилните анти-български решения на тия боклуци през предстоящата зима, така че калните им бани не заблуждават нито един мислещ човек. Клипчето по-горе го доказва.
 
Последно редактирано:
Така е, Русия е предлагала на Османците да си вземат Румелия обратно. Но също така е дала зелена светлина и на сърбите.
А относно Митрофанова, някой я фотошопнал на вчерашните чествания и като най-големия ламер се вързах без да проверя.
Сега проверих по-задълбочено. Не е Фотошоп, Митрофанова действително е там, което е меко казано парадоксално.

От Фейсбука на Радев: https://www.facebook.com/photo/?fbid=617654879725853&set=pcb.617272136430794

Във видеото на БНТ поради ъгъла на камерата и това, че е малко по-назад и има по-високи хора пред нея, не се вижда много, но я мернах на няколко кадъра.
 
Аз имам къща в пострадалите села и нещо не видях буци и копейкин да се калят. Просто дъртите комуняги мрънкат, но няма страшно те са малка бройка тук. Не са снимали колко хора го поздравиха, защото аз видях много. Имаше и млади хора, които се снимаха с него.
Явно това работи при хора с по-елементарно мислене.
 
Значи това с Митрофанова да присъства на националният ни празник си е пълна гавра! Румен Радев се доказа като поредната подлога!
 
Значи това с Митрофанова да присъства на националният ни празник си е пълна гавра! Румен Радев се доказа като поредната подлога!
Ама всички гласувахте за него, нали??? И леви, и десни!
 
Ако след месец нямаше избори, Киркорчовци щяха ли да се снимат с лопатите? Риторичен въпрос, не ми отговаряй.
Ходиха ли с лопатите в с. Бисер, в Мизия и във всички населени места, наводнени през годините? Помогнаха ли поне с хуманитарна помощ, с финансови средства? Отново риторичен въпрос - не се хаби. ;)

Мантрата ''Буци не рине с лопата'' работи само при индивиди в мозъчна смърт. На тия села не им трябват ''лопатари'', а финансова помощ. Една заплата на кирчовото курве от ''оная'' банка или един тур с брандираното рейсче щяха да помогнат повече на бедстващите. Да, ама дори грантаджията Зайо Цицин се сеща, че ще е доста тъпо парично дарение да се заснеме и пусне във фейсбук.

И, те така те. След месец ще разберем дали за първи път стратегията ''човек от народа'' е дала положителен резултат в предизборна кампания. ;) Много повече хора ще бедстват заради дебилните анти-български решения на тия боклуци през предстоящата зима, така че калните им бани не заблуждават нито един мислещ човек. Клипчето по-горе го доказва.

Смееш се като скапан абориген, имай малко срам. Ти си нямаш идея изобщо за какво става дума, не ни трябвали лопатари...
Толкова много кал има, че ти е бедна фантазията, трябва помощ, трябва охрана понеже се краде масово. Киро и да хвърли две лопати пак е свършил повече от теб и тия "мъже" от форума.

Иначе ми е ясно, че е пиар кампания и Мая Манолова видях и още сумати политици. Вървят като освободители докато ние газим из калта, но няма нищо вие си пишете и им ближете гъзовете.
 
"Искаме да кажем, че този път кражбите няма да продължат"

Аз го разбирам така: ''Миналия път крадохме, ама тоя път няма да крадем". Айде у лево. Една каруца джендър либерастки лицемерчета им е електората. Кой се излъгал - излъгал...
 
Ти него не го мисли, добре си е той.
Па, как? Той е един от бащите на The Great Reset - ''You will own nothing - We will own everything''. Много удобно ''мама'' му завеща трона, баш когато нещата по плана се подреждат чудесно.

Липсва ми @етерИум, мама му стара!
 
Па, как? Той е един от бащите на The Great Reset - ''You will own nothing - We will own everything''. Много удобно ''мама'' му завеща трона, баш когато нещата по плана се подреждат чудесно.

Липсва ми @етерИум, мама му стара!
Е точно де, живот-приказка! Другите да му мислим, нали така!
 
Тази сутрин на блиц въпрос на Любен Дилов, Панев отговори - ДБ ще се коалира с БСП, те са по-малкото зло от ГЕРБ.
За тези които не разбират разликата в идеологиите им - ще управляват заедно, тези които построиха и тези които взривиха мавзолея.
 

Горе