Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ах какъв боклук е този Кокорчо... държавата няма пари честито :) докрая на годината фалит
И газа с 53% нагоре. Честито за диверсификацията. Сега на юруш ще върнат стария шеф на КЕВР, за да може да се урегулира цената.
 
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Кристиан_Таков

Основателя на Да България. Както всички имащи власт в милата ни родина и той е върл комунист. Комунисти са или подлоги на такива всички в милата ни родина на някакви постове от значение. "Демократи". Тази измет завладя държавата. Тук преход НЯМА, но "демокрацията ни отне всичко". ДС агентите са като октопод, които е с пипала във всички сфери на управление. Дуган, Борисов и сие. Руски подлоги. Марионетки лавиращи между САЩ и Русия, точещи паричките от ЕС. Продължете си спора коя партия е по-добра.
 
Последно редактирано:
И газа с 53% нагоре. Честито за диверсификацията. Сега на юруш ще върнат стария шеф на КЕВР, за да може да се урегулира цената.
Всички глупаци с неуредени източници и големи (ама на ужким) топки сега ще си го изядат. Германия май вече започва да го усеща добре без смазочните средства. Може ли да си толкова тъп - толкова силна и зависима от газ държава, която няма други алтернативи да се озъби на Русия?

 
Всички глупаци с неуредени източници и големи (ама на ужким) топки сега ще си го изядат. Германия май вече започва да го усеща добре без смазочните средства. Може ли да си толкова тъп - толкова силна и зависима от газ държава, която няма други алтернативи да се озъби на Русия?

Живото показно до къде се стига, когато изцяло ти се губи правилният контекст, като същевременно си впримчен в съвършено друг, сбъркан спрямо реалния, контекст.

Отново и отново слушаме възмущението "може ли да са толкова тъпи..". Ами айде де - може ли? Възможно ли е да са чак толкова тъпи? (А не са само те, които извършват тая привидно глупост - не само в Европа, но и по света.)

Или са изключително образовани, умни и адекватни, но имат нещо друго наум за цел? Какво ли би могло да бъде..

Но тук, с малки, но ценни изключения, почти всички не обичат много да четат, камоли пък дълги текстове, които противоречат на добре загнездилият им се софтуер по съответната тема. Така, същите няма да разберат допоследно за какво става дума, но това няма никаква тежест за реалността за която не са се досетили, но непременно ще усетят.

През това време ще продължим да чуваме в градация "може ли да са толкова тъпи", "сега пък чак толкова да са тъпи", "е, не, тия вече се оляха, толкова са тъпи".:)
Хубаво е, приятно за наблюдение.
 
1659275673763.png



1659275467641.png

И дефа ще ми говори за авторски прав на мен. Искам си хонорара. Който е собственика на ''Мишел от съпротивата'' да се обади да му дам банкова сметка.
 
Последно редактирано:
Нанди ги пуска тия.
Само когато имат добри попдения шервам тук от фейсбук страницата им.

Аз лично подозирам Славчев. Славчев, дължиш ми пари. :(
 
На мен пък вятъра продължава да ми навява "сливен, сливен". Може да не е Дефа...
 
На мен пък вятъра продължава да ми навява "сливен, сливен". Може да не е Дефа...
Подмолно подло същество, а? :)
 
ПП няма да имат 15%

О, рано е да се дават проценти. Ако от днес до 2-ри 10-ти затворят Киро някъде и не го пускат изобщо да се показва, може и да дръпнат малко. За щастие, това изключително глупаво нещо е неудържимо в порива си да се излага, та си представям до октомври колко много ще се осере. Тепърва ще излизат и разкрития за щетите, които реално са нанесли на страната ни, което също ще даде отражение на рейтинга им.
 
Какво се случва когато една европейска държава държи на своя суверинитет, а лидерите ѝ работят изцяло в полза на народа си? Случва се ето това - една нагла мисирка започва да ти държи менторски тон и да сипе безпочвени обвинения, без да ти даде право да изложиш тезата си и да опровергаеш обвиненията.

Унгарският външен министър пред би би си

 
Минеков, Пеканов и Гълъба - щатни служебни министри.

Крум Зарков - откраднат от кУрнела

Весела Лечева министър на спорта.
На мен лично повечето имена не ми говорят нищо

 
Все другари и другарки отгоре до долу.
Зехме властта! :love:

ПП: укрофилите и атлантиците пищят на умряло.
 
На мен пък вятъра продължава да ми навява "сливен, сливен". Може да не е Дефа...
Не свърши ли тая чубрица?
 

Горе