Избори за Президент и Вицепрезидент 14.11.2021 г

Ще гласувам за

  • Румен Радев и Илияна Йотова - ИК и Няколко Партии

  • Анастас Герджиков и Невяна Митева - ИК и ГЕРБ-СДС

  • Лозан Панов и Мария Касимова - Демократина България

  • Веселин Марешки и Полина Цанкова - ВОЛЯ

  • Валери Симеонов и Цветан Манчев - НФСБ и други

  • Костадин Костадинов и Елена Гунчева - Възраждане

  • Бонус Кандидат - Луна Йорданова и Иглена Илиева - ИК

  • Мустафа Карадайъ и Искра Михайлова - ДПС

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Пропускаш, че публикацията е на 'Бивол'.

Няма значение кой пуска фишеците, няма никаква логика Радев да ползва бургаски мутри за охрана. Какъв е смисъл има в това?
 
Няма значение кой пуска фишеците, няма никаква логика Радев да ползва бургаски мутри за охрана. Какъв е смисъл има в това?
В смисъл разследванията на 'Бивол' са фишеци? И от кога така? От когато пуснаха нещо за Радев?
 
В смисъл разследванията на 'Бивол' са фишеци? И от кога така? От когато пуснаха нещо за Радев?
Тук не виждам никакво разследване. Публикуват снимка и правят внушения, зя да регистрират някаква уж независимост. Това не е логично, но виж разследването им за къщата в Барселона е доста подробно и достоверно. Що вярваш, че Радев вика бургаски мутри да го пазят, значи признаваш, че тулупа има къща в Барселона и дете от манекенката!
 
При балотаж на изборите за президент ще е интересно да видим какво ще се случи, може и да стане оспорвано. Ако ДПС подкрепи Герджиков и въпреки това Радев бие явно хората много го харесват.

За НС интересно е колко ще съберат промяната и после дали най-накрая ще има редовно правителство и какво ще да е.
 
Бяро толкоз се вманиачил в герб и борисов че е готов и сталин да изрови от гроба само да не са герб :D
 
Тук не виждам никакво разследване.
Щом вярваш, че Борисов има къща в Барселона и дете от манекенката, значи признаваш че зеленият чорап вика бургаски мутри да го пазят.
 
Точно така е :) Мразим ги в червата тея.... :)
Това ясно, но защо заставаш на страна на по-големия боклук от него?! Щом за чиста и свята република защо не застанеш зад някой който ще работи за такава?
 
Това ясно, но защо заставаш на страна на по-големия боклук от него?! Щом за чиста и свята република защо не застанеш зад някой който ще работи за такава?
Кой е той? По-голям боклук от тиквата няма, няма и да има. Заставам зад този, който ще му навреди най-много.
 
Кой е той? По-голям боклук от тиквата няма, няма и да има. Заставам зад този, който ще му навреди най-много.
И ще управлява по същия начин, странна логика
 
И ще управлява по същия начин, странна логика
Като гледам служебното правителство, нищо общо с безмозъчните калинки на тиквата. Гледай хората бе човек.
 
Гледай резултатите им, бе човек.
Гледам резултатите на тиквите аз. 12 години управление - Съсипано здравеопазване, съсипано образование, съсипана армия, унищожен малък и среден бизнес, изгонени 2 милиона млади българи. Презастроени градове, повсеместна корупция и кражби. Откраднати милиарди за магистрали, които ги няма. О още, и още , и още. Край нямат заслугите на гроб. Пак да кажа. За 12 години направиха така, че да сме първи по всички негативни световни класации и последни при всички положителни. Дефакто феноменални постижение на гроб и тиквата, едва ли някой можеше да се справи по-добре!
 
Последно редактирано:
Ако имаше дебат, щях да попитам стисналия юмрука антимафиот №1, който призовава „Мутри, вън!“: Откога смяната на едни мутри с други се счита за борба с мафията?
Всъщност допреди по-малко от година битуваше тезата, че свободата на словото била смачкана от предишното управление. Монолозите на г-н Борисов във Фейсбук и невъзможността да му бъдат задавани въпроси се считаше за голям грях. В тази връзка бих попитал каква е разликата между монолозите на г-н Борисов и монолозите на г-н Радев?
Господин Радев спечели първия си мандат благодарение на Русия. В тази връзка бих искал да припомня неговата позиция за Крим, която беше позиция на несвободен човек, който дължи някому нещо.

 
Ако имаше дебат, щях да попитам стисналия юмрука антимафиот №1, който призовава „Мутри, вън!“: Откога смяната на едни мутри с други се счита за борба с мафията?
Всъщност допреди по-малко от година битуваше тезата, че свободата на словото била смачкана от предишното управление. Монолозите на г-н Борисов във Фейсбук и невъзможността да му бъдат задавани въпроси се считаше за голям грях. В тази връзка бих попитал каква е разликата между монолозите на г-н Борисов и монолозите на г-н Радев?
Господин Радев спечели първия си мандат благодарение на Русия. В тази връзка бих искал да припомня неговата позиция за Крим, която беше позиция на несвободен човек, който дължи някому нещо.


По важното е, защо шибаните медии постоянно го нареждат тоя до Радев, че дори и до Герджиков. По всичко личи, че процентите му са около тези на Луна, защо изобщо му се дава това значение, при положение, че е деветата дупка на кавала.
 
Вторият ще бъде трети
Третият ще бъде пети
Седмият ще стане шести
Първият остава първи
 
Тази жена ме озадачи.
Нинова: Гласувах за стабилна президентска институция, която обединява.
 
Тази жена ме озадачи.
Нинова: Гласувах за стабилна президентска институция, която обединява.

Радев обедени всички нормални хора, които не могат да гледат как магистрали се крадат в чували. Кое те учудва в изказването на Нинова?
 
Радев обедени всички нормални хора, които не могат да гледат как магистрали се крадат в чували. Кое те учудва в изказването на Нинова?
radev obeдини такиша шушлеци като теб :D
Как и кога ти се счупи мисленето не знам, ама не е добре работата :rolleyes:
радев е срам и позор за българия, но с такъв матрял друго и не се очаква. Аз вече съм изгубил надежда и светло бъдеще не виждам.
 
radev obeдини такиша шушлеци като теб :D
Как и кога ти се счупи мисленето не знам, ама не е добре работата :rolleyes:
радев е срам и позор за българия, но с такъв матрял друго и не се очаква. Аз вече съм изгубил надежда и светло бъдеще не виждам.

Така и не порасна за толкова години, седиш на едно място и не мрърдаш...
 

Горе