Избор на thumbnail при клип във Vbox7?

Firefly

Well-Known Member
Почнах си един профил там и днес качих първия клип. Само че немога да разбер как аз да му избера какво да показва като thumbnail? Избра си автоматично някакъв момент от клипа и до там. Никъде не виждам такава настройка, а си мисля, че има защото виждам клипове, на които очевидно е избрана допълнително снимката.
 
От: Избор на thumbnail при клип във Vbox7?

В редакция на самото видео и там има една голяма иконка в средата на плъйера спираш клипа до избран момент и цъкаш на иконката да снима избрания момент и след това цъкаш запазване. и даваш рефреш да ти се обнови... може би тая екстра я използват само доверените профили..
 
От: Избор на thumbnail при клип във Vbox7?

Не виждам такова нещо, ето какво имам на плеъра при редакция: http://prntscr.com/4k0vcu
Досега не съм ползвал vbox7, но е супер неуреден сайт според мен. И ако тази опция пък е само за доверени профили е още по-глупаво: с какво тази екстра се свързва точно с профил, който е доверен и с какво пречи, ако я има и при другите профили. Малко странно ми се вижда...
 
Re: От: Re: Избор на thumbnail при клип във Vbox7?

Какво искаш да кажеш?

Тубата и другите подобни световни сайтове са много по-подходящи от нашенския. Един добър профил във vimeo.com е къде къде по-добра опция. :)
 
От: Избор на thumbnail при клип във Vbox7?

Знам, със сигурност vbox не ми е бил първия избор. Но поради използването на кадри от чужди клипове и нелицензирана музика нямам друг избор. В тубата ще свалят клиповете още на секундата...
 
Re: От: Избор на thumbnail при клип във Vbox7?

Знам, със сигурност vbox не ми е бил първия избор. Но поради използването на кадри от чужди клипове и нелицензирана музика нямам друг избор. В тубата ще свалят клиповете още на секундата...

Aaa, ясно. Сори, не бях го взел под внимание. vbox7 не правят проблем за това, не знам. :)
 
От: Избор на thumbnail при клип във Vbox7?

arx1409990695g.jpg


Мисля, че трябва да си c доверен профил.
 
Последно редактирано:

Горе