Избори за кмет на София 2019

Аз не съм от София, но според това което виждам отстрани, аз не бих бил доволен от това състояние на града.. 12 години са достатъчни да покажеш каквото имаш, мисля че е време да има промяна, промяната не е лошо.. Призовавам всички които сте от София да гласувате за МАЯ МАНОЛОВА . Не не съм фен на БСП , просто време е да има промяна. Това ще се отрази и на провинцията :)
 
Манолова ще е
Ще ни се, но малко съм песимист за това. :) Много гласове ще си купят от ГЕРБ. :) Всичко ром ще гласува за ГЕРБ. Иначе съм повече от съгласен, че София има крещяща нужда от промяна. За съжаление за последното десетилетие представителите на ГЕРБ не успяха да развият тази столица така както трябва и не направиха нищо умно. Не броя метрото и измислените ремонти, които не издържат гаранционния си период, ако има такъв. Метрото е нещо хубаво, но това ще се случи дори и ако управлява маймуна. Това е нещо заложено по план от много време.

Почти не мога да видя нормален тротоар. Да не говорим за въздуха, който никога не им е бил приоритет като проблем. Презастрояването и далаверите около него. Малкото (или почти никаквото) чистене на улици. Унищожаване на зелените площи. Мъката на родителите, които се опитват да се вредят за детска или ясла. Невъзможното преминаване по една квартална улица без колата ти да влезе в 3 дупки и подскочи още толкова пъти от неравности.

Абе може да се продължи много по темата, но реално от Спаси София си публикуват често какво ново. Наистина голяма тъпотия е това да имаш властта и правото да променяш, да градиш, и да не ставаш. Дори не е нужно да мислиш, има вече примери в други държави. Да не говорим, че се наемат и експерти, които да го измислят. Но не, гледаме си грозните ремонти, трошим си колите по улиците, дишаме си гадния смок и така си продължава.

Презбере ли се за N-ти път, ще продължи това нещо. Ама и партията доста налива. Всички искаме промяна, а тя води. Нещо гнило има. :)
 
Само ще пусна това тук.

73098886_2294750807502098_3591990997728362496_n.jpg

Трябва да има в мангалските квартали яко наблюдаващи, полиция и даже военни. Там ще се извърши цялата лайнарщина. Вече клановете са взели за всеки глас, разпределили са парите и чакат заветния ден.

Между другото, и аз имам такава тениска. Класика е, нищо че е ню едишън. Старият беше като генерал с военна шапка, ако някой я има да пише, колекционирам ги. Да покажа на внуците си някой ден какви изкопаеми са ни управлявали и защо сме вече колония или изчезнали като нация. ;)

А за изборите. Ще изберем чоравата. Тази с перките от акули, ремонт на ремонта.
 
Никога не бих гласувал за Мая Манолова. Такива подлизурковци и само приказки без действия не ги обичам. Най-голямата грешка ще е ако Манолова стане кмет. Както не са били на власт от доста време ще има кража до безкрай.

Нека не забравяме, че тя подкрепяше Орешарски, когато съсипаха държавата за по-малко от две седмици. Дългата ръка на БСП и приватизацията на всичко работещо ще се окаже фатално.
 
Да махнеш някой, който е зле, като назначиш на негово място човек, който е два пъти по-зле - интересен начин за решаване на проблем :D
 
Да махнеш някой, който е зле, като назначиш на негово място човек, който е два пъти по-зле - интересен начин за решаване на проблем :D
Точно това е и моето мнение. По зле от пчеличката Мая е Волен. Данчето е малко по-добре от пчеличката.
 
Следващият "кмет" поне да е привлекателна мома за в тиливизуро, така или иначе правомощията са само представителни. Данчето един бордюр не можеше да смени без разрешение от господарите. Ама като гледам какви крокодили се мотаят из билбордовете няма да я бъде тая:)
 
ФЪНдъчито ще да е, няма как управляващата партия да изостави столицата, по-интересно ще е във Варна
 
Във Варна няма драма, парите на варненската мафията се бият с тези на ГРОБ, който извади повече, той ще е. Все пак, шансовете на Костадинов са към нула, все пак локалната мафия не може да се мери с тази на национално ниво :)


ФЪНдъчито ще да е, няма как управляващата партия да изостави столицата, по-интересно ще е във Варна
 
Леле. леле, това Бойко ли ти го каза? Как така съсипаха държавата за две седмици, верно ли !?:D БСП ще прави приватизация ли, кога?

Ти осъзнаваш ли какви глупости си написал!?

Никога не бих гласувал за Мая Манолова. Такива подлизурковци и само приказки без действия не ги обичам. Най-голямата грешка ще е ако Манолова стане кмет. Както не са били на власт от доста време ще има кража до безкрай.

Нека не забравяме, че тя подкрепяше Орешарски, когато съсипаха държавата за по-малко от две седмици. Дългата ръка на БСП и приватизацията на всичко работещо ще се окаже фатално.
 
живи и здрави, честит празник на народните будители, а тук си играем на дребни риби играещи си на политика. Толко от мен.
 
Във Варна няма драма, парите на варненската мафията се бият с тези на ГРОБ, който извади повече, той ще е. Все пак, шансовете на Костадинов са към нула, все пак локалната мафия не може да се мери с тази на национално ниво :)

Ама за коя мафия става дума при Лудото Коце - българската или руската?
 
Като десен човек не гласувах за десните кандидати. Ако ще да са най-обещаващите. Защото ми писна да се карат и разцепват. 5 пъти ме лъгаха, вече не им вярвам. Всеки път се оакват. Но за Мая М никога не бих гласувал. По-добре ремонт на ремонта, отколкото нищо на нищото!
 
Аз не съм от София, но според това което виждам отстрани, аз не бих бил доволен от това състояние на града.. 12 години са достатъчни да покажеш каквото имаш, мисля че е време да има промяна, промяната не е лошо.. Призовавам всички които сте от София да гласувате за МАЯ МАНОЛОВА . Не не съм фен на БСП , просто време е да има промяна. Това ще се отрази и на провинцията :)
Значи си фен на БКП
 
Аз щях да избера Ачо Джамбата, но откакто Волен Лудия каза че е гей и аз съзрях някой такива черти в него и вече съм безпартиен!
 
Руската мафия може да дърпа конците на този дето тика претендента, директно него, едва ли.... Иначе всичко е възможно, въпроса е че всички варианти за Варна миришат на :hankey:

Ама за коя мафия става дума при Лудото Коце - българската или руската?
 
София е 3-тият свят. По-мизерна и от Варна.
Къде я видя мизерията? Ааа, да, напълни се с мизерници, ясно. Ама идват тук, подбиват заплатите, щото мама и тате пращат буркани и шефа дава лаптоп и служебна кола... Мани, не е живот това...
 
Софиянци до такава степен сте свикнали с гняста, че и малкото ви се вижда супер яката работа. София е отвратителен град, най-грозното и гнусно място за живеене. Най-гадната столица в цяла Европа, не в европейския съюз, в цяла Европа. По 10 пъти в година идвам по принуда и нямам търпение да се махна от тая кочина отвратителна. Направени някакви лъскави неща тук там на парче и до там. Най близкото сравнение е грозен мършав циганин с голям златен ланец, с айфон, ама с насрани гащи и цървули, това е столицата на България.

Къде я видя мизерията? Ааа, да, напълни се с мизерници, ясно. Ама идват тук, подбиват заплатите, щото мама и тате пращат буркани и шефа дава лаптоп и служебна кола... Мани, не е живот това...
 

Горе