Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
В крайна сметка всички ще плащат за газ от Русия :)

 
Как ви се струва името на новата ми не учредена компания.

Шмекери за всеобхватна ерудирана политическа широкоспектърна самоизолация.
Накратко ШВЕПС

Яко, а?
 
.
 
Последно редактирано:
Как ви се струва името на новата ми не учредена компания.

Шмекери за всеобхватна ерудирана политическа широкоспектърна самоизолация.
Накратко ШВЕПС

Яко, а?

Основен опонент на изборите ще ти бъдат групичката от партия:

Фанатици за
Абсолютно
Ненужен
Трансатлантически
Апокалипсис
 
Основен опонент на изборите ще ти бъдат групичката от партия:

Фанатици за
Абсолютно
Ненужен
Трансатлантически
Апокалипсис
Ще се свържа с тях да запишем в уставите си, че може да се членува в други партии и ще се явим на изборите самостоятелно. Но дали закона позволява едно и също лице да се яви на избори в листите на повече от една партия.

Ще предложим и на

Честни
Измамници
за
Предварително
Споразумение
 
С това портфолио, Кирчо спокойно ще си намери работа като организатор на прайдовете в администрацията на Трудо, като се върне в Канада.
 
Тоя и за канадец не става с ужасното си произношение.

А пък този знае само една дума на английски, ама от сутрин до вечер говорят за азерският газ, който договори. ( гласувалите за ПП- просто Киро няма как да знаят, че това са президентът и първата дама на Азербейджан)
az1.jpgaz2.jpg
 
Какво ще търси българина, респективно... рома на следващите избори?
Обещания за стабилност. Обещания за ново и светло бъдеще или ШВЕПС?
 
Скоро не са вдигали водата, така че може да мине за мит. :)

Виж файлът 24206

А това за днес. Нещастниците от ГЕРБ.
Заради присъствието на една съмнителна персона не бива да се политизира основателният протест на превозвачите. Всички браншове трябва да се вдигнат, за да бъде по-скоро изметено това сервилно правителство.

п.п. гроб няма да могат да съставят кабинет. Кой ще може? Ба ли му майката...
 
Заради присъствието на една съмнителна персона не бива да се политизира основателният протест на превозвачите. Всички браншове трябва да се вдигнат, за да бъде по-скоро изметено това сервилно правителство.

п.п. гроб няма да могат да съставят кабинет. Кой ще може? Ба ли му майката...
Що? Да дойде ГЕРБ и Вързаждане? Повечето оранизирани протести и простоии идват от там, за да бутнат тези от ПП. Не казвам, че се справят много блестящо, но кое точно не се вдигна навсякъде в Европа? За жалост хората в момента виждат това, което ГЕРБ са завещали, плюс цялата свинщина от войната, която се излива като топло повръщано върху нас. Но всички, мрънкачи, които постоянно седят в мрежата, гледат и четат глупости не си дават грам сметка каква гняз ни чака след дадането и ПП, които за момента слабо им се отчитата и добрите неща, които направиха.

Дайте им на тези 12 години, както простия народ даде на оня пожарникар и после съдете. Няма правителсво или магия на този свят, който за една година би могла да оправи цялата крадлива мазния на ГЕРБ, ДПС и другите знайни и незнайни палачовци, които убиваха държавата с години. Но българина помни като маймуна и неговата развносемтка е на база седмица, месец назад, забравяйки от къде реално са тръгнали тези, какво поеха като държава и най-вече срещу какво се изправят всеки ден. Не говоря само за войната, и икономическата обставка, която е по цял свят. Говоря за опозицията, която всеки ден мисли как да събори властта, за да може да се върне и да продължи с плана....И да нанди, освен колонизация, няма кой да дойде.

Има два варианта тук....търпение и да се иска ясни мерки с постонни резултати, което да вдъхне малко доверие и да не изглежда, че тези са много пандали от Марс. Второ - да ни хване ... примерно Гърция и да си ни управлява. На мнение съм, че не се оправяме много добре и е редно да даден на можещите, а дали ще оцелеем от вариант № 2 като нация, Божа работа. ;)
 
Що? Да дойде ГЕРБ и Вързаждане? Повечето оранизирани протести и простоии идват от там, за да бутнат тези от ПП. Не казвам, че се справят много блестящо, но кое точно не се вдигна навсякъде в Европа? За жалост хората в момента виждат това, което ГЕРБ са завещали, плюс цялата свинщина от войната, която се излива като топло повръщано върху нас. Но всички, мрънкачи, които постоянно седят в мрежата, гледат и четат глупости не си дават грам сметка каква гняз ни чака след дадането и ПП, които за момента слабо им се отчитата и добрите неща, които направиха.

Дайте им на тези 12 години, както простия народ даде на оня пожарникар и после съдете. Няма правителсво или магия на този свят, който за една година би могла да оправи цялата крадлива мазния на ГЕРБ, ДПС и другите знайни и незнайни палачовци, които убиваха държавата с години. Но българина помни като маймуна и неговата развносемтка е на база седмица, месец назад, забравяйки от къде реално са тръгнали тези, какво поеха като държава и най-вече срещу какво се изправят всеки ден. Не говоря само за войната, и икономическата обставка, която е по цял свят. Говоря за опозицията, която всеки ден мисли как да събори властта, за да може да се върне и да продължи с плана....И да нанди, освен колонизация, няма кой да дойде.

Има два варианта тук....търпение и да се иска ясни мерки с постонни резултати, което да вдъхне малко доверие и да не изглежда, че тези са много пандали от Марс. Второ - да ни хване ... примерно Гърция и да си ни управлява. На мнение съм, че не се оправяме много добре и е редно да даден на можещите, а дали ще оцелеем от вариант № 2 като нация, Божа работа. ;)
ти доволен ли си че ще ти дадат 25ст. на литър гориво? И утре като стане от 3.30лв сега на 3.55 лв и тези 25 стотинки ще свършат за секунди..
при следващи избори ще гласувам за този който обещая таван на цените на горивата максимум 2.50 лв.. да махнат акциз ли ще махат ддс ли незнам вече там..
междудругото защо от моите данъци се плаща компенсация за ГАЗ парно топла вода? аз си плащам ток щото нямам парно или топла вода.. на мен що не ми платят тока или да ми купят пелети или дърва? че тези мерки даже ще влязат в сила чак след 3 месеца .. когато вече всичко ще е двойно така ли иначе :)

Що не договарят американски петрол нали там петрола е 30-50 цента
 
ти доволен ли си че ще ти дадат 25ст. на литър гориво? И утре като стане от 3.30лв сега на 3.55 лв и тези 25 стотинки ще свършат за секунди..
при следващи избори ще гласувам за този който обещая таван на цените на горивата максимум 2.50 лв.. да махнат акциз ли ще махат ддс ли незнам вече там..
междудругото защо от моите данъци се плаща компенсация за ГАЗ парно топла вода? аз си плащам ток щото нямам парно или топла вода.. на мен що не ми платят тока или да ми купят пелети или дърва? че тези мерки даже ще влязат в сила чак след 3 месеца .. когато вече всичко ще е двойно така ли иначе :)

Що не договарят американски петрол нали там петрола е 30-50 цента
0927128001489586946_600426_920x517.jpg
 
Но всички, мрънкачи, които постоянно седят в мрежата, гледат и четат глупости не си дават грам сметка каква гняз ни чака след дадането и ПП, които за момента слабо им се отчитата и добрите неща, които направиха.
И кои са тези хубави неща? От година, откак са почтенните на власт сме в гняз до шия.
Ако ще мрънкате и се оправдавате с ГЕРБ, директно признавате, че за нищо не ви бива.
 
Дайте им на тези 12 години
Ти не си добре. Те за 2 месеца направиха толкова простотии, колкото тиквун не успя за 12 години.

Тия прокарват само и единствено анти-български политики.

Пресен пример - шистов газ от сащ, при положение, че цяла Европа ще продължи да си купува по-евтиния - руски. Това ще се отрази на всеки отрасъл на икономиката.

За политическите им изцепки (външната политика) даже не ща да говоря. Да се махат час по-скоро!
 
ти доволен ли си че ще ти дадат 25ст. на литър гориво? И утре като стане от 3.30лв сега на 3.55 лв и тези 25 стотинки ще свършат за секунди..
при следващи избори ще гласувам за този който обещая таван на цените на горивата максимум 2.50 лв.. да махнат акциз ли ще махат ддс ли незнам вече там..
междудругото защо от моите данъци се плаща компенсация за ГАЗ парно топла вода? аз си плащам ток щото нямам парно или топла вода.. на мен що не ми платят тока или да ми купят пелети или дърва? че тези мерки даже ще влязат в сила чак след 3 месеца .. когато вече всичко ще е двойно така ли иначе :)

Що не договарят американски петрол нали там петрола е 30-50 цента
Да съм казал, че съм доволен? Да стане и 5 лв. Да видим тия с колите за по 1000 лева как ще преоткрият градския. Що? Боко щеше ли да ти даде, наивен си. И това, което обещават, не е това което се случва, ако ще глесуваш, гледай да не се осланяш на това кой какво общеава. :)
Ти не си добре. Те за 2 месеца направиха толкова простотии, колкото тиквун не успя за 12 години.

Тия прокарват само и единствено анти-български политики.

Пресен пример - шистов газ от сащ, при положение, че цяла Европа ще продължи да си купува по-евтиния - руски. Това ще се отрази на всеки отрасъл на икономиката.

За политическите им изцепки (външната политика) даже не ща да говоря. Да се махат час по-скоро!
Какво, 1 година и следващите? И така до кога. Не съм написал, че се правят добре, дори напротив. Където ми попадне нещо, си им сипвам, но и ти си май с къса памет. Жалко, жалко.
Шистов газ, защото са идиоти и не могат да си остояват позициите, шистов газ от САЩ, защото Боко ни "беше направил ененргийно независими", като в процеса потънаха 3 милиарда. Шистов газ, защото и без газ също беше вариант. ;)

И кои са тези хубави неща? От година, откак са почтенните на власт сме в гняз до шия.
Ако ще мрънкате и се оправдавате с ГЕРБ, директно признавате, че за нищо не ви бива.
Върнаха ли ти данък? Градини плащаш ли? Що, ГЕРБ много добре се справиха с всичко. Нищо лично. ;)
 

Горе