Извличане на телефон от OLX.bg

От: Извличане на телефон от OLX.bg

Може, как да не може.
 
От: Извличане на телефон от OLX.bg

Взимаш ид-то на обявата от урл-то.
Трябва ти тази част след ID и преди .html
...IDXXXX.html
където XXXX е това което ти трябва и хитваш този урл
olx.bg/ajax/misc/contact/phone/XXXX/
където слагаш ид-то на обявата

В резултат ще получиш json отговор във формат
{"value":"yyy yyy yyy"}
където yyy yyy yyy е телефона
 
Re: От: Извличане на телефон от OLX.bg

Аз имам за продаване такъв скрипт.

Между другото това е най-добрия начин за реклама на ваши неща. Сега вече има безкрайни смс-с на много планове

Ето как работи схемата. ОЛХ - хиляди ГСМ номера - телефон за 50-на лв - СМС към всеки номер по отделно.

Винаги ви виждат и няма блокиране.

Ако искате повече инфо, пишете ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Извличане на телефон от OLX.bg

Аз имам за продаване такъв скрипт.

Между другото това е най-добрия начин за реклама на ваши неща. Сега вече има безкрайни смс-с на много планове

Ето как работи схемата. ОЛХ - хиляди ГСМ номера - телефон за 50-на лв - СМС към всеки номер по отделно.

Винаги ви виждат и няма блокиране.

Ако иксте повече инфо, пишете ЛС.

Аз се интересувам пиши с повече инфо
 
От: Re: От: Извличане на телефон от OLX.bg

Аз имам за продаване такъв скрипт.

Между другото това е най-добрия начин за реклама на ваши неща. Сега вече има безкрайни смс-с на много планове

Ето как работи схемата. ОЛХ - хиляди ГСМ номера - телефон за 50-на лв - СМС към всеки номер по отделно.

Винаги ви виждат и няма блокиране.

Ако искате повече инфо, пишете ЛС.

Ако говориш за следното:
Номерата дето започват с 0897 да им праща с карта на Глобул,
тези с 0888 на мтел...
Може да не стане, защото в момента 0897 не е гаранция, че е на Глобул,
защото преди време много от хората си смениха операторите.
Освен това пак казвам... не знам дали говорим за едно и също..
Аз също исках да изпратя няколко хиляди смс-а, но ми казаха, че от КРС, могат да ми треснат глоба,
защото трябвало да имам съгласие от собствениците, че искат да получават рекламни съобщения и т.н.
 
Re: От: Re: От: Извличане на телефон от OLX.bg

Ако говориш за следното:
Номерата дето започват с 0897 да им праща с карта на Глобул,
тези с 0888 на мтел...
Може да не стане, защото в момента 0897 не е гаранция, че е на Глобул,
защото преди време много от хората си смениха операторите.
Освен това пак казвам... не знам дали говорим за едно и също..
Аз също исках да изпратя няколко хиляди смс-а, но ми казаха, че от КРС, могат да ми треснат глоба,
защото трябвало да имам съгласие от собствениците, че искат да получават рекламни съобщения и т.н.

Нали вече има планове с хиляди смс-и. вижте си операторите. Ако има това е към всички други оператори.
И не, не знам дали могат да те глобят за СМС-и. Аз и сега получавам от метро и кауфланд СМС-и. А и от други.
 
Поправка. Може и да се бъркам - май няма все още СМС-и към всички неограничено.
България, кво да прайш.....
В УК с 5000 СМС/м получавам по 1000 посетители на сайта си на ден.
 
От: Извличане на телефон от OLX.bg

Не че разбрах много, щото първият пост е променен,,, разбрах, че сме назад от ЮКей, ама това си го знаех
 
От: Re: От: Извличане на телефон от OLX.bg

Ако говориш за следното:
Номерата дето започват с 0897 да им праща с карта на Глобул,
тези с 0888 на мтел...
Може да не стане, защото в момента 0897 не е гаранция, че е на Глобул,
защото преди време много от хората си смениха операторите.
Освен това пак казвам... не знам дали говорим за едно и също..
Аз също исках да изпратя няколко хиляди смс-а, но ми казаха, че от КРС, могат да ми треснат глоба,
защото трябвало да имам съгласие от собствениците, че искат да получават рекламни съобщения и т.н.

Това за тресването на глоба,като цяло няма голяма логика тъй като аз всеки ден получавам по някое спамче от разни в някои има изпрати обратен смс за да не получаваш повече а в други няма нищо освен спама!? Или тия спят или никой не го е*е за законите! В случая със закона дали няма някой по надарен мозъчно да заобиколи нещата с фалшиви телефони и прочие. Хващаш някой от улицата да ти вземе карта и готово имало го е и преди още като вървяха сайтовете с наградите и накрая го тресват една яка сметка спират картата а джонито си прибира яките кинти и го боли патката за законите.... Още не съм чул опарени и мисля,че е тъпо да ти държат сметка за подобно нещо, какво лошо има в това да рекламираш.
 
Накратко:
имам програма с която ако имате план с безкайни СМС-и (или просто много СМС), можете да пращате СМС по списък от ГСМ номера, свалени от нета.
СМС се пращат от вашия телефон.
Това е.
Но май се оказва, че в БГ още няма добри планове с СМС-и
 
От: Re: Извличане на телефон от OLX.bg

Накратко:
имам програма с която ако имате план с безкайни СМС-и (или просто много СМС), можете да пращате СМС по списък от ГСМ номера, свалени от нета.
СМС се пращат от вашия телефон.
Това е.
Но май се оказва, че в БГ още няма добри планове с СМС-и

А Чуждестранни дали няма да са оферта,ако се намери хубав списък с телефони?
Да кажем за трафик са идеални чужденците даже много по-добре от БГ говорим,ако целим някакъв приход от реклами и прочие.
А относно наказанията и прочие дали някой ще се занимава ,ако жегваме чужденците с рекламка ?
 
От: Извличане на телефон от OLX.bg

Лично според мен, на никого няма да му се занимава да те наказва и прочие...
Прочетох, че някой получава смс-и от Метро и Кауфланд -> явно не е забранено, иначе тва е супер добрата стратегия, не се бях замислял, благодаря, че я споделихте :)
 
От: Извличане на телефон от OLX.bg

Дали някой би се занимавал с наказване незнам ,но като знам колко прост народ сме 100% ще има някой на който няма да сме удобни и ще прави мрасотии !
@ garnet
Писах ти Лично не си ми отговорил все още,ако те интересува моля да драснеш,защото имам интерес от смс-ите тоест програми и прочие.
Номера ще се намерят,както и планове от които да се пращат смс-те,ако ти трябва и на теб реклама можем да измислим ,как да задвижим нещата само желание да има! А аз имам !
 
Писах лично пак.
За трафик СМС-те са супер. Моя опит покава >90% посещения на сайта от пратени СМС-и. Хората просто кликат на линка в СМС-а, а и не ги е страх от вируси защото са през телефона.
Ако имате добре направен сайт с респонсив дизайн да се вижда ОК от телефони, сами се сещате какво става. :)
 
От: Re: Извличане на телефон от OLX.bg

Поправка. Може и да се бъркам - май няма все още СМС-и към всички неограничено.

А не може ли да се направи някакво ограничение за сметката (примерно 10 лв). Програмата изпраща 10 000 смс-а, от които 5000 са платени, но с 10 лв. няма да може да се платят и затова не се пращат. После се отсяват тези към които не е пратено (т.е. те са на друг оператор) и се пробва с карта на втория. И тук сигурно ще останат определена бройка която вече е на третия оператор.
Хубавото в България е, че операторите са само три :lol:

п.п. това се нарича смс маркетинг. Има доста бг които предлагат изпращането на смс-и с такава цел.
 
Re: От: Re: Извличане на телефон от OLX.bg

А не може ли да се направи някакво ограничение за сметката (примерно 10 лв). Програмата изпраща 10 000 смс-а, от които 5000 са платени, но с 10 лв. няма да може да се платят и затова не се пращат. После се отсяват тези към които не е пратено (т.е. те са на друг оператор) и се пробва с карта на втория. И тук сигурно ще останат определена бройка която вече е на третия оператор.
Хубавото в България е, че операторите са само три :lol:

п.п. това се нарича смс маркетинг. Има доста бг които предлагат изпращането на смс-и с такава цел.

Не знам дали може да се направи. Що да не може?
Най-чистата работа да имаш или безкрайни или напр 5000 СМС към всички.
 
От: Re: Извличане на телефон от OLX.bg

А не може ли да се направи някакво ограничение за сметката (примерно 10 лв). Програмата изпраща 10 000 смс-а, от които 5000 са платени, но с 10 лв. няма да може да се платят и затова не се пращат. После се отсяват тези към които не е пратено (т.е. те са на друг оператор) и се пробва с карта на втория. И тук сигурно ще останат определена бройка която вече е на третия оператор.
Хубавото в България е, че операторите са само три :lol:

п.п. това се нарича смс маркетинг. Има доста бг които предлагат изпращането на смс-и с такава цел.
Не може, смс-те не ги отчита на момента към лимита и парите ще ги издуха преди да се обнови.
 
От: Re: От: Re: Извличане на телефон от OLX.bg

Не знам дали може да се направи. Що да не може?
Най-чистата работа да имаш или безкрайни или напр 5000 СМС към всички.
Последно като подписвах преди 3 месеца и попитах за смс-и ме изгледаха учуд3но и казаха, че нямали.
 
От: Re: Извличане на телефон от OLX.bg

Не може, смс-те не ги отчита на момента към лимита и парите ще ги издуха преди да се обнови.

нали може да се сложи лимит на сметката? на мен не ми трябва да се обновява в реално време, а като свършат парите (по-точно стигне лимита) да не изпраща смс-а.
 

Горе