Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Biaaro, обещал си да споделиш за културния и спортен центрове, когато дойде време. Напомням ти:)
 
Кеворк за пореден път се оказа прав.

Като му четях статиите дето сипваше на Киро все си мислех че просто е почнал да мята багажа от втория етаж.
 
Biaaro, обещал си да споделиш за културния и спортен центрове, когато дойде време. Напомням ти:)

Сега за 3-ти март ще записваме с певицата едно нещо, ако стане за пред хора ще го споделя с вас :)

Пускам ти малко от студиото :) Можеш ли да познаеш кой съм аз? :)

274653449_242343838107629_177806024661990774_n.jpg
 
Сериозно ли мислиш, че е само затова? Изказ - квалификации на тъпанар за една от най-великите държави в света от вожда на цигаанската махала на Европа. Тотална антибългарска политика в тоя конфликт. Тотално лайно и американска подлога.

Излъга, че не е канадски поданик - действията му го показват. Юридическият казус не е важен в случая. Тоя не е българин и не му пука изобщо за страната. Оплезил е език като помияр и пръхти от радост, че ходи по разни международни срещи, където е просто персонал. Ако не бях гласувала за него нямаше да го презирам толкова в момента. Много мразя, когато някой лъже така нагло.

Това са основателни критики. Мен обаче ми е по-важно той и другите министри да бъдат баш изпълнителна власт, тоест да вършат каквото е зададено в плана. Че често се изказва неподготвен, е факт. Но бих му го простил, ако за 4 години постигнат и половината от това, което са си задали в коалиционното споразумение. Киро ще дойде и ще си отиде, но реформите ще останат.

ББ лично беше изпълнителна, законодателна и отчасти съдебна власт, така че от него зависеше всичко. Киро е просто изпълнител и само това се иска от него да направи като хората.
 
Сега за 3-ти март ще записваме с певицата едно нещо, ако стане за пред хора ще го споделя с вас :)
Ако не стане за пред някои от "хората тук с твърде завишени критерии, които не се много покриват с реалността, и които не са направили всъщност и малко нещо подобно, дори не са подели инциатива за нещо подобно", е в такъв случай - го сподели с тези, които нямаме такива критерии:) (Нарочно така дълго го написах, да ти е гадно малко, щото знам, че не обичаш дълго и завъртяно :D)
Пускам ти малко от студиото :) Можеш ли да познаеш кой съм аз? :)
С коженото яке, дето се кефи! Освен всичко - само той е със структура на жиужиц-ващ:)
 
Ако не стане за пред някои от "хората тук с твърде завишени критерии, които не се много покриват с реалността, и които не са направили всъщност и малко нещо подобно, дори не са подели инциатива за нещо подобно", е в такъв случай - го сподели с тези, които нямаме такива критерии:) (Нарочно така дълго го написах, да ти е гадно малко, щото знам, че не обичаш дълго и завъртяно :D)

С коженото яке, дето се кефи! Освен всичко - само той е със структура на жиужиц-ващ:)

Не позна :) Чичото с цайсите и брадата :)
 
Не позна :) Чичото с цайсите и брадата :)
Мислех да добавя (честно): "Макар че, този с брадата е на компа, може и него да си". Честно:)
Ама ти много интелигентен изглеждаш бе, вече ще се държа с още повече уважение и респект:)
 
А тва с културния център, нещо подобно на театрална сцена има ли? И предвижда ли се да има и такава дейност? Щото каза общо "артисти" че си събрал.
 
А тва с културния център, нещо подобно на театрална сцена има ли? И предвижда ли се да има и такава дейност? Щото каза общо "артисти" че си събрал.

Има. Това дето го виждаш е може би 1/10 от цялото. Има и дечица дето се обучават на актьорлък, сега ще вземам още няколко деца-сирачета напълно безплатно. След няколко дена ще ти покажа певицата, да видиш за какво става въпрос, уникална.... Жокер - съученичка от музикалното на Петя Панева, тая от Гласът на България, но по-добра :) Ще правим някакви патриотични работи.... Абе още ми е каша, щото всичко в крайна сметка свършва при мен, ама ми е супер кеф. Не знам какво ми стана на тея години от пълен комерсиалист да отида в тоя тая посока....
 
Има. Това дето го виждаш е може би 1/10 от цялото. Има и дечица дето се обучават на актьорлък, сега ще вземам още няколко деца-сирачета напълно безплатно. След няколко дена ще ти покажа певицата, да видиш за какво става въпрос, уникална.... Жокер - съученичка от музикалното на Петя Панева, тая от Гласът на България, но по-добра :) Ще правим някакви патриотични работи.... Абе още ми е каша, щото всичко в крайна сметка свършва при мен, ама ми е супер кеф. Не знам какво ми стана на тея години от пълен комерсиалист да отида в тоя тая посока....
Заинтригува ме. Като почитател на фолклора Петя ми попадна в полезрението още преди да стане известна. Не знам коя е другата певица, за която говориш, но Петя е висока летва за 99% от певиците, да знаеш. :) Успех в начинанието, звучи интересно, а и е доста благородно.
 
Заинтригува ме. Като почитател на фолклора Петя ми попадна в полезрението още преди да стане известна. Не знам коя е другата певица, за която говориш, но Петя е висока летва за 99% от певиците, да знаеш. :)

Знам, за това казах, че са съученички, едни хора са ги учили, познават се много добре. Ако успея да го запиша добре на втори, ще видиш за какво говоря на трети :) Фолклора е много силно застъпен в това, което искам да правя. Собственика и хореограф на една от големите варненски школи по народни танци също е вербуван за каузата, така че в тая посока ще работим супер професионално.
 
Не знам какво ми стана на тея години от пълен комерсиалист да отида в тоя тая посока....
Ехеее, тоя па! :) Ти ако беше чак толко "пълен комерсиалист", нямаше дори да го помислиш тва.
Тия години - 42-3 ли бяха? Аре стига, хората и на по повече се променят при определени обстоятелства. Макар, че пак казвам, че ако беше пълен комерсиалист - нямаше да захванеш тая работа. Та "промяна на посоката" не е точно казано, според мен. Вижда ми се, че тоя център е външна реализация в тон с вътрешната ти посока, просто ся е дошло времето. Ти, нали доста от тия работи, които си ги говорил тук, са били в смисъл да се посочат лошите неща и да се върви към подобрение. Може да не си бил прав за някои от нещата, но тва е била идеята (аз поне тва виждам, макар че имам някои съвсем други идеи за по-доброто). Така че центърът се явява като продължение, в някакъв смисъл. (Ква реклама само издиплих:))

Ти от скромност малко го казваш, де, ясно:) Да не каже някой "еее, тоя биаро от бизнесмен - филантроп станА":)

Инак, добре изглеждат нещата (от малкото, което виждам и знам), дано потръгнат още. Идеята е в ход, добротворска е - готино. Супер звучи за децата-сирачета. Ще чакаме и още неща за показване:)

Още по-инак, питах щото имах идея за пиеса, но сега, като открехваш за подробности, мисля, че "революционно-иновационното ми творчество" не би се вписало в характера на предприятието ти.:)

(Въртъ си ги локумите и тва си:):):))
 
От ПП отказаха да се излъчва от НС оставаката на Янев по БНТ и БНР. Защо ли!
 
Не позна :) Чичото с цайсите и брадата :)
Познах от раз. Какво те издаде? Физиономията, с която гледаш дебилните постове на ремайна. Не лъжи, че на тая снимка не сърфираш в предприемача. ;)
 
Ае, чупката.

 
Ае, чупката.



274945450_10223806037596514_1090541549062362961_n.jpg
 
Явно засега няма да бутат правителството. То не е и добър момент точно сега да го бутнат. За в бъдеще не се знае.

Доста грозно, да се отречеш от своя министър. Ама така му е изгодно.
 

Горе