Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Кой ще спечели парламентарните избори?

  • БСП и ДПС - в добавка с 1 друга партия за патерица

    Votes: 2 3.4%
  • ГЕРБ - ще вземат повече от 120 депутата

    Votes: 16 27.1%
  • Широка коалиция без ГЕРБ - РБ,ББЦ,АТАКА,БСП,ДПС,НСФБ

    Votes: 3 5.1%
  • Широка коалиция с ГЕРБ, ДПС и БСП

    Votes: 4 6.8%
  • ГЕРБ, РБ, НСФБ, ББЦ - нещо от сорта

    Votes: 12 20.3%
  • ГЕРБ и ДПС

    Votes: 9 15.3%
  • Друго

    Votes: 13 22.0%

  • Общо гласове
    59
  • Poll closed .
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Малеееее, кога успяха да го свалят, това беше клип на хасан местан как агитира на тусрски и как разваля етническия мир.... :-o
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Прозвуча, все-едно всички останали в България сме нищо.
С кое точно обиждам не мога да разбера в горното си мнение ?
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Прозвуча, все-едно всички останали в България сме нищо.

Не съм имал предвид че всеки работещ в България е нищо , просто всеки останал тук се примирява да работи на по-ниска заплата. Същите работи , които работим тук в чужбина са в пъти по-платени. И в чужбина ти признават и болнични и те осигуряват както трябва и ти плащат извънреден труд и ти дават бонуси за добра работа - това се приема като нещо нормално в работата ти , а не като нещо специално - както е в България. Затова казах и в една друга тема - не са ни проблем цените на тока , хляба , яйцата - проблема са ни ниските доходи. Или така наречения феномен - работещ беден. Имаме работа и парите не ни стигат за нормален живот.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Така, е съгласен съм.
Не съм имал предвид че всеки работещ в България е нищо , просто всеки останал тук се примирява да работи на по-ниска заплата. Същите работи , които работим тук в чужбина са в пъти по-платени. И в чужбина ти признават и болнични и те осигуряват както трябва и ти плащат извънреден труд и ти дават бонуси за добра работа - това се приема като нещо нормално в работата ти , а не като нещо специално - както е в България. Затова казах и в една друга тема - не са ни проблем цените на тока , хляба , яйцата - проблема са ни ниските доходи. Или така наречения феномен - работещ беден. Имаме работа и парите не ни стигат за нормален живот.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Това, че взимаме по-малко пари не е основание да не питаме защо цените скачат ненужно (от източване на този и онзи сектор). Колкото и повече да взимаме, ако ни ограбват, пак ще сме зле.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Колкото и повече да взимаме, ако ни ограбват, пак ще сме зле.
Точно това е същността на проблема! Само че как ще накараш държава да не плаща осигуровките и медицинското обслужване на бай мангау? Примерно, или ... Как ще накараш ДжиПи-тата да не дават безразборно и по телефона болнични? Как ще накарш тия дето въртят сива икономика, да си отчитат всяка стотинка на НАП. Как ще контролираш контрабандата? Източването на ДДС? Как ще спреш дипломирането на малоумници в университетите? Как ще накараш шофьорите да спазват ограниченията и да не дават рушвети.
От всички реформи, които са ни необходими, най-важна е съдебната реформа. Почнат ли да се прилагат законите, всичко ще си дойде на мястото.
Трябва да се промени мисленето на хората, манаталитета. А манталитет и лоши навици се променят с тояга.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

герб е продукт на дпс, така че няма разлика от бившата коалиция бсп и дпс и сегашната която се заформя герб плюс бсп
да ни е честито новото старо управление
кой ще махне дилян дебелян и бат'сали от властта... и щастлифтия президент, питам Кой?
 
Последно редактирано:
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

От всички реформи, които са ни необходими, най-важна е съдебната реформа. Почнат ли да се прилагат законите, всичко ще си дойде на мястото.
Чак всичко надали, но повечето неща ще се наместят. И под съдебна реформа надвявам се не разбираш милиционерски хайки нападащи те докато си по бели гащи, след което те обявяват за страшен престъпник по всички медии, а чак след това се сещат, че още не са те обвинили в нищо. Вярно, че Бойко се връща на бял кон на власт, но ще ми дойде вповече да гледам МВР Пикчърс Сезон 2.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

герб е продукт на дпс, така че няма разлика от бившата коалиция бсп и дпс и сегашната която се заформя герб плюс бсп
да ни е честито новото старо управление
кой ще махне дилян дебелян и бат'сали от властта... и щастлифтия президент, питам Кой?
Никой. Ако бяхме президенска държава, щях да ти кажа кой. Както и кой точно е виновен и за какво. Но не сме. За пример ВЕИ-тата - Бойко казва, че БСП гласува закона който изби бушоните на енергетиката и че ГЕРБ са спрели този закон. БСП казват, че по времето на Бойко са сключени най много и ней-неугледно договори за ВЕИ-тата. И двете тези са факт. Кой е по-виновен? Държавата просто си се скапва. И никой не поема никаква отговорност за нищо. А главния прокурор организира седенки с бизнеса за КТБ. Пълна пародия!
За това по-далече от тая държава. Бягайте, докато има къде да се избяга.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Точно това е същността на проблема!
От всички реформи, които са ни необходими, най-важна е съдебната реформа. Почнат ли да се прилагат законите, всичко ще си дойде на мястото.
Трябва да се промени мисленето на хората, манаталитета. А манталитет и лоши навици се променят с тояга.

пълни глупости за съдебната ни система. Де да ни беше това проблема. Най-бедната страна е ЕС, а гербавите са на път да замразяват всичко, че дори може и да намалят доходите. Но знам - за вас е важно да си сложите ваши съдии, да си върнете гдбоп, да санирате и някакъв закон за средното образование - супер сте.

Най-важната реформа е тази в енергийната ни система - тя не търпи отлагане. - аз такова нещо не съм чул от гербавите.
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

пълни глупости за съдебната ни система. Де да ни беше това проблема. Най-бедната страна е ЕС, а гербавите са на път да замразяват всичко, че дори може и да намалят доходите. Но знам - за вас е важно да си сложите ваши съдии, да си върнете гдбоп, да санирате и някакъв закон за средното образование - супер сте.

Най-важната реформа е тази в енергийната ни система - тя не търпи отлагане. - аз такова нещо не съм чул от гербавите.
Какво направиха "негербавите" БСП и ДПС за една година с тая енергийна система ?
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Пътували в един самолет Обама, Путин и Лютви Местан. По едно време самолетът започнал да пада, но на борда имало само един парашут.
Обама веднага казал, че е редно той да се спаси, защото е лидер на най-голямата и силна държава в света и отговаря за 25 000 ядрени ракети, с които кой знае какво ще се случи, ако него вече го няма.
Путин казал, че държавата му също е могъща, а и техните военни са по-неразумни даже от американските, така че ако не се спаси той, целият свят може да пострада.
Местан обаче им припомнил, че и в трите държави основният принцип е демокрацията, затова е редно да се определи кой да се спаси чрез гласуване. Нямало какво да кажат срещу такъв довод, така че се съгласили. И когато нашият човек спечелил вота и скочил с парашута, Обама попитал Путин:
- Добре бе, в тоя самолет бяхме само тримата, нали така?
- Е, да, разбира се.
- А тогава тоя как успя да спечели с 13 гласа?!
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Мъж лети с балон и разбира, че се е загубил.Променил височината и видял една жена.Спуснал се по-ниско и я попитал:
- Извинете, нуждая се от помощ. Разбрах се с приятели да се срещнем преди час, но не зная къде се намирам.
- Вие сте приблизително на 30 стъпки над земята, в балон с горещ въздух.Намирате се между 40 и 41 градуса северна ширина и между 59 и 60 градуса западна дължина.
- Вие сигурно сте счетоводителка?
- Да, но как познахте?
- Ами всичко, което казахте е абсолютно точно, но аз нямам идея какво да правя с вашата информация.Факт е, че аз все още съм изгубен, а вие не ми помогнахте с нищо.
- А, вие сигурно сте политик!
- Да, но как познахте?
- Не знаете къде се намирате и каква е целта ви.Издигнали сте се там, където сте, благодарение на голямо количество въздух под налягане.Обещавате неща, които нямате идея как ще изпълните и очаквате други да решат вашият проблем.И накрая вие все още сте в същото положение, след като ме срещнахте, но вече прехвърлихте вината за това върху мен...
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

пълни глупости за съдебната ни система. Де да ни беше това проблема. Най-бедната страна е ЕС, а гербавите са на път да замразяват всичко, че дори може и да намалят доходите. Но знам - за вас е важно да си сложите ваши съдии, да си върнете гдбоп, да санирате и някакъв закон за средното образование - супер сте.

Най-важната реформа е тази в енергийната ни система - тя не търпи отлагане. - аз такова нещо не съм чул от гербавите.
Ти си глупости. Без читава съдебна система бат Сали пак ще си има частното енерго. Бат Сали е в парламента, за да строи ВЕЦ-ове в Родопите. Има опит човека със собствен енергиен регулатор. Без читава съдебна система, ще плащаш като разпран 25 годишните договори на Станишев с AES. Но никой няма да промени съдебната система.
Така, че по-добре се махайте от тоя леш.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Бойко каза, че ДПС са армия. Е след като изгледах това видео разбрах какво е имал предвид:
Нова ТВ разказва как ДПС печели гласовете си
Стройна организация, силно структурирана, с висока дисциплина. Това се вижда на повърхността, а отдолу са обръчите от фирми и мафиотските босове, които движат цялата корпорация. И всички са верни на един - на кой!
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Бойко каза, че ДПС са армия. Е след като изгледах това видео разбрах какво е имал предвид:
Нова ТВ разказва как ДПС печели гласовете си
Стройна организация, силно структурирана, с висока дисциплина. Това се вижда на повърхността, а отдолу са обръчите от фирми и мафиотските босове, които движат цялата корпорация. И всички са верни на един - на кой!
Четох днеска , че има петиция ( с доста подписа вече ) за закриване на ДПС, защото е основана на етническа основа , което се забранява от закона.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

ще научите турския скоро време, като първи ще са сините и червени активисти...
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Четох днеска , че има петиция ( с доста подписа вече ) за закриване на ДПС, защото е основана на етническа основа , което се забранява от закона.

не знам какво си чел, но ниско-интелигентните бсп, герб, атака, ббц и пф легитимират необходимостта дпс да съществува и че съществуването и като етническа партия е необходимо защото в България има расизъм, тъй като единствения аргумент срещу г-н ... е, че е...циганин
 

Горе