Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Много внимателно съм прочел това което си написал и даже съм те цитирал. Написал съм го по твой адрес по същата причина. Ако нещо не схвана от това което съм ти написал мога и да ти обясня явно имаш нужда.
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Много внимателно съм прочел това което си написал и даже съм те цитирал. Написал съм го по твой адрес по същата причина. Ако нещо не схвана от това което съм ти написал мога и да ти обясня явно имаш нужда.
Не знам какъв ти е проблема, че се заяждаш безмислено.Ако днес си станал с г.за нагоре и търсиш повод да се заядеш с някой,не смятам да ти бъда отдушник.
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Не е до гъза а просто е дразнещо когато във форум за предприемачи някой обявява че тези които получават доходи от наеми са мързели дето чакат всичко на готово, а още по дразнещо е ако това е казано от някой дето има подпис като твоя :)
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Оня горе си знае работата
Тоя същия от горе позволи на възкресението му да загинат 6 невинни деца.
 
Абе днес се бях зарекал да си легна спокойно, доволен от изминалия ден, без да се паля, ама наистина е*авате майката.
Защо ще се разпиша в темата:
1. Защото я обърнахте на лични дразги.
2. Защото има доста неясни неща.
3. Защото никой не се сети за няколко основни неща.

Та да подкарам през просото. Изхвърлено било семейство, айде бе?! Ще кажеш, че не се случва всеки божи ден? Виждал съм с очите си как са изхвърляли семейство от дома им, защото са закъснели с вноска в размер на 148 лева - месец. Това не е новина, драги, това е ежедневие. Вкарахте малко расизъм в началото, аз не искам да го правя, но наистина в момента "ромите" са облагодетелствани от управлението ни. Голяма част от тях живеят на нечий чужд гръб, а всички останали - е да се оправят както могат.
Що се отнася до проблемните наемодатели и хазяите - има си договори за тази цел. Двете страни се подписват, а след това си търсиш правата по съдебен път. Тромаво, бавно, разходи, но това е единствения начин, или не точно единствения, но в момента малко хора ще ти предплатят за 3/6 месеца.
Доста се отклонихме от темата, а и не мога да разбера защо.
Колкото и да е криво, всеки си изкарва прехраната както може. Едни смятат, други мислят маркетингови трикове, трети гонят. Всички обичате да ревете против държавата и най-вече за губещата страна (изгонените), ама не мислите, че ако не ги платят те, парите ще дойдат от нашите данъци.
Дори да не е горния случай, да не е държавно жилището, някой от вас е хазяин и отдава апартамент под наем. Няма ли да си търсите парите? Като дойдат празниците и се зачудиш къде да разделиш 200 лева - за памперси на едното дете или за играчки и удоволствия на другото? За храна на семейството, за ток, за вода? От Е.Он питат ли дали имате пари и кога ще си платите? А от ВиК?
Като цяло, лично аз не одобрявам тази "защита" на всеки изпищял, защото виждаш ли е бил изгонен. Ами да си правят сметката бе мамка му, да работят на 2 места ако трябва, на 3. Живота никъде не е лек, не е такъв и в България. 36 лева за наемателите са били много, но тези 36 лева може да са били от жизнено значение за хазяина - разплащания на сметки, а кой знае, може детето му да се е нуждаело от антибиотици?!
Защитавате нещо, което дори не познавате, което е прекалено грешна страна, поне според мен. Всеки сам си носи синджира, какъвто си нахлузиш, такъв ще ти тежи.
@twist7 - http://vbox7.com/play:66517f5c
http://vbox7.com/play:bb4d8a78
 
Последно редактирано:
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Отдавна не се бях смял, иронията, която бълваше всяка секунда ме кара да си легна целия охилен. Благодаря !
Колкото до циганката дет ритнала камбаната, само това да се чува и без това станаха множко. Това е като вица за китайците - тях никой не ги брои, същото и с циганите.
PS : http://vbox7.com/play:8399db53
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

И аз да се разпиша в темата защото донякъде съм засегнат. Живея в Пловдив и плащам наем в размер на 350 лв. като всеки месец си плащам тока и водата за предходния месец за да бъде всичко точно. Преди няколко дена на кафе бяхме седнали и един "приятел" (доста мургав, ама май не беше от тия с името на алкохол, а си беше негър) дойде на нашата маса. Оказа се познат на момчетата с които пих кафе. От дума на дума и разбирам следните 2 неща:
1. Въпросния "приятел" който седна на нашата маса живее в общинско жилище и плаща наем 15 лв. защото се води безработен (работи за 800 лв. заплата без договор)
2. Въпросният индивид е от Нигерия и не знам да е работил в България и един ден.
3. В момента му правят ремонт на общинското жилище 0_о (може и джакузи да му слагат до го е*а)
Въпроса е от къде на къде това подобие на човек може да ползва общинско жилище което е било платено с пари от наши данъци и в същото време да си работи и през ден да е пиян като кирка. Аз що съм балама да плащам по 350 лв. наем, а той да си живее като "крайно нуждаещ". Да си ходи в държавата от където се е пръкнал и да си живее там.
 

Горе