Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Когато не си само 'просто Киро', а наистина си прост. Сигурно и Радев е лъгал, защото последната година той ходи по съветите на ЕС да лобира за Шенген.
 
Последно редактирано:
Когато си толкова тъп, че няма 'просто' накъде:
„Вика, пътят, по който си тръгнал, е много верен. Не се таргетират малките хора, таргетираш големите босове, защото, вика, всичко тръгва отгоре. Така че ме поздрави, той е следял, изглежда, новините от България”, пресъздаде премиерът разговора си с Кагаме пред български журналисти.
 
продължаваме промяната в пълна сила
 
Трябва да се направи железопътен коридор Турция ( Истанбул) => КАПИТАН АНДРЕЕВЕО =>
=>Хасково => Кърджали => Гърция
=>Хасково => Стара Загора =>( като минава през Ямбол , Сливен т.н. ) => Бургас(през пристанището) => Варна (през Пристанището) => Добрич => Костанта (Румъния)
От Варна => Русе => Букурещ (Румъния)
=> Пловдив => София => Скопие
=> София => Белград
=> София => Монтана => Видин
Като през София да минава през Покрай Летището :)

До 1-2 години ще сме топ сила в Европа за разпределяне на стоката .. какъв трафик ще има от Турция и Азия към Европа не е истина.. Също така да се позволи да преминава транзитна стока..
Ама няма кой да инвестира такива пари за пътища.. викаш китайците да влагат парите и да правят тези проекти и им даваш да вземат пари за следващите 20 години и след това всичко остава за нас.. а ти и прибираш данъците :)
Пишеш ЖП карта на България в Гугъл и виждаш, че голяма част от това, което си написал го има направено.

За Скопие - линията от наша страна е 90% завършена.
Въобще не ни трябва линия от Кърджали през Кап. Петко като имаме натоварена такава през Кулата като от там е основния поток на стоки и товари, но все пак преди време е правено разклонение. А и спрямо това, което си написал Турция -> Гърция през България няма никакъв смисъл от логистична гледна точка освен ако не се претоварва и преопакова.

В момента има доста успешен интермодален терминал в Пловдив, който качва камиони за Турция и Европа.

Има още да се развива ЖП транспрота, но "инвестиции" в кухи линии без абсолютно никаква нужда е загуба на пари и чист популизъм. Макетата пазара им е ужасно малък затова карго полетите са задължително със стоп в България. Камионите вършат чудесна работа за стокооборота.
 
продължаваме промяната в пълна сила
Просто Кирчо - снимката ни я пратиха така от ЕС.
ЕС - не сме пращали такава снимка.
 
Кирил Петков: С поста, който направих исках много ясно да заявя, че нашите международни партньори, че локалната корупция във всички страни в България е и външнополитически.
 
Утре сутрин - първата копка:
 
Американското посолоство доста бавно действат, цели 4 дни оставиха Янев за министър.
 
Типине, печелиш. Сигурно ще бъда единствената, която ще каже - сгрешихме жестоко. Не че боко нямаше също да ни насади, но поне щеше да е по-изтънчен в изказа си - и тва за боко говорим.

Честито! Намерете му бял кон, че скоро ще се налага да се връща в управлението на страната..
 
Типине, печелиш. Сигурно ще бъда единствената, която ще каже - сгрешихме жестоко.
Така правят хората, които имат някакъв базисен морал ("някакъв базисен", понеже предполагам не сме светци, все пак:)). Други предпочитат да увъртат допоследно и се навътрят още повече.:)
 
Заради едно освобождаване на министър, който така или иначе нямаше кой знае какво влияние върху генералната политика на България, сме готови да отхвърлим всички реформи в коалиционното споразумение и да върнем доказано корумпиран крадец. Сериозно?

ББ щял да бъде по-изтънчен. Работата на министър-председателя да бъде изтънчен ли е, или да свърши нещо полезно, без да отдели процент от държавния бюджет за себе си и мутрите си? И струва ли си да рискуваме реални промени само за да гледаме по телевизора изтънченост?

Не съм безкритичен към правителството, но нека бъдем прагматици. Действията, а не думите, са това, което е от значение. Със или без Янев, със или без ББ - позицията на България щеше да е една и съща.
 

@Attacker , смелост и действия обърнаха много неща, разгледай тази статия, не мога да си представя как си го представят в такъв момент, където Русия обявява война в Европа, някоя държава на НАТО да покаже неутралитет, нали към нас ще погледнат рашките и че почнат кампания как ще ни 'освободят'.



Абе да питам аз, какъв е тоя трактор дето влачи бтр-а, и трактори ли са довлекли? Щото вчера се появи снимка на един украински фермер, как си беше 'набрал' един танк и си го влачеше с трактора, ама тоя трактор има Z на него, интересно дали е някой предател украинец, или руснаците си носят и трактори с инвазията.
 
Последно редактирано:
Заради едно освобождаване на министър
Сериозно ли мислиш, че е само затова? Изказ - квалификации на тъпанар за една от най-великите държави в света от вожда на цигаанската махала на Европа. Тотална антибългарска политика в тоя конфликт. Тотално лайно и американска подлога.

Излъга, че не е канадски поданик - действията му го показват. Юридическият казус не е важен в случая. Тоя не е българин и не му пука изобщо за страната. Оплезил е език като помияр и пръхти от радост, че ходи по разни международни срещи, където е просто персонал. Ако не бях гласувала за него нямаше да го презирам толкова в момента. Много мразя, когато някой лъже така нагло.

Биярка, виждам, че четеш. Съжалявам, но това е мнението ми вече. Базирано е на адекватна преценка на действията му. Няма значение кой на чия страна е във войната. Просто киро е тъпанара, с който ежедневно се прострелваме в крака.
 

@Attacker , смелост и действия обърнаха много неща, разгледай тази статия, не мога да си представя как си го представят в такъв момент, където Русия обявява война в Европа, някоя държава на НАТО да покаже неутралитет, нали към нас ще погледнат рашките и че почнат кампания как ще ни 'освободят'.



Абе да питам аз, какъв е тоя трактор дето влачи бтр-а, и трактори ли са довлекли? Щото вчера се появи снимка на един украински фермер, как си беше 'набрал' един танк и си го влачеше с трактора, ама тоя трактор има Z на него, интересно дали е някой предател украинец, или руснаците си носят и трактори с инвазията.
Тоя тотално превърте играта. Вече ще почне и по темите на хората, предлагащи/търсещи услуги да сере.
 
Сериозно ли мислиш, че е само затова? Изказ - квалификации на тъпанар за една от най-великите държави в света от вожда на цигаанската махала на Европа. Тотална антибългарска политика в тоя конфликт. Тотално лайно и американска подлога.

Излъга, че не е канадски поданик - действията му го показват. Юридическият казус не е важен в случая. Тоя не е българин и не му пука изобщо за страната. Оплезил е език като помияр и пръхти от радост, че ходи по разни международни срещи, където е просто персонал. Ако не бях гласувала за него нямаше да го презирам толкова в момента. Много мразя, когато някой лъже така нагло.

Биярка, виждам, че четеш. Съжалявам, но това е мнението ми вече. Базирано е на адекватна преценка на действията му. Няма значение кой на чия страна е във войната. Просто киро е тъпанара, с който ежедневно се прострелваме в крака.

За съжаление и аз съм в тая посока, особено след това с Янев. Отделно че май излъга и собствения си баща (Радев), което вече е твърде долно. Имам да довършвам едни неща тея дни и ги почвам :) Че едвам издържам да не кОпонясвам с вас в темата за третата световна :) Само тулуп да не връщаме, че ако беше той, 3-те ни мига вече щяха да са над Укрейна.
 
За съжаление и аз съм в тая посока, особено след това с Янев. Отделно че май излъга и собствения си баща (Радев), което вече е твърде долно. Имам да довършвам едни неща тея дни и ги почвам :) Че едвам издържам да не кОпонясвам с вас в темата за третата световна :) Само тулуп да не връщаме, че ако беше той, 3-те ни мига вече щяха да са над Укрейна.
Сериозно мислех да ти пиша тия дни. Притесних се за тебе. :)

Чакаме те.
 
Сериозно мислех да ти пиша тия дни. Притесних се за тебе. :)

Чакаме те.

Ха ха, знам че ви притесних, затова ви налайкнах всичките да видите, че съм жив и мисля за вас :) Въпроса е, че наистина имам важни неща да върша, а вляза ли в тая тема, няма излизане, че е много благодатна :)
 

Горе