Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
03 Ноември 2021
iu

Премиерът Стефан Янев и президентът на САЩ Джо Байдън намериха време и за неформален разговор и размяна на шеги в шотландския град Глазгоу, където вече втори ден тече конференцията COP26 за измененията на климата. Българският министър-председател и американският му колега си поговориха на четири очи и се щракнаха за спомен. Снимката, на която и двамата са широко усмихнати, събра овациите във фейсбук, където генералът бе поздравен не само за ефектния кадър, но и за блестящата реч на перфектен английски, която изнесе пред лидерите на страните - участници във форума.

„Браво, генерале!”, „Мъже, особено нашия”, „Поздравления за великолепното представяне, гордеем се с вас”, са част от коментарите под снимката. Има и шеговити от типа на „Ако не беше Байдън, снимката щеше да е хубава.”

Имаше обаче и ядни коментари, като: "Не ме впечатлява тази снимка , нито бих препоръчвал да я тиражират РR-те на правителството .....Ефектът ще е отрицателен , особено сега в предизборната ситуация. Може би се възторгват от това джендърите от атлантическия клуб", написа недолюбващ политиките отвъд Океана. (Бандито сигурно..)

Преди снимката с Байдън, премиерът Янев се снима с куп важни държавници и евролидери, сред които и британския премиер Борис Джонсън и шефката на ЕК Урсула фон дер Лайен.
b76054fa2ceec876ed4d6a5a8de59ee3.jpeg
de734ce2f0d90f250de77777a8261d40.jpeg
38a02cb66a44b6124649314c316b22b8.jpeg

(Де и с Жустен.)

На световния форум в Глазгоу, българският премиер подчерта, че само работеща и жизнеспособна икономика може да бъде трансформирана в контекста на приоритетите на зеления преход. В този процес трябва да се вземат предвид националните особености, така че подходът да бъде справедлив и пропорционален.

Янев увери държавниците, че България ще изпълни своите ангажименти към Парижкото споразумение и ще работи за климатична неутралност до 2050 г., както и за още по-амбициозната цел за 55% намаляване на емисиите на парникови газове до 2030 г., което е заложено в законодателството на ЕС.

Янев говори за декарбонизация на българската индустрия и за постигане на икономически растеж в рамките на устойчива и съхранена околна среда, което включва поетапното прекратяване на използването на въглища до 2038-2040 г.

Премиерът ни подчерта, че усилията ни са концентрирани върху три главни цели: ускорено развитие на възобновяемите енергийни източници и водород; увеличаване на енергийната ефективност на икономиката и устойчива мобилност.

Джо Байдън пък бе твърде остър в речта си и разкритикува остро лидерите на Русия и Китай, че не са дошли на срещата за климата в Глазгоу. В реч пред форума Джо Байдън заяви, че Китай е подминал "гигантски" въпрос като климата. "Мисля, че е голяма грешка, че Китай не се появи. Те загубиха възможността да окажат влияние върху хората по света и върху всички тук на тази среща. Същото бих казал и за Русия", отсече американският президент.

В същото време, Байдън пак стана обект на иронични коментари, след като потребители на "Туитър" го набедиха, че е заспал по време на откриващите заседания на важната климатична конференция COP26.
......

Тва е на Димитров&НовитеИнвеститоре човека.

Дет се вика: The new project is coming....
Пълен фейл си като трол, батко :confused:

Много думи - минимален ефект (с елементи на backfire).
 
Пълен фейл си като трол, батко :confused:

Много думи - минимален ефект (с елементи на backfire).
Щот не съм трол сигурно? А ти си и си пълен ташак (не само като трол, и като чиляк).
 
хахах ах тези медии колко са долни бате.. виж как изопачават думите..
обаче разбирам инициативате да е на ГЕРБ и да гласуват нещо на ГЕРБ, но тук е съвсем друго..
ми ако ГЕРБ подкрепи бюджета това значи ли че всички които гласуват с ГЕРБ ще са предатели .. ми те всички в парламента ще гласуват бюджета , кво правим тогава?
 
Пълен фейл си като трол, батко :confused:

Много думи - минимален ефект (с елементи на backfire).
Аз на теб ли ше ти правя хубаво и шси съобразявам писането с теб бе, утко мързелана?! Бата в устата (яжмиуя, между другото).
 
Иначе има много лесен начин да свалиш правителството ахахах и да ги удариш така както никой не може..
в сряда всички от ДПС гласуват против вот на недоверие и тези ще се саморазпаднат.. тогава ще има ли коалиция с мафията се питам аз? Как ще обяснат че няма сделка ?
 
Аз на теб ли ше ти правя хубаво и шси съобразявам писането с теб бе, утко мързелана?! Бата в устата (яжмиуя, между другото).
Е не ми беше целта баш да ти създавам комплекси :) - пиши си там каквото те влече...

... аз мога да се хвана за всичко.
 
... аз мога да се хвана за всичко.
Като досаден вирус. Има ли ваксина?

/Да седнеш да пишеш с кеф и да ти се включи посредата Ночо с тролаж, ебати офертата... Знай си че не тряваше да влазам..
Кажи в кои теми не пишеш да пиша в тях, що пишеш в най-интересните. Ходи си при програмите и ИИ-то, не се фащай с политиката и ваксините, не ти требе.
 
Последно редактирано:
Като досаден вирус. Има ли ваксина?

/Да седнеш да пишеш с кеф и да ти се включи посредата Ночо с тролаж, ебати офертата... Знай си че не тряваше да влазам..
Кажи в кои теми не пишеш да пиша в тях, що пишеш в най-интересните. Ходи си при програмите и ИИ-то, не се фащай с политиката и ваксините, не ти требе.
Епа пиши авторски работи, нале си артистична и оригинална натура?
Защо пак влезе в режим "RSS Feed"??
-
Нещо интересно за гледане:

Биткойна се срина и Жечев се завърна към ютуб кариерата си.

ПП. И вече директно иска донейшъни (а преди критикуваше Цанов че имал Патреон...)
 
Епа пиши авторски работи, нале си артистична и оригинална натура?
Защо пак влезе в режим "RSS Feed"??
Тва чакам: кво ше нареди най-големия да изпълня с готовност.
 
На живот и смърт е работата.

289403855_565337795235902_6118614568433159927_n.jpg
 
Имам въпрос?
По време на дебата Кирчовци нямат право да са в парламента и да взимат думата налИ?
Ако е така лошо за коалицията , тия от ГЕРБ ДПС И Възраждане живи ще изядат ПП и другите хахахах мале кой знай как се подготвят, утре ще има шоу :Д
 
По време на дебата Кирчовци нямат право да са в парламента и да взимат думата налИ?
Това па откъде го измисли. Напротив, длъжни са да са там и да вземат думата.
 
нали имат групичка?
Е, и? Те са един вид на съд. Трябва да са там, да слушат обвиненията и да се защитават. Групичката ще участва също, не бой се.
 
Оф, боже... Копейкин им срал в гащите на некадърниците. Те не могат на две магарета сено да разделят, ма седнали - а, Слави, а Копейкин да маскарят.

Щото преодоляха земното притегляне и се отдадоха на евтин слугинаж, сега се чудят какво повече да измислят в жалката си ментална импотентност.

Копейкин утре ще им го нахендри, барем да се знае защо толкова квичат.

Довиждане е работата. Дори утре да закрепят нещо, до дни са аут.
 
Оф, боже... Копейкин им срал в гащите на некадърниците. Те не могат на две магарета сено да разделят, ма седнали - а, Слави, а Копейкин да маскарят.

Щото преодоляха земното притегляне и се отдадоха на евтин слугинаж, сега се чудят какво повече да измислят в жалката си ментална импотентност.

Копейкин утре ще им го нахендри, барем да се знае защо толкова квичат.

Довиждане е работата. Дори утре да закрепят нещо, до дни са аут.
Според мен ако подадат оставка и идат на избори ще имат по голям шанс :D
утре 100% ще разкрият и за тях някакви неща..
 
Защо така се напрягате като нищо не зависи от нас? И копейката да спечели и тиквата да спечели и Путин да дойде да ни управлява пак ще ни го набият с 200.
 

Горе