Избори за Президент и Вицепрезидент 14.11.2021 г

Ще гласувам за

  • Румен Радев и Илияна Йотова - ИК и Няколко Партии

  • Анастас Герджиков и Невяна Митева - ИК и ГЕРБ-СДС

  • Лозан Панов и Мария Касимова - Демократина България

  • Веселин Марешки и Полина Цанкова - ВОЛЯ

  • Валери Симеонов и Цветан Манчев - НФСБ и други

  • Костадин Костадинов и Елена Гунчева - Възраждане

  • Бонус Кандидат - Луна Йорданова и Иглена Илиева - ИК

  • Мустафа Карадайъ и Искра Михайлова - ДПС

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Paint ли е най-доброто на което са способни тези хубостници да направят и един турски паспорт, така с руски вземат да им дигнат акциите обратен ефект да няма :)
Как да разбере :) Тези неща се виждат в затворени общности капсоловани в идеологията си и не виждащи по-далеч от носа си! Фейка е колосален сайтовете на бабикян не спират...

40-30% от хората гласуват по слухове и лъжи! Достатъчен факт е фейка, че Борисов откраднал милиярди. Хората вярват искрено в тази елементарна лъжа... Какво да очакваш от тези хора да почнат да мислят, ами няма.
 
Как да разбере :) Тези неща се виждат в затворени общности капсоловани в идеологията си и не виждащи по-далеч от носа си! Фейка е колосален сайтовете на бабикян не спират...

40-30% от хората гласуват по слухове и лъжи! Достатъчен факт е фейка, че Борисов откраднал милиярди. Хората вярват искрено в тази елементарна лъжа... Какво да очакваш от тези хора да почнат да мислят, ами няма.

Какви слухове и лъжи бе, Не-герберастино. Еталон за корупция сме в световен мащаб, на първите места във всички негативни класации и на последно във всички позитивни. Голяма част от държавите дето ги водим 3-ти свят са преди нас. Целия свят ли се води по сайтовете на Бабикян?

Бааа, това герберастите колко сте нагли не е истина просто....
 
Какви слухове и лъжи бе, Не-герберастино. Еталон за корупция сме в световен мащаб, на първите места във всички негативни класации и на последно във всички позитивни. Голяма част от държавите дето ги водим 3-ти свят са преди нас. Целия свят ли се води по сайтовете на Бабикян?

Бааа, това герберастите колко сте нагли не е истина просто....
Ами простолюдието няма и представа какво е милиярд и така. Остава си просто. Мисли си, че като се е капсоловало с други прости хора и си оплакват съдбата ще им стане по-добре, но си остават бедни и прости...

Ама ти като тъп гербер няма да го разбереш, ближи задника на тиквата и си го боготвори... то сега му идва сезона.
 
Ами простолюдието няма и представа какво е милиярд и така. Остава си просто. Мисли си, че като се е капсоловало с други прости хора и си оплакват съдбата ще им стане по-добре, но си остават бедни и прости...

Ама ти като тъп гербер няма да го разбереш, ближи задника на тиквата и си го боготвори... то сега му идва сезона.

Ще ти отговоря така - Аз съм прост, вие сте прости, затова се разбираме. Сам се сети ти от кое простолюдие си, щом си такъв яростен защитник на простака :)
 
Ще ти отговоря така - Аз съм прост, вие сте прости, затова се разбираме. Сам се сети ти от кое простолюдие си, щом си такъв яростен защитник на простака :)
Аз съм от красивите и умните, според стандартите за Бългатия и от богатите и не ме еб... за простолюдието а се възползвам от тъпотата му за да правя профит предстои криза вече е неизбежна ще се възползваме.

Ти ако защитаващ бойко си е за твоя сметка. Не ви разбирам герберите... :)

А истината си е истина, всеки който не разбира какво е милиярд си е прост. Да вземе да разбере, може и да научи нещо...
 
Аз съм от красивите и умните, според стандартите за Бългатия и от богатите и не ме еб... за простолюдието а се възползвам от тъпотата му за да правя профит предстои криза вече е неизбежна ще се възползваме.

Ти ако защитаващ бойко си е за твоя сметка. Не ви разбирам герберите... :)

А истината си е истина, всеки който не разбира какво е милиярд си е прост. Да вземе да разбере, може и да научи нещо...

Не ти разбирам нищо на тъпата логика? Много снижи нивото, явно си само от красивите... :p
 
Не ти разбирам нищо на тъпата логика? Много снижи нивото, явно си само от красивите... :p
Ами дразнясе като ми викаш гербаджия нормално за мен това е обида! Често не желаете диалог а се мятате цитирам: трол или герберастино. И ми иде да ви тегля една цветна, ама възпитанието не ми позволява и връшам със същото :) Гербере :)
 
Ами дразнясе като ми викаш гербаджия нормално за мен това е обида! Често не желаете диалог а се мятате цитирам: трол или герберастино. И ми иде да ви тегля една цветна, ама възпитанието не ми позволява и връшам със същото :) Гербере :)
Е хубу де, постоянно го защитаваш тоя българоубиец, за какъв да те смятам?
 
Е хубу де, постоянно го защитаваш тоя българоубиец, за какъв да те смятам?
Не съм защитавал Тиквата никаде :) но е по лесно да се сметне така от колкото, това което съм написал да се усмисли...
 
Днес видях един пост, в който показват личната карта на Лиляна Павлова, в която пише гражданин на България и на Русия. Не мога да го намеря в момента, но ако ми изпадне, ще го постна. Не знам колко е вярно, ама ако е? Кво правим с опорките тогава?

Председател на СГС е доказано без българско гражданство - защо продължава да изпълнява функцията и колко валидни са неговите съдебни решения? Естествено, че сте се насрали от ужас и се хващате за сламки, но решението на КС няма да спре Кирил Петков да ви смачка като прани гащи. Всяка акция срещу него и Радев само им вдига рейтинга сред избирателите. ;)

Ето снимка на паспорта на бившата министърка. Не се ангажирам да твърдя, че е достоверна, просто споделям видяното. Който може (типин), нека отрече истинността на въпросния документ.

250099964_3028742144067579_3116666488202501204_n.jpg
Това е фейк отвсякъде! След кратка проверка се оказва, че руските паспорти имат серийни номера, изписани отдясно вертикално. При това се изписват в друг формат: ** ** ******! Това очевидно няма нищо общо с фалшификации на Бабикян, защото просто е супер аматьорско отвсякъде. Това да не вземеш оригиналния формат на руския паспорт?!?

И сега да направим кратък коментар. Често привърженици на дадено нещо, създават огромно количество фейк помия, която е тривиална за опровергаване (elflame ти сам го забеляза - това е просто Paint). Така те постигат ефекта да омаловажават истинските компромати пред очите на хората. Те просто виждат тоновете нескопосани лъжи и почват да вярват, че всичко казано против е винаги лъжа. Накратко elflame ще те разочаровам много, но въпросната измислица по-горе с голяма вероятност е дело на хората на Боцинка, а не е професионално направена фейк от Бабикян. Много съжалявам, ако след като прочетеш това което съм написал се разплачеш - наистина истината боли.
 
Това е фейк отвсякъде! След кратка проверка се оказва, че руските паспорти имат серийни номера, изписани отдясно вертикално. При това се изписват в друг формат: ** ** ******! Това очевидно няма нищо общо с фалшификации на Бабикян, защото просто е супер аматьорско отвсякъде. Това да не вземеш оригиналния формат на руския паспорт?!?

И сега да направим кратък коментар. Често привърженици на дадено нещо, създават огромно количество фейк помия, която е тривиална за опровергаване (elflame ти сам го забеляза - това е просто Paint). Така те постигат ефекта да омаловажават истинските компромати пред очите на хората. Те просто виждат тоновете нескопосани лъжи и почват да вярват, че всичко казано против е винаги лъжа. Накратко elflame ще те разочаровам много, но въпросната измислица по-горе с голяма вероятност е дело на хората на Боцинка, а не е професионално направена фейк от Бабикян. Много съжалявам, ако след като прочетеш това което съм написал се разплачеш - наистина истината боли.
Нито знам кой е Боцинка нито съм казвал, че конкретния пайнт е дело на Бабикян хахаха, хората работят за трафик все пак и си го прекарват през сайта няма да спамят снимчици... Много мека мариика съм за политиката пак се разписах в тъпата тема хахаха няма делитвам ва... Че догето пумпва хахаха
 
Румен Радев, 19.01.2017 г. в НС:
"Заклевам се в името на Република България да спазвам Конституцията и законите на страната и във всичките си действия да се ръководя от интересите на народа. Заклех се."
 
Румен Радев, 19.01.2017 г. в НС:
"Заклевам се в името на Република България да спазвам Конституцията и законите на страната и във всичките си действия да се ръководя от интересите на народа. Заклех се."
И?
________________________
изкара още 20 стотинки :D
 
Румен Радев, 19.01.2017 г. в НС:
"Заклевам се в името на Република България да спазвам Конституцията и законите на страната и във всичките си действия да се ръководя от интересите на народа. Заклех се."
И пак ще я положи тая клетва.

Нещо мернах днес и за вашата нова пионка, ама не ми се търси сега. Ако не е фейк, утре ще го има навсякъде. ;)
 
И?
________________________
изкара още 20 стотинки :D
Тия без линковете към герберски сайтове да безплатни постове, сигурно се отличават с червена звезда за самоинициатива.
 
Отзвукът в Европа:
 
Отзвукът в Европа:

Линкчето от FB специализирана група за управление на тролчетата ли е? :D

 
Нанди, твоят човек:

 
Поствам така, заради хората, които нямат фейсбук

За @tipin

Истерията около „канадеца“ Кирил Петков завъртя Машината на Времето, за да ме върне точно 45 години назад, когато през есента на 1976-та влязох за две години в родната казарма. Та, тогава, още от първите дни с прическа „нула номер“, научих следния урок от „старите пушки“ – най-лесно е да те гонят по Устав. Началникът, по-голям или по-малък, винаги може да ти намери кусур, ако иска да те „чанчи“, тоест да те тормози според армейския жаргон. Изпитах го на гърба си, когато старшината, който по някаква своя причина не обичаше особено софиянците и студентите, винаги бъркаше в най-тъмните ъгли на помещението, за да ми покаже, че не съм чистил както трябва. А резултатът бе „непоряд“, разбирай допълнителен наряд с кофа и парцал през нощта…
Към тези мили, носталгични спомени ме върна параноята около гражданството на Кирил Петков. Изведнъж се оказа, че наоколо бъка от „легитимисти“, влюбени в „буквата“ и „параграфа“ за сметка на здравия разум, морала и нормалността. И така се оказа, че младият „канадец“ е най-бруталният нарушител на Конституцията, обругана още преди три десетилетия от „гладната стачка“ на такива като Георги Марков, Александър Йорданов, Михаил Неделчев и други подобни днешни адвокати и апологети на Бойко Борисов. Онзи номер обаче хич не попречи на „агент Николай“ дълги години да живее като крез на гърба на обруганата от него Конституция. Това важи и за повечето от новите „активни борци“. Цял живот във Ведомостта – от ДКМС през ДС и СДС до КС и ЕС…
И така, модерните фелдфебели от различни поделения на Преторианската гвардия на Началника се опитват да внушат сюрреалистично и формалистично преклонение пред Закона, тоест Устава, който иначе е последна грижа на имитаторите. Ако не беше така, някои от толкова свирепите в момента радетели за „правилата“щяха да се стреснат от сериала „ГЕРБ и Ко“ с неговите основни сюжетни линии: „калинки“, „Ало, Ваньо…“, „WC- Банкя“, „Братиньо“, Суджуци, Тераси, Апартаменти, ЦУМ, Барселона, Чекмедже и т.н., и т.н. Чак до пресните разкрития за раздадените милиарди на „зелено“ и „червено“ за виртуални пътни отсечки и градинки на картинки плюс милиони за спортни зали в села със стотина полуживи същества от „лошия човешки материал“. Защо? Елементарно – защото в строителството обемите са най-големи, разходите на хартия - огромни, а грабежите най-тлъсти. И затова Бойко Борисов реши да се прави на римски император, Хитлер, Сталин, Мусолини и Тодор Живков едновременно. Истински Цезар на „градежа“ во веки веков по примера на христоматийни диктатори и един хитрец от Правец, като попътно осигурява яка лапачка за Шайката…
И точно тук е смисълът на интригата. Мафията обича да развява устави за пред балъците, тъй като чрез продажната Темида ги чете както Дяволът Евангелието. Винаги в своя изгода. В същото време Шайката си пази плячката, невъзможна извън режима на ГЕРБ (Групировка за Еничарски Рекет срещу България). Именно с тази цел тези дни на амбразурата наскачаха стари и нови измекяри и хрантутници на Борисов и въобще на Олигархията след 10 ноември 1989-та. Очевидно уплахата им от „кирчовците“ и промяната е извънредна, след като извадиха от нафталина карикатурна фигура като одиозния кириякстефчовец на чужда ведомост Косьо Ми, съветник на премиера Филип Димитров в началото на 90-те години, замесен в не една и две мъгляви афери?!
Чета комсомолските заклинания на Бойковата стража и да си кажа ме хваща срам за моралното харакири на иначе уж интелигентни и свестни хора. То бива, бива слугинаж, ама чак пък толкова! И то разиграван с белязани, мазни от слюнки карти. Достатъчно е да се прегледа Инициативният комитет зад кандидатурата на Анастас Герджиков, пълен с медийни, научни, спортни, артистични, музикални и обществени фигури на хранилка при ГЕРБ или … Фандъкова, за да се разбере докъде е стигнала корупционната проказа под скиптъра на … „Падишаха“, както някои от челните лизачи величаят Лейтенанта от Пожарната. А някои от най-явните гьонсурати дори го титулуват „Генерал-а“… Интересно, от кои точно войски?
Да се върнем обаче към началото на темата, за да затворим кръга. Какво тук значи някакъв си Кирчо, макар че Бойковата пасмина ще ме накара да дам гласа си за това момче и да агитирам близките си за него. Без значение от разликата в годините, средата, идеите и манталитета. След като Петков, Василев и техните сподвижници извеждат на преден план битката срещу Шайката, те заслужават подкрепа извън цветове и поколения. В момента се води „Отечествена война“ за България. Възможно е да се обърнат на 180 градуса, както често се е случвало, но нека да играем мач за мач.
Залогът на „фелдфебелите“ от всички рангове е само един – съхраняване на Борисов и защита на Шайката чрез корпоративно-лобистка употреба на Закона извън неговия морален и нормален контекст. И затова сега ни убеждават, че Кирил Петков е по-малко българин от милионите сънародници по света, от турските „екскурзианти“ с БГ-тапии, от Габриел, Майдел, Кунева, Кристалина, Косьо Ми, Местан и Корман… Да не забравя и Мустафа с неговата „историческа майка-родина“, който отгоре на това щял да предлага нова визия за Балканите? Странно каква извън „Ислямската дъга“?
Като теглим калема излиза, че цялата шумотевица е за едни … 100 милиарда, откраднати от ГЕРБ и Ко за десетина-дванайсет години, след като Борисов и Ко ни възседнаха и досега са върху главите ни. Въпреки върховното им нахалство да джиросват Пандемията и Кризата на служебните кабинети, управляващи разграбената ни държавица от шест месеца насам. Тези цифри са според разни анализи на Брюксел и други източници на базата на евро-фондове и съответния мониторинг. А ние си знаем още по-жестоката истина. Както и това - кой и защо изкарва клетите наемници от пътното строителство и наглите ресторантьори на протест в полза на Шайката?
Сега очакваме перформанс на жълтите павета от напазарувани артисти и музиканти, редом до „журналисти“ от медийния бардак, платен с парите на данъкоплатците. Така де, как се живее със спомени за огромни тиражи и реклами в битието на заводски малотиражки или с претенции за обществена роля с двама слушатели и малцина последователи в интернет? А срещу обслужване по предназначение Бойко подарява животоспасяващи договори от министерства, агенции, общини и фалирали държавни фирми. Така бе до неотдавна, а някои от контрактите все още важат и се плащат от безгласната публика. Е, как при това положение Кирчо да не излезе „канадец“?! Ако се наложи ще го изкарат и марсианец…
-Георги Атанасов-
 
Фактът, че Карадайъ скочи (буквално), подсеща как преди 30 години пак въпросният Конституционен Съд легитимира ДПС.

Напук на написаното в Конституцията, черно на бяло и неоставящо място за много интерпретации.
 

Горе