Изводът е, че izgoden.com плаща

GunZ

Active Member
Някои да е срещал, някъде, това име? Предполагам, е човек от форума. Та тоя Нанко току що ми изпрати 2 евро на ПП акаунта. Нямам представа защо, за първи път виждам това има през живота си (то очевадно не е истинско). Тва някакъв скам ли би трябвало да цели?
 
От: Кой е тоя Nanko Nanev?

Nanko ако не се лъжа е Maveric
Поне така мисля де :)
Да, така е. След кратко разследване ситуацията ми се изясни.

Парите бяха от мейл nanko666.
Оказа се, че има такъв twitter профил.
Оказа се, че собственикът е българин.
После се оказа, че той има Fiverr гиг предлагащ Adwords и Facebook ваучери.
След това се оказа, че човекът предлагащ такива ваучери в Predpriemach е Maverick.
В последствие, се оказа, че той е собственикът на izgoden.com.
И чак тогава ми просветна, че преди време имах някаква продажба там, която естествено бях забравил.

Изводът е, че izgoden.com плаща :D

п.с. Maverick, приятелю, няма да е зле да изплащаш сумите от някакъв мейл съдържащ думата izgoden. Такива плащания от nenko666 хвърлят хората в недоумение.
 
смених заглавието след като стигнахме до извод поне да е полезно на маверик след като така го разследвахте :) ако ме убедите че темата ще е по полезна с оригиналното ще го върна :)
 
От: Кой е тоя Nanko Nanev?

Да, така е. След кратко разследване ситуацията ми се изясни.

Парите бяха от мейл nanko666.
Оказа се, че има такъв twitter профил.
Оказа се, че собственикът е българин.
После се оказа, че той има Fiverr гиг предлагащ Adwords и Facebook ваучери.
След това се оказа, че човекът предлагащ такива ваучери в Predpriemach е Maverick.
В последствие, се оказа, че той е собственикът на izgoden.com.
И чак тогава ми просветна, че преди време имах някаква продажба там, която естествено бях забравил.

Изводът е, че izgoden.com плаща :D

п.с. Maverick, приятелю, няма да е зле да изплащаш сумите от някакъв мейл съдържащ думата izgoden. Такива плащания от nenko666 хвърлят хората в недоумение.

Очаквах да си въведеш pp в акаунта, но тъй като така и не го направи, реших да пробвам с мейла с който си се регнал и изпратих там парите. Имам добавен меил към izgoden.com, но явно съм изключил да ги изпратя през него. Следващият път ще се поправя :)
 
От: Изводът е, че izgoden.com плаща

Един нетактичен и леко офтопик въпрос:

Отдека зе тоя fiverr-like скрипт? :)
 
От: Re: Изводът е, че izgoden.com плаща

смених заглавието след като стигнахме до извод поне да е полезно на маверик след като така го разследвахте :) ако ме убедите че темата ще е по полезна с оригиналното ще го върна :)
Съгласен съм, че това заглавие ще бъде по-полезно за Maverick :) . Благодаря coolice!
 

Горе