Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
А ти наистина ли не разбираш, че заради турците, от право на вот бяха лишени други милиони български избиратели, разпръснати в цяла Европа. Та Мая, Христо и Слави (особено слави) получиха много гласове от чужбина. Тоест, работили са за себе си, а не за дпс.

Пич, тука тие евтини тролски внушения няма да минат. Не се пъни, че ще оцапаш гащите от зор.
А ти един път помисли и с главата си.
Какво ще стане ако тези всичките 350 хил. се изцвъкат от Турция, щото щял Слави да получи много гласове. Ами например едно референдумче за автономия на Кърджали.
А това не е невъможно. Особено ако беше минало гласуването по пощата, както предложи Радев:
 
А ти наистина ли не разбираш, че заради турците, от право на вот бяха лишени други милиони български избиратели, разпръснати в цяла Европа. Та Мая, Христо и Слави (особено слави) получиха много гласове от чужбина. Тоест, работили са за себе си, а не за дпс.

Пич, тука тие евтини тролски внушения няма да минат. Не се пъни, че ще оцапаш гащите от зор.
Дори когато сме на едно мнение пак защитавате тъпите решения! Хиляди пъти им обясниха, че има как да се ограничи гласуването в Турция спрямо Ук и САЩ където да гласуват на макс. Но от бързане не го направиха.

Вота от чужбина винаги е за новите! Преди той беше основно за ГЕРБ, после ДА България, после ИТН и сега да се направя на врачка няма да е за СЛАВИ а за ПП :) утре ще е за другите нови.
 
Ами например едно референдумче за автономия на Кърджали.
Троле, ти сега националист ли го играеш (шефката е облякла шивиците). Хората са свободни да се самоопределят. Ако смятат, че са турци няма как да им докажеш, че са българи. Слушам по радиото некви малоумни реклами на партия "Русофили... ала бала" и те и онази мишка от Възраждане разчитат на "патриот съм на маса" както пееха
 
Троле, ти сега националист ли го играеш (шефката е облякла шивиците). Хората са свободни да се самоопределят. Ако смятат, че са турци няма как да им докажеш, че са българи.
Подкрепяш откъсването на части от България, защото населението им се чувствали турци!
 
Точно с Кърджали трудно ше стане - по чисто географски причини.

Районът граничи с Гърция, не с Турция.
А гърците, както знаем, много ще се зарадват на нова туркоподобна република по границите си.
 
Подкрепяш откъсването на части от България, защото населението им се чувствали турци!
Хахаха ей гоуем си. Аз ти пиша, че обичам домати. Ти обаче се сърдиш, щото съм те обидил. Как се вика на чист български WTF
 
Хахаха ей гоуем си. Аз ти пиша, че обичам домати. Ти обаче се сърдиш, щото съм те обидил. Как се вика на чист български WTF
Цитирал си изречението ми за автономията и си уточнил, че турците са свободни да се самоопределят.
 
Трудно ще намерим друг такъв дипломат като Боце, който да запази границите ни цели и да ни пази от тероризъм. Да не забравяме една от крилатите му фрази - "арабите правят бизнес в България - на всеки ъгъл има дюнер".
 
Цитирал си изречението ми за автономията и си уточнил, че турците са свободни да се самоопределят.
Именно, ако в област Кърджали решат, че искат да са марсианци в обозримо бъдеще няма кой да ги спре. Макетата са същата работа, те са се самоопределили като македонци и си живеят живота, като такива. Я ми кажи дали ще е ок да направим едно селско възстание в Чикаго и да обявим БГ територия?
 
Трудно ще намерим друг такъв дипломат като Боце, който да запази границите ни цели и да ни пази от тероризъм. Да не забравяме една от крилатите му фрази - "арабите правят бизнес в България - на всеки ъгъл има дюнер".
Помниш неща от преди десет години?
А помниш ли, откъде Турция прекара десетките хиляди орди, които Меркел покани?
 
Тъпине, ко прайм с видеото на Младенов с мутрите? Този Баце го назначи за вътрешен министър! Това нормално ли е според теб?
 
Тъпине, ко прайм с видеото на Младенов с мутрите? Този Баце го назначи за вътрешен министър! Това нормално ли е според теб?
Два дни преди изборите?
Не ставай смешен!
 
Два дни преди изборите?
Не ставай смешен!

Ама много ясно, до неделя още ще има, белким ви светне в герберските дървени кратуни какво правите.

Не знам аз дали ставам смешен, ама на шефа ти хич не му е смешно.
 
Това не е Космос, това е цяла галактика.
 
абе то е ясно че 90% от политице имат връзки я с някой олигарх, я някой крими , я някоя държава, но от това видео аз не мога да видя и разбера нищо.. вие разпознахте ли го? Може човека да е ходил на проверка като полицай.. хахах
 
абе то е ясно че 90% от политице имат връзки я с някой олигарх, я някой крими , я някоя държава, но от това видео аз не мога да видя и разбера нищо.. вие разпознахте ли го? Може човека да е ходил на проверка като полицай.. хахах

Това е официално разсекретено СРС. Има опис и всички отрибути на доказателство. После са спирали колите за потвърждение на самоличност и, което също е документирано по надлежния ред. Демек, нещата са 100%.
 
Това е официално разсекретено СРС. Има опис и всички отрибути на доказателство. После са спирали колите за потвърждение на самоличност и, което също е документирано по надлежния ред. Демек, нещата са 100%.
Интересно как не са ударили още 2005 година нали е бил полицай
 
Интересно как не са ударили още 2005 година нали е бил полицай
Интересно е как мина през всички възможни длъжности в МВР до министър с това минало. А може би е било точно заради това минало :)
 
Излиза, че ИТН били дали 49930 лв., което е 87.7% от общата сума за реклама, на 7/8 ТВ. Доста подозрително, ще речеш, че имат нещо общо. Случаят трябва да се разследва. :)
 

Горе