Избори за Президент и Вицепрезидент 14.11.2021 г

Ще гласувам за

  • Румен Радев и Илияна Йотова - ИК и Няколко Партии

  • Анастас Герджиков и Невяна Митева - ИК и ГЕРБ-СДС

  • Лозан Панов и Мария Касимова - Демократина България

  • Веселин Марешки и Полина Цанкова - ВОЛЯ

  • Валери Симеонов и Цветан Манчев - НФСБ и други

  • Костадин Костадинов и Елена Гунчева - Възраждане

  • Бонус Кандидат - Луна Йорданова и Иглена Илиева - ИК

  • Мустафа Карадайъ и Искра Михайлова - ДПС

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
:)
Вдъхнових се от д-р Михайлов днес по БНР: Ама нивото му на изказ е такова, че едва ли някой в този форум ще хване и едно негово изречение.
Ама ти съвсем изтрещя. С изказването си въпросният д-р Михайлов подкрепя с две ръце мерките на служебното правителство срещу КОВИД. Нещо повече - намеква, че даже са закъснели с тях.
 
Ама ти съвсем изтрещя. С изказването си въпросният д-р Михайлов подкрепя с две ръце мерките на служебното правителство срещу КОВИД. Нещо повече - намеква, че даже са закъснели с тях.
Не му противоречи, човекът е прочел 1000 книги. Което доказва максимата, че при някои хора това не помага особено :D
 
Колко книги си прочел досега в живота си?
При мен, като минаха 1000 спрях да ги броя.

Винету ясно, до половината обаче... На другите само заглавията ли си чел, щото така правиш със статиите, които споделяш... Аз за разлика от тебе, чета всички статии, които пускаш тук. 6 от 10 са изстрел в крака по принцип :)
 
То с толкова работа не може да смогне да лъска имиджа на Тиквуна. Ама така ПР не се прави, щото троловете четат само заглавията и гледат да спамят повече...
 
Айде сега въпрос с повишена трудност! Кой е писал този шедьовър: "Два мерцедеса карам, 100 гаджета сменявам, на сухо не оставам..." :eek:

@tipin ?
Не знам. Да не би да е Радев? Едва ли си се вързал на фейка, че ги е писал проф. Герджиков.
Някаква паника се усеща в средите на зеления чорап.
 
Последно редактирано:
Леко, м/у др., без да ви прекъсвам, малко ентъртеймънт на почти 24 г., който не е загубил актуалност:

„Може би аз съм черноглед? Може би не виждам светлото бъдеще на България?
Изтръпвам при мисълта, че символът на това бъдеще е шефката на Фондация „Бъдеще за България“, „първата дама на българската демокрация“, бившата майсторка-специалист на научна апаратура (мсна), бившата червена партийна секретарка Елена Костова.
И какво е това бъдеще? Ами ние вече сме в него!
Последователният марксист-ленинец Иван Костов повери бюджета и финансите на България в ръцете на дипломирания готвач Йордан Цонев.
Комунизмът е факт! Ленин може спокойно да си лежи в мавзолея.
Нека си припомним една велика негова мисъл:

При комунизма управлението на държавните дела ще бъде толкова просто, че всяка готвачка ще може да върши тази
работа.
24 февруари 1998 г., София И.Ц.“
из книгата „Иван Костов професионален лъжец“
(Името - с инициали, че човека е на възраст, вземе разбрал пък не искал показност, ядосал се...)

Ако ти го приготви финансов министър-говач, купуването на глас за кебапче престъпление ли е?
И след сума време Първи за мутра със зам. физкултурник, що не и певачка президент, що? То си е културна приемственост :)
 
Колко книги си прочел досега в живота си?
При мен, като минаха 1000 спрях да ги броя.
Човек, който си отбелязва бройката на всяка прочетена книга, е сбъркан изначално. Като ония момци, дето чукат, за да напомпат бройката, а не заради кефа от акта.

Аз помня само първата си книга, прочетена по желание - "Новите дрехи на царя", след завършване на 1-ви клас. Помня, защото усещането да си четеш сам беше приказно. :)
 
Когато виждаш колко си жалък и не можеш да победиш съперника по честния начин.

Конституцията не задължава президента да прооверява декларациите на проекто-министрите. И бай Лозе го знае много добре, ама си мисли, че така трупа дивиденти.
 
Когато виждаш колко си жалък и не можеш да победиш съперника по честния начин.

Конституцията не задължава президента да прооверява декларациите на проекто-министрите. И бай Лозе го знае много добре, ама си мисли, че така трупа дивиденти.
Дам това е кофти изказване. Нещо май ден за размисъл ще прайм.
 
Новата либерална мантра на Радев за Македония: Не е важно миналото, а настоящето.

 
Новата либерална мантра на Радев за Македония: Не е важно миналото, а настоящето.

Тоя предател и той как се продаде за шепа сребърници не е истина просто. Гледах цялата среща, никъде не стана въпрос за нищо подобно, което се споменава в статията. Акцента на срещата беше относно репресиите върху българите в Македония, дума не е ставало за отказ от каквито и да било исторически факти. Дума не е ставало!

Как не те е срам да споделяш такива фейкове? Бахти герберските боклуци, честно... Цялата статия е измислици премислици от началото до края, нищо такова не беше казано. За историческите събития има цяла комисия от историци, не е работа на Радев да взема отношение по въпроса.
 
Днес видях един пост, в който показват личната карта на Лиляна Павлова, в която пише гражданин на България и на Русия. Не мога да го намеря в момента, но ако ми изпадне, ще го постна. Не знам колко е вярно, ама ако е? Кво правим с опорките тогава?

Председател на СГС е доказано без българско гражданство - защо продължава да изпълнява функцията и колко валидни са неговите съдебни решения? Естествено, че сте се насрали от ужас и се хващате за сламки, но решението на КС няма да спре Кирил Петков да ви смачка като прани гащи. Всяка акция срещу него и Радев само им вдига рейтинга сред избирателите. ;)

Ето снимка на паспорта на бившата министърка. Не се ангажирам да твърдя, че е достоверна, просто споделям видяното. Който може (типин), нека отрече истинността на въпросния документ.

250099964_3028742144067579_3116666488202501204_n.jpg
 
Последно редактирано:
Днес видях един пост, в който показват личната карта на Лиляна Павлова, в която пише гражданин на България и на Русия. Не мога да го намеря в момента, но ако ми изпадне, ще го постна. Не знам колко е вярно, ама ако е? Кво правим с опорките тогава?

Председател на СГС е доказано без българско гражданство - защо продължава да изпълнява функцията и колко валидни са неговите съдебни решения? Естествено, че сте се насрали от ужас и се хващате за сламки, но решението на КС няма да спре Кирил Петков да ви смачка като прани гащи. Всяка акция срещу него и Радев само им вдига рейтинга сред избирателите. ;)

Ето снимка на паспорта на бившата министърка. Не се ангажирам да твърдя, че е достоверна, просто споделям видяното. Който може (типин), нека отрече истинността на въпросния документ.

250099964_3028742144067579_3116666488202501204_n.jpg
Paint ли е най-доброто на което са способни тези хубостници да направят и един турски паспорт, така с руски вземат да им дигнат акциите обратен ефект да няма :)
 
Paint ли е най-доброто на което са способни тези хубостници да направят и един турски паспорт, така с руски вземат да им дигнат акциите обратен ефект да няма :)
Скоро ще разберем дали е фейк. Ако е, тая ще писне още днеска. ;)
 
Сори Румба, но аз открих своя Президент. Не знам кой от двамата е обаче.

246143562_10219839963405393_1679845462147609134_n.jpg
По мустак ли си ги избираш :)
 
По мустак ли си ги избираш :)
Аха, ама още не мога да избера. И двата мустака са зашеметяващи.
 
Аха, ама още не мога да избера. И двата мустака са зашеметяващи.
На този вдясно ми се струва, че мустака му е малко по френски:)
 

Горе