Издирва се потребител!

От: Издирва се потребител!

Хубаво някой от твоя интернет доставчик... колко хора могат да ми знаят мейла от твоя интернет доставичик и колко биха тръгнали да се занимават с мен... това е жалка работа, която правите казвам ви! И чакам да ми дадеш пълномощно в скайп, както и другарчето ти - хакерче
 
От: Издирва се потребител!

Хубаво някой от твоя интернет доставчик... колко хора могат да ми знаят мейла от твоя интернет доставичик и колко биха тръгнали да се занимават с мен... това е жалка работа, която правите казвам ви! И чакам да ми дадеш пълномощно в скайп, както и другарчето ти - хакерче

Някое лапе на 13-14 години вероятно :D Sammy, това май трябваше да си го говорите на лична, този форум не е мястото, където се решават такива проблеми. В смисъл, че хората тук могат да ти помогнат за решаване на друг тип проблеми, а твоят едва ли някой знае как да реши. А и интернет доставчика ти все пак има някакъв телефон за контакти - можеше на тях да се обадиш и да помолиш за съдействие вместо да обвиняваш тук. :wink:
 
От: Издирва се потребител!

Не не ми се занимава с интернет доставчици и т.н. просто да престанат и да почнат да се занимават с нещо по сериозно, аз също съм на 14 години, но никога не бих се опитвал да разбивам на някой паролата... не знам за какво се правите на "хакери"... ако мислите, че сте оригинални или ще сте нещо повече от другите - е, не сте. Вие сте просто едни жалки твари, които си нямат друга работа, а се занимават с на хората имейлите...
 
От: Издирва се потребител!

Преместена е бате. Няма смисъл да се трие - все пак е контент.:)
Абе не ви ли блазно повече идеята да си блъскате афилийет акаунтите с пробажби отколкото да правите некви такива глупости за с които не знам дали ще се подкарат Кайените скоро. Еми всеки е заинтересуван в различни неща, но опредлено трябва да се мисли креативно и да се блъска в правилна посока, иначе си се таковал отзад.

Няма смисъл и да се карате, преместих темата по желание на определени хора, както и за това че даже не си заслужава да е в "светлата" част на форума. :)
 
Последно редактирано:
От: Издирва се потребител!

Момци не се карайте-сбийте се:)
 
Последно редактирано:
От: Издирва се потребител!

Ако тоя дойде в София или ако аз отида в Бургас и това може да стане!
 
От: Издирва се потребител!

Ако нищо не ти липсва в пощата няма за какво да се притесняваш сменяш паролата с някаква много дълга и завартяна простотия и немаш грижи:)

Напоследък гледам из нета има много програми за разбиване на пароли то направо всеки луд може да ти влезе в пощата както се казва "това го знае всяко хлапе":)

Онези мамини убавци от ГДБОП спат пак, то вярно че някой от тея програми не струват ама все пак...:)
 
От: Издирва се потребител!

Sammy регвал ли си се в някой негов форум там ти има имейла може да е пробвал имейла с паролата в която си се регнал в форума и така...
 
От: Издирва се потребител!

sammy регвал ли си се в някой негов форум там ти има имейла може да е пробвал имейла с паролата в която си се регнал в форума и така...

най-вероятно така е станало...
 
От: Издирва се потребител!

Е как да нямаш, форум хостинг си пуснал :)

Варианта с виждането на парола в phpbb3 е почти непостижим ако тя е с над 5 знака. Паролите се кодират в базата данни с MD5 . Може да отнеме години една 6+ знакова парола да бъде разкодирана.
 
От: Издирва се потребител!

Е как да нямаш, форум хостинг си пуснал :)

Варианта с виждането на парола в phpbb3 е почти непостижим ако тя е с над 5 знака. Паролите се кодират в базата данни с MD5 . Може да отнеме години една 6+ знакова парола да бъде разкодирана.

1 което е имам сайт за хостване на форуми , но нямам собствен форум освен http://qko.be/admin и то този форум няма нито 1 регнат той е самоз а помощ.

2 Паролите се кодират във sha1 и повярваи ми немогат да се разбият.. :wink:
 
От: Издирва се потребител!

Пичове вие не разбрахте ли че при хакерските атаки Ip адресите не играят отдавна :)
 
От: От: Издирва се потребител!

Пичове вие не разбрахте ли че при хакерските атаки Ip адресите не играят отдавна :)

Да обаче "случайностите" в случая май станаха много ...
 
От: От: От: Издирва се потребител!

Да обаче "случайностите" в случая май станаха много ...


ohh
sleep.gif
 

Горе