Извънредно положение - ЕКОНТ спря да работи какво правим?

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Както всички знаете обявиха извънредно положение.. еконт спря да работи? Добре но какво става с нашите поръчки? Едва ли клиентите ще отидат да вземат това което са поръчвали днес ако достигне при тях след 20 дена.. добре сутринта обявиха извънредно положение.. имаха цял ден да решат какво да правят.. да бяха казали че няма да работят.. само днес съм пратил 20 поръчки .. Какво правим в този случай? ако не бачкат 20 дена? аз трябва да плащам доставката за всичките поръчки ли?


Някой някаква информация да има по случая?
 
Надявам се да е само за утре. Все пак конкуренцията ще работи.
 
Да не ти казвам аз колко имам... Ясното ще има може би утре или в понеделник. До тогава не е ясно...


Както всички знаете обявиха извънредно положение.. еконт спря да работи? Добре но какво става с нашите поръчки? Едва ли клиентите ще отидат да вземат това което са поръчвали днес ако достигне при тях след 20 дена.. добре сутринта обявиха извънредно положение.. имаха цял ден да решат какво да правят.. да бяха казали че няма да работят.. само днес съм пратил 20 поръчки .. Какво правим в този случай? ако не бачкат 20 дена? аз трябва да плащам доставката за всичките поръчки ли?


Някой някаква информация да има по случая?
 
Това е много гадно много надявам се положението да се оправи по-скоро
 
От Еконт съобщиха, че ще работят.

Старата новина е достъпна на сайта им, но само с външен линк. В списъка с последни новини я няма, а като най-нова в списъка е тази:

Публикувана в Новини на 13.03.2020

Всички точки на Еконт продължават да приемат и предават пратки при повишени хигиенни стандарти съгласно предписанията на Световната здравна организация.

Ако сте избрали да ползвате наш офис, напомняме, че можете да изберете Бърза рецепция, с която не е нужно да изчаквате обслужване. Ако сте опаковали и поставили етикет върху пратките си, само ги оставете на обозначените места в офиса и ние ги поемаме оттам.

Също имате възможност да ползвате Еконтомат, което ще ви спести директен човешки контакт.

А за тези, които искат да ползват доставки от или до адрес с нашите куриери, напомняме, че от 16 март (понеделник) до 3 април (петък) направихме 20% отстъпка за пратки до 50 кг.

Нека сме здрави.

Последната новина: https://www.econt.com/news/novina-ot-econt
Списъкът с новини: https://www.econt.com/news
 
Скъпи клиенти, току-що получихме актуализираната заповед от здравния министър във връзка с въвеждане на противоепидемични мерки в страната. Промените в текстовете изясняват, че логистичният бизнес и куриерските услуги не са в обхвата на временно забранените дейности.
В тази връзка с радост ви информираме, че продължаваме с обичайното ни работно време и спазвайки предпазните мерки.
 
А тези е крайно време да ги закрият, за дето се гаврят с хората, които им разработват офисите, и после си слагат техни хора!
 
Малоумници само в Бг може да направят такава простотия.Толкова ли е трудно 1 ден предварително да се предупреди ч
е няма да работят хората да си направят сметката.И накрая обаче ако искат да им се плаща за невзети пратки моя съвет да се съберат хората и да ги съдим или някакъв протест.Иначе всеки ще ни тъпче как ти си иска не че вече управниците не го правят
 
Ебати и тъпотията, цяла сутрин спорим с клиенти, че е еконт работи.... Не е лоша идея, който има канали да си информира клиентите, че няма проблем с доставките, щото другата седмица ще се оформи сериозен проблем с невзети пратки.
 

Горе