Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
По цял ден стоят в къщата на село и снимат кем трейлс и всякакви такива глупости.
Подскочих като прочетох това щото аз съм на село и постоянно си снимам с трейл кемс... немате идея какви интересни неща правят съседите като си мислят че никой не ги вижда.
Right_Split_SD_Trail_Cameras_mobile.jpg

Е тук има един до нас с напълно изгърмели бушони и знамето на възраждане е вдигнато у тях.
В кой край е вашто село? :)
 
Аз лично от жълтопаветници друго, освен лицемерие не очаквам, ама като сте се вкопчили в мантрата ''гласували еднакво = коалиция'', да питам за тая коалиция забравихте ли?

Възраждане беше единствената партия, която гласува против. Всички останали анти-български партии в 47-то НС си действаха в пълен синхрон, демек в коалиция.

1655798100391.png

Впрочем, болшинството решения в тоя парламент са взети със синхрон между ПП, ГРОБ, ДПС, ДБ, БСП. ;)
 
Подскочих като прочетох това щото аз съм на село и постоянно си снимам с трейл кемс... немате идея какви интересни неща правят съседите като си мислят че никой не ги вижда.
Right_Split_SD_Trail_Cameras_mobile.jpg


В кой край е вашто село? :)
Аз виждам всичко. ;)
 
‼️
Днес в София се проведе втори опит за Майдан.

‼️
Навсякъде по света включително и учебниците по политология, няма такова животно като протест на правителството в подкрепа на правителството, та даже излъчван по обществената телевизия.

‼️
Това нещо се нарича се манифестация и е характерно за държави с трайно установен диктаторски режим. Нещо като Северна Корея.

‼️
В потвърждение на думите ми е и появата на Бай Петко като оратор, баща на премиера слънце, който ни бе пробутан за протестър от лято 2020г.

‼️
Не разбирам защо Бай Петко бе на трибуната!!! Може би протестираше, че са му смъкнали председателя на НС!?

✅
Защо го казвам:

1f449.png
Виждам и чувам от всякакви световно неизвестни депутати и министри, че били главни действащи лица на протести 2020г.

‼️
Честно да ви кажа, като основен организатор и може би най-малтретиран, подслушван и тормозен от бухалката на Борисофф, а именно Гешефф, и като човек буквално прекарал над 3месеца по площадите от цялото НС и МС помня само един да е бил наистина активен на тези протести....

‼️
Не помня някой да е водил майка си или баща си да го защитава и подкрепя от сценката под фонтана....

‼️
Странно защо при всяка издънка на ПКПетков, от канадското гражданство и декларацията с невярно съдържание та до днес, Бай Петко се появява да защитава отрочето си.

‼️
Няма лошо ако детето е под 18 годишна възраст и има нужда от родителска подкрепа, но тук говорим за мъж с жена, деца, любовница, "бизнес" и министър председател. Появата на тате е някак смешна, а сценарият по-лош от този на сценаристите на Слави... Като добавим и фейсбук изцепката на вечно пийналата PRка на ПКПетков за импийчмънт на Президента Румен Радев , ясно се вижда, че пълзящият преврат и Майдан идва от ПП, ДБ и партията им майка БСП оглавявана от бившия кадър на Костов.

‼️
Вторият неуспешно програмиран опит за бг Майдан от ПП, ДБ и БСП няколко НПО та, една фирма, агитка и гелосан рогоносец се провали отново или поне до утре, когато се очакват сблъсъци между протестиращи и манифестиращи.

‼️
Колко грозно е да тъпчеш устоите на демокрацията подплатен от 30 сребърника и да се опитваш да наложиш диктатура на малцинството.... Нещо присъщо за единият коалиционен партньор и упражнявано с години, както и предадено добре на разклоненията му: СДС, ДСБ, ГЕ(Р)П, ДБ и ПП на Бай Петко....
 
Не знам за какви протести за защита на правителството говорят всички... Просто гей парада мина покрай НС, Кирето ги видя и поиска от Ленчето да му подаде мегафона.
 
Подкупни ли са тия новите? Че не ги знам. Да внимават...
get_img
 
... неговият егоцентризъм ме отблъсква.
То тва не беше ли "афродизиак"?
Там в една друга тема нещо подобно пишеше.
 
То тва не беше ли "афродизиак"?
Там в една друга тема нещо подобно пишеше.
Самоувереност = на егоцентризъм???? Не бъркай понятията. :)
 
Малей тоз Караджов счупи Киро след разкритията за президента.. Вече няма начин тоз да продължи, сега президента вече тотално ще скъса синджира хахахаха
 
Блинки да пуска нова анкета за изборите, да видим кой къде какво
 
Блинки да пуска нова анкета за изборите, да видим кой къде какво
Аз такива теми не пускам. :) Не съм голям фен да сме със силно изразена политическа секция. :) Нищо, че ни влияе пряко на бизнеса и без това не можем, но като цяло автора на старата ще иска сигурно. Но то още е рано за такава тема. :)
 
имах предвид да се смени в тази тема анкетата, ти или автора на темата, че идват избори със сигурност
 
имах предвид да се смени в тази тема анкетата, ти или автора на темата, че идват избори със сигурност
Ааа, направо си е за нова тема, с нови дебати, нови емоции, и определено нови играчи и водачи във вота на народа. ;)
 

Горе