Изкарах сайт от пингвин наказанието...

От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

Обявявам награда за който ми върне сайт. Има ли желаещи? Ако да - кажете каква награда искате. При сделка подписваме документ(и) по ваш образец.
 
От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

Туй животно пингвиня и някой от моите сайтове захапала гадината му мръсна. От 24 април трафика надолу - това ще да е пингвина нали? И в резултатите някакви т*шаклами. Много некадърна работа от Г!

По основна KW държат сайтовете ама второстепенните са отишли в небитието. Некво лечение има ли да чекам да се нормализират нещата?:)
 
Последно редактирано:
ами незнам конкретно лечение аз май извадих един сайт с разреждане на линковете но гледам тези дни пак е изпаднал надолу :( няма трърдо решение или поне не съм сигурен в изпълнението му :(

иначе е странно по основния киурд да си седиш а лонг тейла да го няма обикновено е обратното по основния те няма където са набити най много линкове а по воторостепнените тук там излизаш
 
От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

Другите сайтове ще ги преживея ама един дето е за хербалки ме е яд. Само в .com се държи за сега в другите гугъли е изпаднал пък бях първи. :( От над 200 второстепенни KW преди 24-ти сега са останали само 3-4. :shock: Панда ли е, Пингвин ли е, Пор ли е не го знам какво е ама хич не ми харесва....
 
Аз имам два силни за хербалки накзани на единия му се рнакват сателитите малко по назад от където беше тои преди но засега още ме е страх да ги наликвам за да ги побутна напред ослушвам се и тъкмо се бях зарадвал че е излязал един и пак надолу :( мизерия
 
От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

И от .ком изпаднах да ми е честито. За сметка на това Г е набутал някакъв индийски мангасарянец на моето място, който на всичкото отгоре ми е изкопирал картинките. Да им имам аз борбата със спама.

Утре ще бутна малко линкове па да видим.

Още 2-3 такива ъпдейта и ще ставаме краставичари ми се струва. :)
 
От: От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

И от .ком изпаднах да ми е честито. За сметка на това Г е набутал някакъв индийски мангасарянец на моето място, който на всичкото отгоре ми е изкопирал картинките. Да им имам аз борбата със спама.

Утре ще бутна малко линкове па да видим.

Още 2-3 такива ъпдейта и ще ставаме краставичари ми се струва. :)

Кел файда братле аз бухам нонстоп и то постоянно разнообразни и т.н. и оправия няма, и то блъскам линкове от статии. Вече си мисля, че вместо да публикувам статиите за линк на други места по-добре да си ги пускам в моя си сайт. :)
 
От: Re: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

Аз имам два силни за хербалки накзани на единия му се рнакват сателитите малко по назад от където беше тои преди но засега още ме е страх да ги наликвам за да ги побутна напред ослушвам се и тъкмо се бях зарадвал че е излязал един и пак надолу :( мизерия

И с мен се бъзика така чумата ... 10 хода денс напред и назад, скъса ми нервичките. Точно си викам аха има резултат и пак обратно...
 
От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

Аз не мога да разбера (за EN става въпрос) какво се случва...
12, 200+, 98, 300+, 5, 65, 98, 200+, 18, 77 ..... Т'ва е всеки ден! Нямало е ден с ден еднакви позиции.. дее*а и простотията... Изкарал ли съм го, тепърва ли влиза... само си денси ли... и що реши точно с тоя сайт да се заиграва така?...
 
От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

Аз не мога да разбера (за EN става въпрос) какво се случва...
12, 200+, 98, 300+, 5, 65, 98, 200+, 18, 77 ..... Т'ва е всеки ден! Нямало е ден с ден еднакви позиции.. дее*а и простотията... Изкарал ли съм го, тепърва ли влиза... само си денси ли... и що реши точно с тоя сайт да се заиграва така?...

При мен е същото само, че в бг. постоянно денси и се побърква сега гледам ме хвърлил чак на 300 и отгоре. Пък уж само качествени линкове бухам от статии и разнообразявам ключовата постоянно пък никва файда освен ще взема да поспра да видим може да вземе да го метне отпред. :)
 
От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

Аз не мога да разбера (за EN става въпрос) какво се случва...
12, 200+, 98, 300+, 5, 65, 98, 200+, 18, 77 ..... Т'ва е всеки ден! Нямало е ден с ден еднакви позиции.. дее*а и простотията... Изкарал ли съм го, тепърва ли влиза... само си денси ли... и що реши точно с тоя сайт да се заиграва така?...

Спри малко линковете. При мен забелязам, че започна ли кампания и веднага започва да танцува, след като поспра малко и се индексира всичко се намества.
 
От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

Link Building-а на тоя сайт е спрян от 19 April. Като се закотви на що-годе приемливи позиции и спрях всичко. Сега се побърка! Ето, вчера 77, сега 200+....
 
От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

Link Building-а на тоя сайт е спрян от 19 April. Като се закотви на що-годе приемливи позиции и спрях всичко. Сега се побърка! Ето, вчера 77, сега 200+....

Мен сега въобще спря да ме показва по ключовата дето оптимизирам. :D
 
От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

Всички второстепенни ключови думи отидоха в небитието, само за основната излизам няколко позиции по-надолу. :(

PS: Въх майко английския на мангото дето го намърда на моето място е в стил "гаща плява" :lol:
 
От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

С екзакт мач домейни ли се борите или не? Имам идентичен случай 30,96 - 20, 105 - 26,89 - така денси , говорим за EN.
 
От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

Аз не.
Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа
 
От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

Може би най-лошото е да се пипа и променя. Аз нищо не съм сменял само леко добавяне на ново съдържание и позициите са първи.
 
От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

Може би най-лошото е да се пипа и променя. Аз нищо не съм сменял само леко добавяне на ново съдържание и позициите са първи.

Ей това твърдение никога не съм можел да го разбера. Нали, ако почна да пипам нещо и променям по него го правя за по-добро на потребителите и сайта защо да пречи тогава промяната.
Примерно имаш бъг, я в дизайн я в кода и какво да го оставиш да стои така за да не те накаже гугъл ли? А бъгове винаги се получават както и винаги има какво да се оправя по даден сайт за да се подобри или функционалност или дизайн и т.н. не мисля, че това ще пречи на сайт.
 
От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

Ей това твърдение никога не съм можел да го разбера. Нали, ако почна да пипам нещо и променям по него го правя за по-добро на потребителите и сайта защо да пречи тогава промяната.
Примерно имаш бъг, я в дизайн я в кода и какво да го оставиш да стои така за да не те накаже гугъл ли? А бъгове винаги се получават както и винаги има какво да се оправя по даден сайт за да се подобри или функционалност или дизайн и т.н. не мисля, че това ще пречи на сайт.

не става въпрос за промяна по кода на сайта
 

Горе