Издирва се потребител!

Sammy

Well-Known Member
Издирва се потребител, IP Адрес - 87.120.ььь.ььь, често използван Nick Name - Grifits, най-вероятно се казва - боби, вероятно живее във Зорница, Бургас. Ако някой ми даде по подробна информация ще го уважавам вечно и ще сложа линк към сайтовете му от мойте сайтове! Този потребител ми влезна в пощатата и ми смени паролата!!! :mad::mad:
 
Последно редактирано от модератор:
От: Издирва се потребител!

Дай ми име фамилия и егн и отивам на посещение на боби, ей къде ми е зорница до гъза... ;)
 
От: Издирва се потребител!

Мисля че вече го намерих и лошото е, че това е човек от форума... http://www.predpriemach.com/member.php?u=1258

Ето го в пощата ми
http://i.data.bg/08/06/14/1002948_orig.jpg
Написано мнение в сайта си в книгата си за гости
http://i.data.bg/08/06/14/1002942_orig.jpg

И на всичкото отгоре ми предлага размяна на линкове...
 
От: Издирва се потребител!

Thebusiness чакам обяснение, каква работа имаш ти в моята поща!
 
От: Издирва се потребител!

аз па тамън тръгнах да чета темата и ето моето име.. в никва поща не съм ти влизал леле ква книга за гости... пък и не съм от зорница леле.. пък и нема отде да ти знам пасса ;)

може и да е някои от моята мрежа даи ш минем на лично е са ко искаш ше напиша мнение в книгата..

Дата: 13 June 2008, 16:22 IP-адрес: 87.120.187.110 ... Дата: 10 June 2008, 14:43 IP-адрес: 87.120.187.110. Име: apple от: Omurtag, (E-mail) (Web) ...
 
Последно редактирано:
От: Издирва се потребител!

ами същото това ИП забелязах, че беше псувало по форума... от 1 ИП чекер дава че Ip-то се намира около Бургас...
 
От: Издирва се потребител!

Ами кажи тогава на другия админ, че ще му сцепа каската от бой и теб те знам кой си вече, знам и къде учиш и къде живееш!
 
От: Издирва се потребител!

Аз ти казвам, че твойто или IP-to на другия админ е било в пощата ми и е сменило паролата, дай ми скайп на другия админ!
 
От: Издирва се потребител!

Да, този е, ако даваше и пълномощно... ако той са ми каже, че си ти... направо не знам :mad:
И сайта qko.be не мисля, че ще се развие, просто конкуренцията предлага същото, ама безплатно..
 
От: Издирва се потребител!

Ако не отговори ти обещавам, че ще се погрижа никой да не стъпи във сайтовете ви!!!
 
От: Издирва се потребител!

Ако не отговори ти обещавам, че ще се погрижа никой да не стъпи във сайтовете ви!!!


Абе квото искаш праи аз спирам да пиша в тая тема....
и аре да видим дали някои ш влезе в саита или няма да влезе..
 
От: От: Издирва се потребител!

Абе квото искаш праи аз спирам да пиша в тая тема....
и аре да видим дали някои ш влезе в саита или няма да влезе..

аре като толко много ти е на зор пиши ми на скайпа дадах ти го На ЛС ве ше ва вкарам в общ чат разбираите са ве!
 
От: Издирва се потребител!

@Thebusiness, човека има съвсем основателни причини да те обвинява за нещо много сериозно. Туй са педераски работи ...
 
От: От: Издирва се потребител!

@thebusiness, човека има съвсем основателни причини да те обвинява за нещо много сериозно. Туй са педераски работи ...

Ok - ясно нека пише в скайп ( ако иска ) ако не иска - негова си работа.
 
От: Издирва се потребител!

Айдееееее...

Боят настана, тупат сърца ни
Ето ги близо наште душмани
(Кураж дружина вярна сговорна
Ний не сме вече рая покорна) х 2

Дружно братя българи -
в боя да вървим
Дружно братя българи -
враг да победим
(О майко моя родино мила
ний не сме вече рая покорна) х 2

:D


От прочетеното се замислих дали интернет доставчика на TheBusiness е раздал на клиентите си IP от сорта на 192.168.*.* и когато влизат в някой сайт, се вижда IP-то на Gateway-a.


Иначе не мисля, че някой от посетителите на този форум би се занимавал с глупости като например да краде пароли. Освен vitko5 & компания може би :D
 
От: От: Издирва се потребител!

Айдееееее...



:d


От прочетеното се замислих дали интернет доставчика на Thebusiness е раздал на клиентите си Ip от сорта на 192.168.*.* и когато влизат в някой сайт, се вижда Ip-то на Gateway-a.


Иначе не мисля, че някой от посетителите на този форум би се занимавал с глупости като например да краде пароли. Освен Vitko5 & компания може би :d

ем да точно тка са иптата ;)
 

Горе