Избор на предложения за приятелства

wood

Well-Known Member
Ситуацията е следната,

имам акаунт във Фейса и към него една страница...но проблема е че Фейса ми праща предложения за приятелство / хора който може би познавам /, само от Латино страни и Индия...Има ли вариант да накарам Фейса да ми предлага приятелства с хора от Европа, Австралия и Севрна Америка а не Индия.
 
Трябва да се сприятелиш с много хора от тези континенти, от които искаш да ти предлага... Явно до момента са предлагал приятелства или си одобрявал такива на хора от латино страни и Индия.
 
Има, да, като добавяш хора от въпросните страни, които искаш и махаш приятелите ти от Индия. Но ако профилът е нов не прекалявай с поканите!
 
Има, да, като добавяш хора от въпросните страни, които искаш и махаш приятелите ти от Индия. Но ако профилът е нов не прекалявай с поканите!


Профилът е на 6-7 години, но как да добавя примерно от Европа след като Фейсбук ми предлага 99% от Индия и Латино...
Ще се опитам да отсея този 15 от други държави и ще видя...
 
По имена, колега - използвай търсачката или влез в групи по таргет или там каквото ти е нужно. Приятелства във Фейса не само от "предложени" стават. :) А ако не бързаш най-добре е да станеш член на групи, да пишеш добри коментари по тематиката и да чакаш самите покани да идват към теб, а не обратното - това е за сигурност на профила.
 
Профилът е на 6-7 години, но как да добавя примерно от Европа след като Фейсбук ми предлага 99% от Индия и Латино...
Ще се опитам да отсея този 15 от други държави и ще видя...

За съжаление това е тагава история и ще ти обясня накратко защо:

Дори и да добавяш приятели 100% от белите страни, това са хора които приемат приятелство на всички които ги поканят. Без значение индийци, французи, китайци или араби. Такива са твоите приятели в този профил.

Хората с хигиена на приятелите трудно приемат покани от непознати. А точно техните списъци са чисти от такива индивиди.

Респективно същите потребители от тези нежелани от теб страни пък имат ниска хигиена на приятелствата и пращат наред, без значение познават или не. Отделно, може би е престиж да имат “бели” хора като приятели. И за това да пращат покани на “бели” хора наред. Така тези профили са “оборотни” и “тренди”, защато пращат много покани имат много приятели и т.н. И ФБ ти ги предлага с приоритет, защото си мисли че са по-интересни за теб от “бели”-те “задръстеняци”, които имат по 200 приятели, всеки от които познават лично и не са особено активни.

Същото е и като си направиш БГ фалшив профил - само мангали, турци, селяци и загорели чички или фейк профили на някакви едрогърди мадами в тази секция. Млади, интелигентни и платежоспособни няма.

Как да си решиш проблема - аз лично не знам. Намери си друг начин за филтриране на приятелите. И с моя екип го изпитваме същия проблем. Голям зор е да събереш 5000 читави приятели в един профил.
 

Горе