Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
интересно ще е дали ще останат нещата като започнат да ги замерват с неща или почнат да чупят разни места, което се правеше преди 2 години.. междудругото казаха че имам водно оръдие в готовност :)
Да ги пръснат с руска водка, би трябвало да им хареса на копейките
 
междудругото казаха че имам водно оръдие в готовност
Набедили са те. Едва ли точно ти имаш. ;)

Чудя се, оръдието дали топли водата, или смятат да замерят протестиращите с кубчета лед?
 
5G, Бил Гейтс, чипове - всичкото народ, пуснато от Карлуково, се събрало пред Парламента.
Комиксовите размишления изпод рапърските шапки заваляха...

Не се бой, комиксов герой-рапърче-плебей, протестите са водят само до увеличаване на "заплахата", която представлява всичкото несъгласно народ. И когато назрее, всичкото несъгласно народ ще бъде изолирано по един или друг начин. Но понеже под рапърските шапки комиксов акъл вирей, демек: непоправими нарушения в мисловния процес са се образували, да ти обЯсним: филма е трилър и накрая изолираните и тези, от които са ги изолирали, си сменят местата.

(Обаче тука нали си за Кирко и Кокорко и някои от "колегите" от другата тема, които там биха реагирали остро на някой, който казва същото като теб, тук не те отразяват.;) )
 
Комиксовите размишления изпод рапърските шапки заваляха...

Не се бой, комиксов герой-рапърче-плебей, протестите са водят само до увеличаване на "заплахата", която представлява всичкото несъгласно народ. И когато назрее, всичкото несъгласно народ ще бъде изолирано по един или друг начин. Но понеже под рапърските шапки комиксов акъл вирей, демек: непоправими нарушения в мисловния процес са се образували, да ти обЯсним: филма е трилър и накрая изолираните и тези, от които са ги изолирали, си сменят местата.

(Обаче тука нали си за Кирко и Кокорко и някои от "колегите" от другата тема, които там биха реагирали остро на някой, който казва същото като теб, тук не те отразяват.;) )
Въййй, някакво анонимно форумно тролче ме затАпи. Край, отиде ми животът.... :)

п.с. ела да ми излъскаш зеления сертификат, пикльо.
 

с новите ви управляващи скоро няма да има никакво строителство.. със сигурност с Бойко тази магистрала щеше да е готова до 2 години нищо че ще е на двойна цена.. ако се чака до 2027 тя цената пак ще е двойна.. не се лъжете че ще е по евтино..
 
със сигурност с Бойко тази магистрала щеше да е готова до 2 години
И след още една щеше за е за основен ремонт :D
 

вече започвам да си мисля че тези няма да изкарат даже до Март.. очаквам до 1 месец да падне това правителство.. ей сега да започнат да организират масови протести и до там ще са.. като дойдат цените края на този месец.
 

вече започвам да си мисля че тези няма да изкарат даже до Март.. очаквам до 1 месец да падне това правителство.. ей сега да започнат да организират масови протести и до там ще са.. като дойдат цените края на този месец.
Защо ще пада, защото един "Волен уана би" натиска по неговата си линия? И по-големи откачалки е имало, и са се задържали правителствата. Този протест беше очакван сценарии, и при Орешарски първите дни Боко, Цоко и Пашата си правеха за по 30 лева на човек такива сбирки. Лошото е, че този нещастник ги обединява с нещо, което ги засяга много хора и то пряко, за да си движи неговия си керван. Много ме съмнява човек от този тип като него, както и с такова минало да има напълно чисти, народни и добронамерени помисли и цели. Управляващите също ги имат, няма разлика, но поне се опитват там една потънала много държава да вдигнат. Ще видим дали ще успеят де. Малко вероятно е, но все пак на нас нищо не ни пречи да се надяваме. :)
 
Копейките може и да са фашисти, но пък са ваксинирани фашисти, както разбрахме :)
 
Просто ПП връщат рестото на САЩ:
 
Защо ще пада, защото един "Волен уана би" натиска по неговата си линия? И по-големи откачалки е имало, и са се задържали правителствата. Този протест беше очакван сценарии, и при Орешарски първите дни Боко, Цоко и Пашата си правеха за по 30 лева на човек такива сбирки. Лошото е, че този нещастник ги обединява с нещо, което ги засяга много хора и то пряко, за да си движи неговия си керван. Много ме съмнява човек от този тип като него, както и с такова минало да има напълно чисти, народни и добронамерени помисли и цели. Управляващите също ги имат, няма разлика, но поне се опитват там една потънала много държава да вдигнат. Ще видим дали ще успеят де. Малко вероятно е, но все пак на нас нищо не ни пречи да се надяваме. :)
той използва ситуацията за да си набере популярност то е ясно, но аз говоря за тези от ПП , че виждаш ли как говоря хазартчето, нещастни фашисти .. само че бате ако имаше протест в моя град също бих отишъл срещу този зелен сертификат, а изобщо не подкрепям възраждане примерно.. обаче тези думи биха се приела от доста протестиращи , а политиците няма да се колебаят да ги използват..
 
той използва ситуацията за да си набере популярност то е ясно, но аз говоря за тези от ПП , че виждаш ли как говоря хазартчето, нещастни фашисти .. само че бате ако имаше протест в моя град също бих отишъл срещу този зелен сертификат, а изобщо не подкрепям възраждане примерно.. обаче тези думи биха се приела от доста протестиращи , а политиците няма да се колебаят да ги използват..
То пича имаше автобуси. Беше пуснал няколко автобуса от другите градове, да правят канабалъка тук. :)Можеше с някой от тях. Хазарта е ясно, че е там заради устата си най-вече. Да, не отричам, че е доста добър в изказа си, но за жалост много има да яде в добрата стратегия и комуникация като депутат. Но всеки търси сеира, та е идеален за това.

Играта е, за да се играе. Беше го казал някой, но не се сещам кой гении.


;)
 
Много ме съмнява човек от този тип като него, както и с такова минало да има напълно чисти, народни и добронамерени помисли и цели. Управляващите също ги имат, няма разлика, но поне се опитват там една потънала много държава да вдигнат.
Биографията на Костадин всъщност е блестяща.

А пък управляващите имат доста странни приоритети за искащи да "вдигнат държавата"... некакси не разбирам как ваксинации и зелени сертификати + клякане пред Македония ще ни вдигне.

И 2-те неща всъщност са клекове пред Урсула и пред Херо и нямат нищо общо с вдигането на каквото и да било.
 
Биографията на Костадин всъщност е блестяща.

А пък управляващите имат доста странни приоритети за искащи да "вдигнат държавата"... некакси не разбирам как ваксинации и зелени сертификати + клякане пред Македония ще ни вдигне.

И 2-те неща всъщност са клекове пред Урсула и пред Херо и нямат нищо общо с вдигането на каквото и да било.
да клекнат по бързо че да се свършва с мъките, то е ясно че рано или късно ще се случи това, по-добре по бързо и да започнат гледат други работи вече..
 
Аха, най-чистия е. :) Да го намажеш с мед. :)

100% чисти и порядъчни хора нямат работа в политиката, а и да се окажат случайно там, нищо свястно няма да направят.
Важното е приоритетите им да са до голяма степен в синхрон с тези на народа.

Примери: Тръмп или Никсън. Не най-добродушните или чисти индивиди, обаче адски ефективни начело на д-вата!

В тоя смисъл Кирчо видимо не е подходящ за поста. Твърде симпатичен, а и май ще излезе мекушав. Същото течение дето лашкаше д-вата по Бойково време вече го понесе и него в същата посока...
 
Не се заблуждавай. С 4% освен да яхнеш вълната от недоволните от сертификатите, от които съм и аз, не виждам какви други ходове може да има в този парламент. И как мина тези 4%? Просто е? Хвана общата болка на народа. Нещо, което някои тълкуват като спасител, други като нагаждач. Зависи кое си избереш. И в двата случая той ще си стигне до крайната цел, а много ме съмнява после да му запука за интереса на народа, отново.

271929148_10227299603697320_8045077613687060964_n.jpg
 
Последно редактирано:
Пи Ара му е малко, като на Волен преди години. Но трябва някой да ги ръчка за тези мерки и сертификати, за да им е неудобно, иначе много ще се разпуснат
 
Аз не знам каква е причината за цената на тока. А и никой май не е излизал да ни я обясни.
Обаче ми се стори нелепо някакъв собственик на три аптеки да се жалва и да говори, че щял да затваря. Повишили му се непосилно разходите за осветление, отопление и компютри. Аъ?
Пенсионер е взел седем лева по-ниска пенсия през януари. И разни такива.
 

Горе