Изкарване на пари

valkosoft

New Member
Здравейте. Аз съм на 17 години , знам php,css,mysql и английски. Зад гърба си имам няколко сайта от които не взех никакви пари. Та въпроса ми е с какво да се захвана за да мога да припечелвам добри и сигурни пари?
 
Re: От: Изкарване на пари

Бол с теми и нито една не ми помага

Започни да четеш, тогава ще ти помогнат.
Или какво се очаква от нас? Синтезирано да ти преразкажем всичко от темите?

Честито, заради упорития си мързел получаваш червена репичка от мен.
 
Ми като ги знаеш тия неща, пусни тема, в която предлагаш услугите си!
То не става само с искане. Всички искаме добри и сигурни пари, ама няма! Риск има във всичко. Та още веднъж се разгледай в "бола" с теми и виж от къде какво можеш да взаимстваш, какво се търси, какви са цените на конкуренцията и т.н.
 
От: Изкарване на пари

Вярно ли си на 17 ?
Ако да, много зле за теб.. по-добре се отказвай..
 
От: Изкарване на пари

В момента имам един сайт portal-pz.eu , но има много малко посещения и никои не се регистрира. За това пуснах тази тема защото почти отписах този сайт.

Вярно ли си на 17 ?
Ако да, много зле за теб.. по-добре се отказвай..

Защо да се отказвам?
 
От: Изкарване на пари

В момента имам един сайт portal-pz.eu , но има много малко посещения и никои не се регистрира. За това пуснах тази тема защото почти отписах този сайт.
Защо да се отказвам?
Защо би се регистрирал някой в този сайт? Ти би ли се регистрирал?
 
От: Изкарване на пари

Защо да се отказвам?

Казваш, че знаеш php - много смело го твърдиш?

Англ. казваш, че знаеш? Аз предполагам, че и него не го знаеш "като хората" ...

portal-pz.eu - какво по-точно си правил, ТИ ?

и въобще разсъжденията ти не ми приличат на възрастта ти!
 
От: Изкарване на пари

Изкарването на пари е като секса. За да изкараш, трябва преди това да си вкарал :)
 
От: Изкарване на пари

Изкарването на пари е като секса. За да изкараш, трябва преди това да си вкарал..ПАРИ! :)

По темата: Като знаеш PHP и английски..прави сайтове..стани фрийлансър..
направи собствен сайт..развивай го..все някоя идея имаш..
прави квото знаеш най-добре..ако си запален по нещо, направи сайт..направи афилиейт блог..знам ли те ;)
 
От: Изкарване на пари

Е да де, това имах предвид :)
 
От: Изкарване на пари

и въобще разсъжденията ти не ми приличат на възрастта ти!

Какво като съм на 17 това не пречи да мислиш. Щом съм на 17 следователно трябва да мисля като дете по твоята логика. nagradi.is благодаря за съвета ти. За да вземеш трябва да дадеш прав си , свършиха ми всички идеи минах през сайт за награди от който взех малко пари,онлайн игра като на хановете която написах за 3 месеца и от която нищо не стана и др.
 

Горе