Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Отговора ми не е към теб, просто да видят останалите с какви хори си имаме взимане-даване и после в каква държава сме били живяли, ами те всички си въртят дупетата накъдето е най-големия, ама той не е голям постоянно и взима, че спада. Един път по-бавно, един път по-бързо.
В момента, понеже няма голям, се опитват да ни уредят с няколко малки... с обещанието че ще влязат в парламента заедно и ще работят в синхрон, разбира се.
 
Последно редактирано:
Отговора ми не е към теб, просто да видят останалите с какви хори си имаме взимане-даване и после в каква държава сме били живяли, ами те всички си въртят дупетата накъдето е най-големия, ама той не е голям постоянно и взима, че спада. Един път по-бавно, един път по-бързо.
Благодарим, че ни информира за личните си сексуални предпочитания.

Останалите вече знаят с какви хора си имате работа.
 
Отговора ми не е към теб, просто да видят останалите с какви хори си имаме взимане-даване и после в каква държава сме били живяли, ами те всички си въртят дупетата накъдето е най-големия, ама той не е голям постоянно и взима, че спада. Един път по-бавно, един път по-бързо.
Тя ще запее същата песен като дойдат и вгъзраждане. Но те едва ли ще дойдат. ;)
 
Тя ще запее същата песен като дойдат и вгъзраждане. Но те едва ли ще дойдат. ;)
А кой ще дойде? ДПС+БСП+ГЕРБ? И всички дружно ще запеем "победа" :hankey:
 
ей тия от БСП как са захапали властта изобщо не им се пуска, няма такива животни бате.. крокодил да беше щеше до сега да пусне , а тия все намират начини да не пускат, много им харесва...

Представям си колко е сладко да управляваш ахахах
 
Последно редактирано:
мале мале

тия БСП не искат да пуснат властта..
цялата държава се разпада, отвсякъде кризи, няма газ, скъпи горива, няма пари, корупцията е х2 даже отколкото е в при БОЙКО.. направо всичко е счупено, а тия министри от ПП излезнали в ПЛАТЕН ГОДИШЕН ОТПУСК точно сега, брей така става като гласувате за измекяри хем крадат парите хем почиват на плажа с коктейлче , а хората да се чудят що пътищата са с дупки, що цената на тока е двойно и предстои още след 2 месеца да видим как цената ще е х5 :) толкова с промяната
 
ПС : оправиха го. Имам скрийншот, но по-късно може да го кача. Отново неправилно направиха поста си бтв
 
ПС : оправиха го. Имам скрийншот, но по-късно може да го кача. Отново неправилно направиха поста си бтв
Дали не са прибързали с информацията, тази медия май вече не е много независима... незнам май подготвят информациите предварително хахаха
 
Честито за газа. Очаквайте нарастващи цени, гарнирани с дефицит

 
Честито за газа. Очаквайте нарастващи цени, гарнирани с дефицит

Авторските права за нищо ги нямаш.
 
Ще се види в петък колко депутати са събрали за кабинет, един вид гласуване стрес-тест
 
Ще се види в петък колко депутати са събрали за кабинет, един вид гласуване стрес-тест
Няма да има правителство, пък ако направят такава грешка да направят да намерят 121 човека това ще е най голямата грешка.. След това всичките приключват с политиката и ще останат само ДПС Герб и Възраждане хахахха
 
Ясно е само едно, Слави се самоуби политически , другите си имат бъдеще в следващ парламент.
На болшинството от народа му е ясно защо славчо легна така като долна магистралка
 

Продължаваме промяната..

А Асенчо може и да е избягал в някой остров и да си пие коктейлче , че никой не може да го открие..аххаа
 

Горе