Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Няма да познаете, кой го е казал: 'Северна Македония има място в европейското семейство и това трябва да се случи възможно най-скоро. Ние като правителство сме ангажирани да постигнем това.'

Ало, почтените:
 
Сега ще си проличи дали сме нация:

 
Те като чета и в Германия са се били, там поне с някакви подръчни материали. :)
Дай ба тез точилки... не го пуснах щото нямаше източник, аз на нашите журналя не вярвам по принцип. Поне аз това, което четох, никакъв източник.
 
"Планът за възстановяване и устойчивост да бъде разписан от ЕК"
Някои виждат проблема в това, че Киро е излъгал, че плана е разписан. И искат да ги възстановят и заякнат час по-скоро. А какъв е плана? От какво се породи неустойчивостта и какво е възстановяването? Това е маловажна в контекста на "сега се живее", така че работата да се брои за свършена - хората искат просто да съществуват и да се развиват (ако може), така че ще приемат плана за възстановяване и устойчивост, даже тръпнат. (Така че си го заслужават.)
Това се казва "чиста работа":) Да видим как продължава поредицата от спонтанно възникнали кризисни ситуации и възстановителни устойчиви решения, и аз тръпна за продължението на шоуто.
 

Добре върви - 219 страници преведени само за 45 дни или по 5 страници на ден. Сега въпросът е колко бързо ще четат превода....
 
219 стр. само за барселонската афера?! Че те ако му съберат всичко по деянията, доде го изчетат - Боко ше си иде от естествена смърт...
 
Отново е понеделник:

Тегленето на нов дълг не е някакво интересно събитие предвид това, че постоянно падежират стари облигации, които трябва да заместят с нови. Гледай цялостната задлъжнялост и бюджетния дефицит.
 
Няма как без промяна, нали са ПП. Само дето са преписали първоначалният план на ГЕРБ.
 
Такъв батъл в НС не съм виждал.
 
Не ви ли се струва, че нашите политици са луди?
 

Горе