Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Kirev

Active Member
Писнало ми е от негативни новини, като тази, но я мярнах във Фейса и реших да видя за к'во иде реч.

Не мога да проумея как може да има такива хора, които ламтят за пари и не е останало нищо човешко у тях?! Не може да се отрече, че всички сме материалисти в известна степен, но чак пък толкова...

http://news.varna24.bg/249670.html

Без думи!
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Аз не вярвам много много...
Всичко си има две страни, предпочитам да чуя и другата?
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

На мен пък ми стана любопитно как е издъхнала жената. На легло ли е била, изведнъж, от притеснение ли...?
Съгласен съм, че повечето неща в България се гледат от едната страна, а другата се пропуска къде с цел, къде - не.
И все пак не мисля, че за толкова пари си струва да се направи подобна мизерия, освен ако цялото нещо няма стабилна предистория.
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

...стабилна предистория.

Ей това е ключово в коментара ти! Ако бяха понаписали малко и от предисторията, човек можеше да си извади лично мнение...
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

И аз нищо не разбрах от тази новина. Доста манипулативно представена и постна откъм информация.
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

И на мен ми е писнало едни от наемателите ми не са ми плащали от 6 месеца и миналата седмица като ги помолих да напуснат без да ми плащат нищо само и само да се махнат ми ревнаха, как може да правя такива неща и тн.
А това че аз ипотеката си я плащам редовно никой не го интересува за това не бързайте с оценките, Амун много точно го е казал.
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Просто не е изложена цялата история, а само благоприятните части за да се постигне някакво влияние
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Това не го приемам за чиста монета! Наем от 34 лева! Дори и гараж за тази сума не може да се намери под наем. Ако е вярно значи жилището е общинско, а едва ли от общината ще гонят хората по великден. Да сте видели чиновници да работят по празници. В заключение ще обобщя, че става дума за майка на 4 деца! Попълнете празните символи за да разберете расата Ц.....А!
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Това не го приемам за чиста монета! Наем от 34 лева! Дори и гараж за тази сума не може да се намери под наем. Ако е вярно значи жилището е общинско, а едва ли от общината ще гонят хората по великден. Да сте видели чиновници да работят по празници. В заключение ще обобщя, че става дума за майка на 4 деца! Попълнете празните символи за да разберете расата Ц.....А!
Не си прочел правилно. Цитирам.
за остатък от неплатен наем в размер на 34 лв.
Иначе, смятам, че наистина е много гадно, горе някой хазяйн писа, че от 6м. не са му плащали и тн., но тук става въпрос, че е платена едната част, ама пък и баш на Велик ден.Както и да е, за да си правим каквито и да е изводи трябва да чуем двете страни.
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Наем от 34 лева! В заключение ще обобщя, че става дума за майка на 4 деца! Попълнете празните символи за да разберете расата Ц.....А!

Мангалите плащат толкова за наем на жилища,построени с европари.Горе-долу, същото е положението и с общинските панелки.А драматизацията на статията не позволява да се вмъкне факта,че умрялата е циганка.
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Е, то се подразбира каква е. Още повече, че в статията липсват каквито и да е имена или дори инициали.
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Такива статии са от рода на "...Не били компютри а компоти..."

То имаше и статия за народният враг преди време vtzvekov, ли как точно беше ника, който продава гнусна американска отрова и лъже невинният български народ!
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Ощи кат прочетах '4 дица' и ми проблесна едно 'мангали' из акъля.
Пък и то винаги като чуеш по новините за някаква битова драма от рядък тип, обикновено почват да се показват едни рояци от възчерни кореняк-римляни на екраня...

Освен туй зачетете коментарииите отдоле - нема такова овче малоумно общество. На бас че сичките прекарват поне по няколко часа на ден у фейсбукя.

Добре че тука форумното къмюнити е от малко по-интелигентен тип, че инак да съм се гръмнал от отчаяние.
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Тия журналисти какво ли не правят, за да им се четат скапаните издания и да се харчат. Прекалено грозно и безчовечно ми звучи това, за да повярвам, че е 1:1 с цялата истина. А ако е така, то всичко се връща и ще наказва. Оня горе си знае работата. Но за едно съм склонен да се съглася, че педерунгелите, на които им се е звънало не са реагирали адекватно. Това е така и не е нужно даже да го поставям на монета. То реално никога не са били на линия.
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Дали статията е "украсена" или по-скоро "огризана", говори все за българщината. За алчността на българина. Дали в случая наемателя или автора, все единия е прекалено алчен.
Статията ще послужи на едни да си направят изводи за българските медии(обичаме ви!), други - за управляващите, трети за трето и т.н.
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Имам доста познати, които дават помещения под наем. Всички са пропищяли от наематели, всички са набутвани с неплатени сметки за ток и вода, значително надвишаващи получените, а често и неплатени наеми. Никой нищо не казва за тези хора - последният случай - мой съсед, потъна с 650 лв сметка за вода, добре че тока по принуда са го плащали и наемателите му избягаха без да платят и дължими наеми за два месеца, та му излезе "печалбата" от тях -1000 лв. Да не говорим, че същите наематели били направили вересии на околните магазини за сума ти пари, които после също пропищяха. А тези хора, за да ги извадят на улицата точно по великден, явно че нещо се е случило и то сериозно, иначе не виждам кой ще го направи и то за 34 лв.
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Всички са пропищяли от наематели, всички са набутвани с неплатени сметки за ток и вода
Заслужават си го.Мързи ги веднъж месечно да проверят,дали е платен тока.Искат само да лежат и да им носят пари наготово.
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Поредната куха статия тип ала "кво ли да надраскаме за днес".


Докато всички празнуват, семейство с 4 деца е изгонено на улицата за остатък от неплатен наем в размер на 34 лв.

Естествено много силно начало, способно да разкърти и най-коравото сърце :)

Навръх най-светлия християнски празник Великден, останала със семейството си на уицата в 9 часа вечерта майката издъхва в ръцете на домоуправителя. Човекът бил полицай и веднага се обадил в полицията да моли за съдействие. От там му отговорили, че нищо не могат да направят. Оказало се, че през почивните дни няма кой да се отзове и тялото на жената било прибрано в мазето.

Човека бил полицай..и за това се обадил... сметай ако беше пожарникар, поп или магазинер дали щеше да се обади :)
В почивните дни трупове не отнасят обаче.., полицай не разследват и лекари не идват.., освен разбира се ако не се размирише :), за това и човекът целомъдрено е прибрал тялото в мъзата - умник!!

Децата останали на площадката с бащата, а съседка им занесла храна.

А какво друго да правят ако не похапнат до като майка им лежи безжизнена, покосена от незнам си какво в мазето.. заедно с полицай :)Каде ли ги намират такива великденски новинарчета хаха
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Заслужават си го.Мързи ги веднъж месечно да проверят,дали е платен тока.Искат само да лежат и да им носят пари наготово.

Алелуя
Много е лесно да се изказваш по теми които явно са ти много далечни
Миналата година тока се засичаше на 3 месеца като през първите два се плащаха смешни суми а в третия можеше да ти дойде сметка 1000лв
Водата си я засичат когато си искат
Всеки път се заричам че повече няма да пусна наемател без да плати поне 1 наем напред освен текущия обаче като седи обекта 2 месеца празен си викаш майната му и така няма наемател на който да не съм му платил поне тока за последният месец.
Вероятно 90% от вината за това е моя, но едва ли ти си човека дето ще даваш акъл как хората лежат и чакат да им донесат пари наготово, защото поне на мен месечните вноски по кредитите са ми четирицифрени.
 
От: Изгониха семейство за неплатен наем от 34 лева на Великден, майката почина

Алелуя
Много е лесно да се изказваш по теми които явно са ти много далечни
Миналата година тока се засичаше на 3 месеца като през първите два се плащаха смешни суми а в третия можеше да ти дойде сметка 1000лв
Водата си я засичат когато си искат
Всеки път се заричам че повече няма да пусна наемател без да плати поне 1 наем напред освен текущия обаче като седи обекта 2 месеца празен си викаш майната му и така няма наемател на който да не съм му платил поне тока за последният месец.
Вероятно 90% от вината за това е моя, но едва ли ти си човека дето ще даваш акъл как хората лежат и чакат да им донесат пари наготово, защото поне на мен месечните вноски по кредитите са ми четирицифрени.

Чакай малко.
Първо не знам, защо го издриска това по мой адрес при положение,че дори незнаеш за какво иде реч.Провери,ако си некомпетентен кога беше въведено това с 3-месечието,после сери по чужд адрес.
Второ кой си ти,че ще ми даваш подобни оценки?
Трето мен това не ме греее изобщо,че си се заровил в заеми до гушата,както вероятно и повечето от форума.Така че личните си проблеми можеш да си ги запазиш за себе си.
 

Горе