Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
аз не твърдя , че Бойко е цвете за мирисане , но ПП и ДБ са по зле от него , ако ти не го виждаш това значи е време да си вземеш очила... ще ти кажа най добрата оптика
По-зле от Боко? Не знам кой е за очила. ;)
 
Прогнози за изборните резултати:

333582009_3433943373602776_1555671014505480640_n.jpg
 
Да ни е на късмет само. :D
Аз наистина питах. Щото във фийда ми излизат само коментари с възмущение по адрес на ''некъв гърчав глист''. :)
 
Ауу, ама тя наистина е анорексичка. Хуманно спрямо нея е да стане премиер, та да заглади косъма малко, но е нехуманно спрямо българския народ. Сложен казус..
 
ГЕРБ много ги е страха да направят явна коалиция с ДПС, така че надали ще има кабинет с тази кранта начело.
 
Ауу, ама тя наистина е анорексичка. Хуманно спрямо нея е да стане премиер, та да заглади косъма малко, но е нехуманно спрямо българския народ. Сложен казус..
Тая достатъчно си е загладила косъма, не я мисли :)
 
Тая достатъчно си е загладила косъма, не я мисли :)
Ми що не яде, бре? Поне веднъж седмично. То тва е ходещ учебник за ортопеди. Ужас.

Ако не знаете как изглежда колянната става, тук контура се вижда перфекетно.


Rector_Brussels.jpg
 
Ми що не яде, бре? Поне веднъж седмично. То тва е ходещ учебник за ортопеди. Ужас.
Може да хапва био-буболечки, отгледани в специални ферми, спрямо изискванията на шефовете й. Може пък и да е на яка дрога и инсулинови инжекции, знае ли човек, то вече всичко е модерно 😁
 
В общи линии, Борисов поведе с 3:0 за следващите избори.
Всички останали, партии, медии и социално мрежи(и темата в този форум) само реагират на действията му.
 
В общи линии, Борисов поведе с 3:0 за следващите избори.
Всички останали, партии, медии и социално мрежи(и темата в този форум) само реагират на действията му.
Я разясни как поведе с 3:0 и срещу кого?
 
  • Like
Реакции: Vbb
за следващите избори.
Борисов си има твърд електорат, който няма как да се увеличи, та ако ще 3 менискуса да скъса едновременно. Повел е държавата към пропастта, но е факт и че така наречените му опоненти за нищо не стават. Дори са по-зле. Следващите избори ще увеличат процента на Възраждане, ако не ударят още по-грубо с фалшификациите от Козяк.
 
Следващите избори ще увеличат процента на Възраждане, ако не ударят още по-грубо с фалшификациите от Козяк.
Копейкин достатъчно се омаза, ако се появят Луна или Митю Пищова - за тях съм.
 
В общи линии, Борисов поведе с 3:0 за следващите избори.
Всички останали, партии, медии и социално мрежи(и темата в този форум) само реагират на действията му.
Бате, ти някъде на хранилка при ГЕРБ ли си или си тъп просто?


Борисов си има твърд електорат, който няма как да се увеличи, та ако ще 3 менискуса да скъса едновременно. Повел е държавата към пропастта, но е факт и че така наречените му опоненти за нищо не стават. Дори са по-зле. Следващите избори ще увеличат процента на Възраждане, ако не ударят още по-грубо с фалшификациите от Козяк.
Има си и повече. Има си едни още гербарски общинари, купени местни бизнеси / или заплашени, че ще им спре кранчето, още доста пионки в държавата администрация, няколко други олигарха с техните окто-пишко-пипала, болни хора или такива на неговия акъл, което е горе долу същото..., такива дето уж играят сечено на другите партии (ПП, Костя, и т.н.), гласувайки за ГРОБ, но това е малко като да тепеш глисти с дилдо.
 

Горе