Избори март 2017

За кого ще гласувате на 26 март?

  • ГЕРБ

    Votes: 6 13.3%
  • БСП

    Votes: 3 6.7%
  • ДПС

    Votes: 1 2.2%
  • РБ

    Votes: 3 6.7%
  • Патриоти

    Votes: 4 8.9%
  • Марешки/Воля

    Votes: 2 4.4%
  • ДСБ/Нова република

    Votes: 7 15.6%
  • Да, България

    Votes: 7 15.6%
  • АБВ

    Votes: 0 0.0%
  • ДОСТ

    Votes: 1 2.2%
  • Други

    Votes: 3 6.7%
  • Абе не ме занимавай с глупости бе/Няма да гласувам

    Votes: 8 17.8%

  • Общо гласове
    45
  • Poll closed .
България винаги е била управлявана безхарактерно, всички "партии" са с изключително глупави програми.
 
по навик отидех да гласувам за БСП, ама после се сетих, че вече не ни плащат за сайтовете им и написах само "Курец" на бюлетината :D
Кво да им гласувам на тия кавали, и не мога да разбера тия дето се палят за някакви мизерници като "да, българия" дето те се бутат да крадат и те, пък некви дето няма да се докопат до баницата глупаци разпалено у фейсбука и по сайтовете ми разправят алтернатива че били - същите крадци са бе :D
 
Има прост народ... щом БСП се бори за 1вото място - има.
Същото може да се каже и за твоя кумир, за царя итн.
 
Честито и на теб. Каквото досега, такова и за напред.... Мизерия, корупция, кражби, мангали, взривове,еднодневни пътища и магистрали, простащина! Честито! Поне ще си оправим отношенията с Турция;) Че служебното правителство много на въпреки играе на султана...

Победа на Герб, честито ;)
 
Дежавю ли виждам:)
 
Честито и на теб. Каквото досега, такова и за напред.... Мизерия, корупция, кражби, мангали, взривове,еднодневни пътища и магистрали, простащина! Честито! Поне ще си оправим отношенията с Турция;) Че служебното правителство много на въпреки играе на султана...
БКП-то ли трябваше да изберем?
 
Честито и на теб. Каквото досега, такова и за напред.... Мизерия, корупция, кражби, мангали, взривове,еднодневни пътища и магистрали, простащина! Честито! Поне ще си оправим отношенията с Турция;) Че служебното правителство много на въпреки играе на султана...
Ако Герб не състави правителство , винаги може с мандата на БСП да се вземат пак с ДПС... 3ти път за щастие , да видим колко банки ще фалират :D
 
Не ми се занимава с глупости, дето сме ги дъвкали 1000 пъти тука. Да правиш едно и същи и да чакаш различни резултати е шизофрения!

БКП-то си го избрахте днес! Поинтересувай се малко кой кой е и кои са му роднините.
 
Не ми се занимава с глупости, дето сме ги дъвкали 1000 пъти тука. Да правиш едно и същи и да чакаш различни резултати е шизофрения!

БКП-то си го избрахте днес! Поинтересувай се малко кой кой е и кои са му роднините.
Не е ли по-добре да тъпчеш на едно място отколкото да се върнеш назад?
 
Тая опорна точка не ми я пробутвай! Назад и да искаш, не можеш да се върнеш. Опитай да се върнеш в 6 часа вчера!

Не е ли по-добре да тъпчеш на едно място отколкото да се върнеш назад?
 
биаро как забравих да ударим един бас , да изкарам някой лев. Бях забравил колко политически неориентиран си. Едно време скачаше на бой за Волен , сега ще обясняваш , че БСП били по-добрия избор от Герб ....
 
Не ме занимавай с глупости! Радвай се там на победа да си. Какво общо има ситуацията от преди 5 години със сегашната? Освен това, че не си мръднал на милиметър в менталното си развитие:p

биаро как забравих да ударим един бас , да изкарам някой лев. Бях забравил колко политически неориентиран си. Едно време скачаше на бой за Волен , сега ще обясняваш , че БСП били по-добрия избор от Герб ....
 
А честита изборна победа на ГЕРБ, БСП и ДПС. :D
Само Марешки е недоволен. Явно е очаквал поне първо място с ефтиния бенДзин. :D
 
И ся кво - ручахме жабетата за правителство на малцинството и Герджиков да влезе в Уикипедията?
 
Ако Герб не състави правителство , винаги може с мандата на БСП да се вземат пак с ДПС... 3ти път за щастие , да видим колко банки ще фалират :D
Щеш не щеш ДПС ще са в новия парламент, дори и с ГЕРБ. За съжаление....
БСП били по-добрия избор от Герб ....
Ми, че то си е така. Какво добро направиха ГЕРБ за народа и за дребния/среден бизнес? А, чакай, сетих се - НИЩО!
 
В БЕТ сайтовете вече не приемат ли залози за дата на следващите предсрочни? :D
 
БКП 1.0 Оригинал и БКП 2.0 Дъщерно дружество на второ и първо място.
Радвайте се и злобейте един срещу други му.

Филма на ужасите продължава! †
 
Това се опитвам на им набия в главите ма дървените кратуни с промити мозъци, ама не би....

БКП 1.0 Оригинал и БКП 2.0 Дъщерно дружество на второ и първо място.
Радвайте се и злобейте един срещу други му.

Филма на ужасите продължава! †
 

Горе