Изгодно фенове за твоята Facebook страница.

От: Изгодно фенове за твоята Facebook страница.

Предлагаш ли ревю 100-200 фена,искаш високи цени.. а аз искам да ти видя качеството. Напоследък доста пъти минавам покрай сайта ти,в коментирай прилежно седят само позитивни отзиви :D
 
От: Изгодно фенове за твоята Facebook страница.

Разбираме, че на никой не му се рискува в днешно време. За това решихме да предложим малък пакет за тест на нашата услуга. Както сте забелязали в сайта ни в коментарите има само позитивни отзиви, това са отзиви на наши клиенти. Това е най важното за нас!!! Всеки бъдещ клиент може да разгледа сайта и да прецени сам.

Поздрави!
 
От: Изгодно фенове за твоята Facebook страница.

Разбираме, че на никой не му се рискува в днешно време. За това решихме да предложим малък пакет за тест на нашата услуга. Както сте забелязали в сайта ни в коментарите има само позитивни отзиви, това са отзиви на наши клиенти. Това е най важното за нас!!! Всеки бъдещ клиент може да разгледа сайта и да прецени сам.

Поздрави!

Имате впредвид 25 лв за 500 фена ? Ако е така и това ми се струва скъпо,за това искам да видя качеството ?
 
От: Изгодно фенове за твоята Facebook страница.

Имате впредвид 25 лв за 500 фена ? Ако е така и това ми се струва скъпо,за това искам да видя качеството ?


Колегата ми добави към 300 фена (около 10% избягаха); бяха добавени доста бързо,доволен съм от услугата,но за мен цените си остават доста скъпи в сравнение с други оферти от форума :)
 
От: Изгодно фенове за твоята Facebook страница.

Радваме се, че сте останали доволен!!! Бих искала да информирам, че стартирахме нови промоции:

3000 фена - 100 ЛВ

4000 фена - 140 ЛВ


Повече информация на HTTP://FBFANADD.COM
 
От: Изгодно фенове за твоята Facebook страница.

Цените са много високи, като се има в предвид, че само 20% от феновете са активни, а колко % ще се интересуват от тематиката на страницата не е ясно.
 
От: Изгодно фенове за твоята Facebook страница.

Нова промоция за колеги от форума:

3000 фена - 50 лв!

Ревю от 50 фена - БЕЗПЛАТНО!

skype: fb_fan_add
 

Горе