Известяване за получване на мейл

От: Известяване за получване на мейл

Пренасочвам си домейн мейлите към пощата в ABV.bg (всеки домейн с нова поща). Aктивирам известяването с SMS за Globul.
До 20 сек. получавам SMS известие за всеки нов мейл, който е пристигнал. За М-тел искат абонаментна такса за известията.

Не мога да прочета мейла (става с отговаряне на SMS-а, но се таксува), но пък е удачно просто да знаеш, че имаш мейл, за да намериш PC/Internet възможно най-скоро. :)
 
От: Известяване за получване на мейл

Сега гледах в абв - 1,20 за 8 известия
а като получиш спам - пак ли получаваш известие :D

за мен не е проблем това защото ще получвам поща от мейл който само аз знам :lol: (при определено действие във сайта ще се изпраща мейл - и така мисля, че няма как да получавам спам?)

таксува се отварянето на мейла - но ако нямаш нет ще го отворя и през тела, няма как иначе

чрез абв ще е най-лесно, но си викам да видя дали има нещо по-добро
 
От: Известяване за получване на мейл

можеш да направиш филтър всичко освен този мейл да отива в спам или кошчето автоматично за да не плащаш за спам. в абв-то все трябав да има опция за такъв филтър

естествено презумпцията е, че ползваш мейла получател само за тази цел (всичко отива в спам освен ония писма)
 
От: Известяване за получване на мейл

Сега гледах в абв - 1,20 за 8 известия
а като получиш спам - пак ли получаваш известие :D

за мен не е проблем това защото ще получвам поща от мейл който само аз знам :lol: (при определено действие във сайта ще се изпраща мейл - и така мисля, че няма как да получавам спам?)

таксува се отварянето на мейла - но ако нямаш нет ще го отворя и през тела, няма как иначе

чрез абв ще е най-лесно, но си викам да видя дали има нещо по-добро

Възможно е. За Globul е безплатно самото известие, иначе за да го прочетеш трябва да отговориш на SMS-а. Но ако имаш интернет на телефона - може да минеш тънко (FREE).
И, да, за СПАМ пак получаваш известие. Ако не успее да го филтрира и да го прати в SPAM Box-а - то си отива в Inbox-а, а от там идва и известието. :-]
 
От: Известяване за получване на мейл

Аз си получавам имейли безплатно на един Мтел телефон с Прима. Мисля че първо трябва да се активира тая услуга, но не помня как ставаше, тъй като го правих доста отдавна. По принцип ползвам функцията за мейлите, които ми праща услугата за следене дали сайтовете са онлайн. Много е удобно, а и не плащам нищо. Казва ми кога са паднали и кога са се върнали на линия. Предполагам, че няма да има проблем да се ползва и за обикновени имейли, но ще е досадно, ако пристигат много.

П.П. Ей го къде е: http://old.mtel.bg/mail2sms/help.php?
[email protected], където "88" е GSM кодът, a xxxxxxx е M-Тел GSM номерът на получателя.
 
От: От: Известяване за получване на мейл

Аз си получавам имейли безплатно на един Мтел телефон с Прима. Мисля че първо трябва да се активира тая услуга, но не помня как ставаше, тъй като го правих доста отдавна. По принцип ползвам функцията за мейлите, които ми праща услугата за следене дали сайтовете са онлайн. Много е удобно, а и не плащам нищо. Казва ми кога са паднали и кога са се върнали на линия. Предполагам, че няма да има проблем да се ползва и за обикновени имейли, но ще е досадно, ако пристигат много.

П.П. Ей го къде е: http://old.mtel.bg/mail2sms/help.php?

Аз не съм на мтел, а и няма да получавам нного..на онлайн магазин ще го пробвам
8 известия за 1,20 - за начало мисля, че ще е добре
 
От: Известяване за получване на мейл

А едно време пускаха есемесите без пари от абв-то...
Ама беше наистина доста отдавна:)
 

Горе