Избори за Президент и Вицепрезидент 14.11.2021 г

Ще гласувам за

  • Румен Радев и Илияна Йотова - ИК и Няколко Партии

  • Анастас Герджиков и Невяна Митева - ИК и ГЕРБ-СДС

  • Лозан Панов и Мария Касимова - Демократина България

  • Веселин Марешки и Полина Цанкова - ВОЛЯ

  • Валери Симеонов и Цветан Манчев - НФСБ и други

  • Костадин Костадинов и Елена Гунчева - Възраждане

  • Бонус Кандидат - Луна Йорданова и Иглена Илиева - ИК

  • Мустафа Карадайъ и Искра Михайлова - ДПС

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Пример може ли? Щото за Бочко вече има издадени томове с бисери и простотии, пишат го по учебниците човека, слагат го на корици, като карикатура.... За Радев май нищо не съм срещал, дето да не е някаква измислена гробарска простотия....
"Няма и сто дни, откакто е на "Дондуков" 2, а лицето Радев забърка, ако не сто, то поне 99 каши, както се казва, нито ден без каша! Няма да ги разискваме една по една, защото всяка последна много скоро става предпоследна. Като лавина са, а той - като слон в стъкларски магазин."

Човек, ясно си го харесвате няма лошо но зеления чорап освен за армия и блата друго нищо :) А да да нарушава конституцията е основно негово занимание :)
 
"Няма и сто дни, откакто е на "Дондуков" 2, а лицето Радев забърка, ако не сто, то поне 99 каши, както се казва, нито ден без каша! Няма да ги разискваме една по една, защото всяка последна много скоро става предпоследна. Като лавина са, а той - като слон в стъкларски магазин."

Човек, ясно си го харесвате няма лошо но зеления чорап освен за армия и блата друго нищо :) А да да нарушава конституцията е основно негово занимание :)
Това ли намери за Радев, някакъв цитат от 17-та, на някакъв поръчков журналист? Ясно, пак нищо.... А така се надявах на нещо смешно....
 
@biaaro що се хабиш да се обесняваш? Спор се води, когато ти обяснят гледна точка. Такива общи неща недей се пали :D . То герболяка много трудно го преживява, ама ще им се наложи.
 
@biaaro що се хабиш да се обесняваш? Спор се води, когато ти обяснят гледна точка. Такива общи неща недей се пали :D . То герболяка много трудно го преживява, ама ще им се наложи.
Ми не мога да ги оставя да си пишат простотиите.... Иначе не ми пречат, аз така си почивам :) Въпреки че спор с гробарин е най-скучното нещо. Твърде глупави са, нямат аргументи, за чеп за зеле не стават... Аз не знам как не ги е срам да си заявяват публично позициите :) То все едно да си сложиш табела, колко си просТ на челото и да ходиш с нея :)
 
Ми не мога да ги оставя да си пишат простотиите.... Иначе не ми пречат, аз така си почивам :) Въпреки че спор с гробарин е най-скучното нещо. Твърде глупави са, нямат аргументи, за чеп за зеле не стават... Аз не знам как не ги е срам да си заявяват публично позициите :) То все едно да си сложиш табела, колко си просТ на челото и да ходиш с нея :)
Ама как да отговоря на нещо което е толкоз тъпо, че единственото дето ти идва е 'кво. Там при ваксината теди пак се сцепи по шевовете от акъл ама честно не можах да измисля отговор. Гледах го в ступор една минута.
Screenshot_2021-10-21 Ваксинирахте ли се .png
 
Само където извадката е правена, преди преди опита на правителството на Радев за принудителната ваксинация.
 
Само където извадката е правена, преди преди опита на правителството на Радев за принудителната ваксинация.
Само където при абсурдните мерки на Ананиев и Ботокса пак гласувахте за Тиквата
 
Така се гледат равнопоставените:

246481215_2990120611305343_8039808048109625894_n.jpg


А така общуват господар и подчинен:

1634899903630.jpeg
 
То и сега масово ще се гласува за Зеления чорап :) просто ще е на втория тур.
Може да не се стигне до втори тур
 
То и сега масово ще се гласува за Зеления чорап :) просто ще е на втория тур.
За протокола само да кажа. Зелен чорап във ВВС нема, пак са те изпързаляли тея, дето ви спускат опорките :)
 
Може да не се стигне до втори тур
Много трудно зеления сертификат му яде % стабилно но ги праща към Възраждане и прочие пишман антиваксъри :) Но за балотажа пак ще се върнат към Зеления чорап!

Няма как тези гласове да отидат към професора, той също е за зеления сертификат а и към момента кампанията на всички е трагична... Волен и тоя на Възраждане само вдигат %.
 
Никой не му вика така, освен троловете на гроб. Тиквата на простака му е от мутренските години....
Защо се обясняваш с лумпени, за които "харвард" е обида :D
 
Леко съвпаденеие:
Сертификат -> Радев -> Брюксел -> Принудителна ваксинация
Да, и??? Отдавна се съгласихме, че сегашния абсурд със сертификатите е плод на натиск от ЕС.

Виж, плашенето с чували и копане на умрели по детските площадки си беше грозна импровизация на тиквун и нощ-ницата му. Никой не ги беше натиснал да забраняват на хората да разхождат децата си в парка, но го направиха.

п.с. Днес аванс ли ти дадоха? Доста си активен.

И моля те, никога, ама НИКОГА не ми цитирай повече тоя дърт смешен парцал Соня Колтуклиева! Тая от толкова ботокс е изгладила единствената мозъчна гънка, с която се е родила. Адски противна жена, и то без да отчитаме извратените ѝ политически пристрастия.
 
Последно редактирано:
Радвай те си! Ето сега съм в състояние на гняв от думите на долния боклук Радев! Той винаги бил за ваксините и винаги разбираш ли предупреждавал, че вируса бил опасен. Да еб.. боклука му мръсен... долен червей...
 
Радвай те си! Ето сега съм в състояние на гняв от думите на долния боклук Радев! Той винаги бил за ваксините и винаги разбираш ли предупреждавал, че вируса бил опасен. Да еб.. боклука му мръсен... долен червей...

Ето така ще ти отговоея:

От днес Германия слага България в групата на държавите, обявени за високорискови ковид зони. Заедно с нас в списъка е включена и Хърватия.
Всеки, който не е напълно ваксиниран или оздравял, и влиза на територията на Германия от високорисков район, трябва да бъде поставен под карантина за десет дни.

Скоро нито ще може да се излиза, нито да се влиза, ако не им играем играта.
 

Горе