Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Кой ще спечели парламентарните избори?

  • БСП и ДПС - в добавка с 1 друга партия за патерица

    Votes: 2 3.4%
  • ГЕРБ - ще вземат повече от 120 депутата

    Votes: 16 27.1%
  • Широка коалиция без ГЕРБ - РБ,ББЦ,АТАКА,БСП,ДПС,НСФБ

    Votes: 3 5.1%
  • Широка коалиция с ГЕРБ, ДПС и БСП

    Votes: 4 6.8%
  • ГЕРБ, РБ, НСФБ, ББЦ - нещо от сорта

    Votes: 12 20.3%
  • ГЕРБ и ДПС

    Votes: 9 15.3%
  • Друго

    Votes: 13 22.0%

  • Общо гласове
    59
  • Poll closed .
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Бърниииииииии, киде ти е рикията, оти не си почерпил нали спечелихте с вожда слънце :-o
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Бърниииииииии, киде ти е рикията, оти не си почерпил нали спечелихте с вожда слънце :-o

То едно е да спечелиш, друго е да управляваш. Забрави ли кво стана последния път?
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Аз не забравям. ;) Просто е явно какво ще стане. :)
То едно е да спечелиш, друго е да управляваш. Забрави ли кво стана последния път?
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Бърниииииииии, киде ти е рикията, оти не си почерпил нали спечелихте с вожда слънце :-o

Естествено , че ще спечелим . Хубавото е че печелим с 2но повече проценти от 2рите и 3тите. Та ясно е кой подкрепя народа и кой иска да го управлява. Поредна победа на Герб !
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Неделя, след изборите като гледах какви тиквеници уят бойко, и победа дано и ти не си като тях. ;)
Честита да ви е победата, а на народа честит секс пак (той явно му харесва да го оправят дебелоглави мутри с празни кратуни). ;)
Ама си и скръндза поне по една ракия да беше почерпил зареди победата, тука изписахме хиляди постове за разбойко, а ти дори и това не благоволи :(
Естествено , че ще спечелим . Хубавото е че печелим с 2но повече проценти от 2рите и 3тите. Та ясно е кой подкрепя народа и кой иска да го управлява. Поредна победа на Герб !
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Неделя, след изборите като гледах какви тиквеници уят бойко, и победа дано и ти не си като тях. ;)
Честита да ви е победата, а на народа честит секс пак (той явно му харесва да го оправят дебелоглави мутри с празни кратуни). ;)
Ама си и скръндза поне по една ракия да беше почерпил зареди победата, тука изписахме хиляди постове за разбойко, а ти дори и това не благоволи :(

Хубаво е Бойко да се върне , само за това колкото те дразни :D
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Няма да изкара и месец :twisted:
Хубаво е Бойко да се върне , само за това колкото те дразни :D
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Неделя, след изборите като гледах какви тиквеници уят бойко, и победа дано и ти не си като тях. ;)
Честита да ви е победата, а на народа честит секс пак (той явно му харесва да го оправят дебелоглави мутри с празни кратуни). ;)
Ама си и скръндза поне по една ракия да беше почерпил зареди победата, тука изписахме хиляди постове за разбойко, а ти дори и това не благоволи :(

Ще почерпи, чекай! Те гербаджиите само вземат, не дават - изключения правят ако е за ПР. :)

Тука ПР няма - ракия няма да видиш. :lol:
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Нищо язе, си заредих братле :p

Аз знам , че от свинска .... ( да не ми се сърдят жените ) косъм се не мъкне :lol:

Ще почерпи, чекай! Те гербаджиите само вземат, не дават - изключения правят ако е за ПР. :)

Тука ПР няма - ракия няма да видиш. :lol:
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Аз съм се хванал с унито, че герб няма да се коалират с дпс на една бутилка. :)
Тия дни ще се разбере.... :)
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Аз съм се хванал с унито, че герб няма да се коалират с дпс на една бутилка. :)
Тия дни ще се разбере.... :)

Да ти я купува от сега. Няма начин да си вкарат подобен автогол, който ще им затрие партията.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Бутилката лесна, ами да видим какво ще стане :p
Аз съм се хванал с унито, че герб няма да се коалират с дпс на една бутилка. :)
Тия дни ще се разбере.... :)
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Извинявам се, но ще спамна и тук, но просто този талант наистина трябва да се чуе. Дай-боже повече българки да се раждат такива:

[video=youtube;tOogDKmpql4]https://www.youtube.com/watch?v=tOogDKmpql4[/video]
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Бутилката лесна, ами да видим какво ще стане :p
Абсолютно нищо няма да стане. Ще има нови избори, защото никой няма да подкрепи ГЕРБ. Ще затъваме все повече и повече, докато не останат никакви млади хора в държавата. Тогава турците и пенсиите ще си превземат парламента отново. Халал да са ви! Барабар с Гаргамел и Болен.
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

И до кога ще я караме така?
Абсолютно нищо няма да стане. Ще има нови избори, защото никой няма да подкрепи ГЕРБ. Ще затъваме все повече и повече, докато не останат никакви млади хора в държавата. Тогава турците и пенсиите ще си превземат парламента отново. Халал да са ви! Барабар с Гаргамел и Болен.
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Всичко си го караме ние братле, разделили сме се на сини, червени, зелени и какви ли още не и само се дерем вместо да се хванем за в ръце и да оправим всичко.
И без тва идва апокалипсиса с тая ебола... няма да изкараме много :).
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Младите и оправни българи отдавна са плъзнали по чужбина. В България се връщат да видят близките по празниците и когато имат почивка от работа. Докато не се увеличат значително заплатите няма как да се върнат хората и да работят в България.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Глупости, не обиждай така. Бърни, точно сега лидера ти хвърли рака към бсп, дано стане, че да се изметат тея гадове:

[video=youtube;PANqX-FxdEs]https://www.youtube.com/watch?v=PANqX-FxdEs[/video]

Младите и оправни българи отдавна са плъзнали по чужбина. В България се връщат да видят близките по празниците и когато имат почивка от работа. Докато не се увеличат значително заплатите няма как да се върнат хората и да работят в България.
 

Горе