Изграждане на един малко по-специфичен онлайн магазин

Best

New Member
Здравейте,
Имамe една идея - искаме да направим ето такъв тип онлайн магазин:
https://www.latestinbeauty.com/products
Tова е сайт, подобен на абонаментните кутии за козметика, с тази разлика, че в този сайт човек сам си избира продуктите в кутията си - ако избереш 3 продукта системата те пита искаш ли да продължиш към селекция от 6 или 9 продукта.
Малко по различно е от това да избираш продуктите един по един и да ги добавяш в кошницата.
Цената също се оформя автоматично за 3-6-9 продукта. Може да видите как е оформено в показания сайт.
Имате ли идея на коя платформа трябва да се направи, за да изглежда по същия начин? Искаме да изглежда по много подобен начин със същите функционалности. Знам, че е направен с Magento, но може ли да се направио с WooCommerce... и долу-горе колко би струвало?
 
Може да се направи.
3к+ лв.
 
200лв тема + плъгин, 1К труд и +20% ако искаш фактура. Срок - три седмици.
Така каза колегата :)
 
Здравейте,
Имамe една идея - искаме да направим ето такъв тип онлайн магазин:
https://www.latestinbeauty.com/products
Tова е сайт, подобен на абонаментните кутии за козметика, с тази разлика, че в този сайт човек сам си избира продуктите в кутията си - ако избереш 3 продукта системата те пита искаш ли да продължиш към селекция от 6 или 9 продукта.
Малко по различно е от това да избираш продуктите един по един и да ги добавяш в кошницата.
Цената също се оформя автоматично за 3-6-9 продукта. Може да видите как е оформено в показания сайт.
Имате ли идея на коя платформа трябва да се направи, за да изглежда по същия начин? Искаме да изглежда по много подобен начин със същите функционалности. Знам, че е направен с Magento, но може ли да се направио с WooCommerce... и долу-горе колко би струвало?
Този сайт е турбо бъгав.
Едни неща ми показва в Bag-a други неща виждам на checkout
Не мога да направя втори Bag, не мога да променя текущия в checkout-a
Като избирам продукти, някои ги добави, някои не.
Не мога да избера от един продукт 2-3 или повече бройки ако искам.

Леле леле...
Препоръчвам ти да не правиш сайт като този, или дай някакъв друг за пример да разгледаме.
Мен лично ме обърка и не бих си купил нищо.
Най-вече защото едно нещо съм избрал на checkout-a e друго.
Това би ме отказало веднага.
 
  • Haha
Реакции: mid
ПП. Също така, subscription за козметика на комплект продукти е много странно.
Тъйкато козметиката свършва в различни интервали И не можеш да поръчаш бройки, няма как да нагласиш да ти трябва след 1 месец същия Box.

Предполагам че смяташ други кутии на subscription да продаваш, не за козметика.
 
Това даже реших в началото, че е WooCommerce, но не е. Изключително тегав сайт от към UX, да не говорим, че доста проблеми има с пазаруването през него. Това с избора на 3 продукта в кутия си е специфика и до настройки вече. Но като цяло смятам, че всеки опен сорс шопинг би се справил, така де тези в топ 5 примерно. :)
 
Здравейте,
Имамe една идея - искаме да направим ето такъв тип онлайн магазин:
https://www.latestinbeauty.com/products
Tова е сайт, подобен на абонаментните кутии за козметика, с тази разлика, че в този сайт човек сам си избира продуктите в кутията си - ако избереш 3 продукта системата те пита искаш ли да продължиш към селекция от 6 или 9 продукта.
Малко по различно е от това да избираш продуктите един по един и да ги добавяш в кошницата.
Цената също се оформя автоматично за 3-6-9 продукта. Може да видите как е оформено в показания сайт.
Имате ли идея на коя платформа трябва да се направи, за да изглежда по същия начин? Искаме да изглежда по много подобен начин със същите функционалности. Знам, че е направен с Magento, но може ли да се направио с WooCommerce... и долу-горе колко би струвало?
Закъснял си, вече го правим. Докато го направиш ти - ще сме взели пазара, откажи се и пробвай следващата идея.
 
Гледай си кибрита и полската козметика, която я представяш като каква беше - да, японска!
 
Не, съжалявам те, че робуваш на тъпите патки/клиентки, които имаш. Но щом те кефи...
 
Трябваше да приемеш офертата ми че поне откъм сайт да биеш робовладелеца.

Сега хем късно почваш, хем с доста по-недъгав магазин от неговия.
 
Трябваше да приемеш офертата ми че поне откъм сайт да биеш робовладелеца.

Сега хем късно почваш, хем с доста по-недъгав магазин от неговия.
И си дундурка малоумния Ларавел срещу 40 евро на час за дев. Поне минахме от 5.6 на 8, дойдохме в 21 век.
 
Последно редактирано:
Noke магазина не беше за тук, беше за мой приятел македонец, който живее в Сърбия - хаха. Направи си го човека там с някакви пичове и е доволен. Не сме конкуренция с робовладелеца - до скоро бяхме, но аз продадох всичко, защото ме стегна шапката в тая ниша.
 
Noke магазина не беше за тук, беше за мой приятел македонец, който живее в Сърбия - хаха. Направи си го човека там с някакви пичове и е доволен. Не сме конкуренция с робовладелеца - до скоро бяхме, но аз продадох всичко, защото ме стегна шапката в тая ниша.
Дай да видим как се е получило
 

Горе