Изграждане на линкове на сайтове за недвижими имоти

От: Изграждане на линкове на сайтове за недвижими имоти

Интересни неща пускаш тази вечер :). entrepreneur.com го преглеждах преди малко ... щото entrepreneur.bg го следя... и се чудех ком дали е на наши момчета.
 
Днес е спокойна вечерта и имах време да си прегледам рсс фиидовете

иначе entrepreneur.ком са офлайн списание а сайта им е от 1997 в щатите.... от техния водещ на колонката за интернет маркетинг.... бог да го прости (замаза се с ферарито си :() съм се учил на някой неща в този бизнес 2004 година...
 
от техния водещ на колонката за интернет маркетинг.... бог да го прости (замаза се с ферарито си :() съм се учил на някой неща в този бизнес 2004 година...
Да, от там го знаем. За Кори ли става дума? Катастрофира с едно много мощно Порше: http://www.remembercorey.com/ - доста добър в това, което правеше.

Entrepreneur.bg си е на наши хора тук, нямат общо мисля със световния бранд. А статията е добра. Всеки с туристически сайт няма да е зле да я погледне.И аз се записвам, за да видя коментари и новости от опитни в тази ниша. ;)
 
да за него става на въпрос защо обаче съм запомнил ферари а не порше... а в онези времена с теб Блинки братле бяхме повече инженери отколкото маркетъри... спомени...
 
От: Re: Изграждане на линкове на сайтове за недвижими имоти

да за него става на въпрос защо обаче съм запомнил ферари а не порше... а в онези времена с теб Блинки братле бяхме повече инженери отколкото маркетъри... спомени...

Тогава завърших университета и бях повече пиянка отколкото магистър :)
 
Да, съмнително беше и дали ни се учеше това, ама. Спомням си, че този курс беше първото по-сериозно четиво тогава. :) Хубави години, и беше добре, защото каквото обясняваше даваше пример от практиката си и ставаше в повече случаи. Сега се чудиш какво да четеш с тези глупави алгоритми и неясни правила. :)
 
От: Изграждане на линкове на сайтове за недвижими имоти

@coolice Само последната година. Преди това беше "Цецо Спасов" ... май :)

Спомням си, че този курс беше първото по-сериозно четиво тогава.

Аз тогава бях с процесор на Интел 386, а операционната систаме ми беше Norton Commander ..нещо такова :)
 
Да за това диско става на въпрос но да не задръстваме с офтопик темата аз продължавам със задачите за тази вечер... чакам да стане по празно за направя седмичния рипеър на базата...
 

Горе