Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Интересувам се от страницата и цена за 60 публикации месечно.
Пиши ми на Л.С
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Бахти простия човек, майка ти грам не те е учила на обноски. Елементарното ти възпитание куца, ъпвал ми темата, да ти се върне по 1 млн. ъпването в такъв случай.. ;)
То се вижда много ясно от четящите кой е научен на обноски и кой не! А и едва ли разбираш и знаеш какво значи възпитание де ;) И ходи псувай тези, дето са те учили на твоите изтънчени обноски и възпитание комплексарче!
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

След три дни отговаряш, да не се вслуша в думите ми, че нямаш никакъв личен живот. Три дни обикаля селото и вече можеш спокоен да се завърнеш във вируалния и измисления си живот на компютърен гений, който за родилите ти най-доброто за теб, защото света е изпълнен с опасности и не искат горкото им пеленаче да се изпати, а то милото просто е лишено от майчина обич, от някой да му подаде ръка, да му обърне внимание и решило то да спами из всяка тема, надявайки се някой да му обърне внимание, да му отговари, а то се радва ненадейно на обърнатото внимание, говорейки за възпитание, която дума е научил във форума и проверил в гугъл значението ѝ. Сори готин пич, ама бог те е наказал да си от простолюдието и там ще си останеш вовеки..
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

След три дни отговаряш, да не се вслуша в думите ми, че нямаш никакъв личен живот. Три дни обикаля селото и вече можеш спокоен да се завърнеш във вируалния и измисления си живот на компютърен гений, който за родилите ти най-доброто за теб, защото света е изпълнен с опасности и не искат горкото им пеленаче да се изпати, а то милото просто е лишено от майчина обич, от някой да му подаде ръка, да му обърне внимание и решило то да спами из всяка тема, надявайки се някой да му обърне внимание, да му отговари, а то се радва ненадейно на обърнатото внимание, говорейки за възпитание, която дума е научил във форума и проверил в гугъл значението ѝ. Сори готин пич, ама бог те е наказал да си от простолюдието и там ще си останеш вовеки..
Оооо, свещена простота! Опс, простотия в случая ;) Ти не ходиш по гората,наистина!
Погледни в подписа ми и със здраве :)
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Ако важи офертата чакам страниците на ЛС :)
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Искам и аз оферта + страниците в който се рекламира на Лично.
Благодаря и спорна !
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Здравейте,
интересуват ме детайли за рекламата във Фб - страница и някакви статистики,

благодаря предварително,
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

Здравейте,
интересуват ме детайли за рекламата във Фб - страница и някакви статистики,

благодаря предварително,

Писах Ви на ЛС. Моля
 
От: Изгодни реклами във Фейсбук страници с над 300 000 говорения и 100 000 фенове

:-o Какво излиза, че ще ми пратиш статия, която аз съм писал? Абе пич, статистиките на фейсбук са лесно манипулируеми/бъгави и въобще не трябва да се взимат много на сериозно. Например имам големи страници - споделям картинка от тая страница и говоренето скача до небето. Това по какъв начин означава, че еди-си-колко-си-хора ще видят нещата, които после ще пусна? Никъде не съм писал, че от тази статистика зависи колко човека виждат снимката/линка. Имал съм страници, в които съм спирал да пускам за определено време и говоренето пада много, но после когато почна се възстановява. Имал съм страници, в които не съм спирал да пускам, но говоренето пада по незнайни причини. Причините са, че подобно на гугъл и фейсбук пускат алгоритми, които удрят активността на страниците - но как, кога, защо - един Господ знае. Другото, което пишеш, е невъзможно да се изчисли или разбере. Така, че - не се опитвай да лъжеш и успех с инициативите.

Вярно, че авторът на темата тълкува анализите както си иска, но ти въобще не си прав! Толкинг-а е мног важен! Това, че пускаш снимки постоянно, не ти дава причина да очакваш, че той ще скочи! Ако не знаеш, например 100 споделяния прибавят повече толкинг, отколкото 1000 харесвания! Иначе си прав, че когато се споделя съдържанието в друга страница, толкингът скача ... Но когато толкинг се получава само от вътрешните публикации, алгоританът на фб стимулира страницата, пред останалите! Тук идва момента какво се качва и как се отнасят потребителите към съдържанието и каква е тяхната обратна връзка! Лично имам наблюдения, как една страница с 20к(но с три пъти по-голям толкинг от размера й) прави повече посещения на линк, от страница с 100к(но с пет пъти по-малък толкинг от размера й) ...
Страница, за да прави нормални преглеждания на линковете(сега друг е въпросът за посещенията) си, трябва да има толкинг около броят харесвания ...
И още нещо много важно - когато една страница прекали с рекламите, прогресивно всичко пада надолу! Защото фб отчита колко души са кликнали в/у линковете, дето пуска и после това оказва влияние в/у преглежданията на публикациите!
И още по-тъпото, което съм виждал:
"Пускам линка и 1ч. нищо не се пуска в страницата" - пълни глупости!
РАЗБЕРЕТЕ - фб страниците са направени за забавление, не за реклами и ако искате да пускате много реклами, трябва да пускате и много развлекателно съдържание, за да покрие негативите!
Иначе вече в аналите има и броят потребители, които са се абонирали за страницата! Но е не възможно, страница с 100к харесвания да има 30к абонирали се!:-o:D
 

Горе