Излъчване на онлайн телевизия.

От: Излъчване на онлайн телевизия.

Има едно приложение на Булсатком за Android.
С него можеш да гледаш телевизия напълно безплатно , почти всички канали който предлагат компанията.
Само и единствено трябва да намериш устройство на Булсатком и да запишеш някакви цифри от него. Също така името и ЕГН-то на собственика (предполагам всеки има приятел на БулсатКом).
Аз в момента съм в Испания и си гледам на телевизора , който е с Андройд система напълно безплатно БГ телевизия , само ти трябва Wi-Fi.
Та , ако можеш да го вградиш това приложение в сайта , ще се получи добре :)
Чел съм , че става и на компютър/лаптоп.. така , че би трябвало да може да го вградиш в сайта.. друг е въпроса до колко е законно.
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Така приятел първо линка не исках да се показва в темата за да не кажат,че е реклама.
Второ приятел рекламите са от adsense с размер adaptive.И са си наместени не коментирай излишно ако обичаш.

Относно другите които ми обясниха благодаря.Ще пиша на някой от администраторите на другите сайтове да питам как стоят нещата.
И относно пиратското стриймване не съм си и мислил да крада и да си стриймвам незаконно.Ако го мислех нямаше да си играя да ви питам.
Благодаря ви отново.

8517601p.png
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Незаконно е да стриймваш телевизията директно в сайта си, ако нямаш разрешение от самата телевизия. Друг е въпроса, че може да се направи с линк към техния сайт, тогава не виждам проблем.
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Аз така и съм го направил с линкове.Но въпроса е,че някой потребители знаят само да говорят празни приказки.
Благодаря на всички за отделеното време и отговори.
Можете да затваряте темата.

Незаконно е да стриймваш телевизията директно в сайта си, ако нямаш разрешение от самата телевизия. Друг е въпроса, че може да се направи с линк към техния сайт, тогава не виждам проблем.
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Ще използвам темата да споделя най-добрият линк http://www.streamlive.to/ за онлайн гледане онлайн на американски сериали точно в момента, когато се дават в Сащ. Мисля че линка е много полезен за нетърпеливите хора които искат да видят епизода на някой сериал едновременно със Сащ. По-добър сайт за гледане неможе да намерите. Лично аз не го използвам,но знам, че го има и затова го и споделям.
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Как точно печели на техен гръб? Все едно да кажеш, че ако ти публикувам статия с линк към твой сайт, съм пират и печеля на твой гръб. Аз печеля съдържание, ти печелиш популярност - и двамата сме доволни. Къде е проблемът?

Това е кражба и нямаш право да го правиш, вече има осъдени за точно такива неща, бих се радвал ако има възможност всички да се осъдят, но това със съда става бавно, къде по-бързо е със сопата по гърба!

Или пък такива, както автора на темата, така и всички други, които имат сайтове за онлайн телевизии. Излъчването на такова нещо си е кражба и много рискуват.

Гледам много простотии има в този скрийн, който uphero е показал, по-идиотско, глупаво нещо рядко се вижда, този надпис, че сайта не носел отговорност е смешен и тъп и не само, че не го спасява, но и напротив, или пък автора на сайта от скрийна на uphero след време ще се чуди защо са го баннали от адсенса, защото от Гугъл не са глупави и следят, правят проверки рекламата им на какви сайтове се слага.


Ама че бизнесмени са се навъдили тук. Всички го раздават тарикати и крадат труда на другия.
 
От: От: Излъчване на онлайн телевизия.

Това е кражба и нямаш право да го правиш, вече има осъдени за точно такива неща, бих се радвал ако има възможност всички да се осъдят, но това със съда става бавно, къде по-бързо е със сопата по гърба!

Или пък такива, както автора на темата, така и всички други, които имат сайтове за онлайн телевизии. Излъчването на такова нещо си е кражба и много рискуват.

Гледам много простотии има в този скрийн, който uphero е показал, по-идиотско, глупаво нещо рядко се вижда, този надпис, че сайта не носел отговорност е смешен и тъп и не само, че не го спасява, но и напротив, или пък автора на сайта от скрийна на uphero след време ще се чуди защо са го баннали от адсенса, защото от Гугъл не са глупави и следят, правят проверки рекламата им на какви сайтове се слага.


Ама че бизнесмени са се навъдили тук. Всички го раздават тарикати и крадат труда на другия.

Немисля, че някой краде труда на другия, когато другия лъже рекламодателите. В един коментар написах как се определя рейтинга - определя се от 500 домакинства и всичко друго е статистика (нещата се нагласят да изнудват рекламодателите за повече пари). Няма как да крадат труда на другия, защото се плаща на част от хората участващи в пийпълметрията да са пуснали определен канал в определено време за да излиза, че нещо се гледа повече отколкото в действителност е и така да се повишава тарифата за 30 секунден рекламен клип. Така се прави в много места по света.
 
От: От: От: Излъчване на онлайн телевизия.

Немисля, че някой краде труда на другия, когато другия лъже рекламодателите. В един коментар написах как се определя рейтинга - определя се от 500 домакинства и всичко друго е статистика (нещата се нагласят да изнудват рекламодателите за повече пари). Няма как да крадат труда на другия, защото се плаща на част от хората участващи в пийпълметрията да са пуснали определен канал в определено време за да излиза, че нещо се гледа повече отколкото в действителност е и така да се повишава тарифата за 30 секунден рекламен клип. Така се прави в много места по света.

Няма никакво значение какво правят те. Ако някой прави нещо неправилно, това не означава, че оправдава твоите неправилни действия, а и както ти казаха, това е незаконно. След като собственика на телевизията не ти позволява да я излъчваш в сайта си, значи нямаш право.
 
От: От: От: Излъчване на онлайн телевизия.

Немисля, че ...

Точно, защото не мислиш... много проблеми идват от това "не мислене". Започнете да мислите най-после и да правите нещо хубаво.
 
От: От: От: Излъчване на онлайн телевизия.

Странник, говориш ми някакви общи приказки, все едно извадени от интервю на Христо Гърбов. Искам да ми кажеш в какво точно се изразява кражбата и по какъв начин се ощетяват телевизиите, като някой ги стриймва пиратски? Конкретно.
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

От прочетеното по горе излиза че и собственика на фейсбук ,ВКонтакте и подобни трябва да се вкарат в затвора ,защото там се листват огромни количества линкове за стрийм от тв и подобна мултимедия ,да не говотим за тракерите .
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Ако искате стриймвате си телевизии във вашите сайтове.
Аз лично в моя няма да стриймвам както и няма да сложа pop up ads както във всички останали.
Не е важно да печелите пари от клик важното е да е доволен потребителя без изкачащи прозорци без излишни глупости.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Понеже стана въпрос за ТВ рейтингите, те наистина са сенчести и се формират както тиражите на вестниците едно време, докато все още се издаваха на хартия. Тогава се печатаха стотици хиляди бройки от най-големите вестници и на базата на тези данни събираха доста пари от реклама. Това, което не се казваше публично беше, че по-голямата част от тиража не се продава, а отива за вторични суровини. ТВ рейтингите в България се формират по "тайни" технологии. Аз лично не познавам човек, който да има устройство на пийпълметрична агенция или някой да го е питал кои телевизии гледа. Затова и се получават абсурди като този, когато преди време бТВ беше номер едно по рейтинг в часове, когато е имало профилактика и реално не е излъчвана програма.
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Не е важно да печелите пари от клик важното е да е доволен потребителя без изкачащи прозорци без излишни глупости.

Браво, браточка, за това ти мнение! Ако повече хора разсъждаваха по този начин, нямаше да сме заринати със спам-плява до ушите!
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Браво, браточка, за това ти мнение! Ако повече хора разсъждаваха по този начин, нямаше да сме заринати със спам-плява до ушите!

Аз сайта не съм го направил с цел печалба :) Преди си имах форум които от реклами и смс си докарвах по 500-600 лева на месец лично мой а бяхме 2.
Не е в това въпроса хостинга ми е безплатен 000webhost домейна също .tk всичко умишлено ЗА ДА НЕ БЪДЕ ВСИЧКО ПЛАТЕНО.
Както и в сайта ми искам всичко да е напълно безплатно гледането,добавянето, и прочие без излишни натоварвания разработвам и андройд приложение което да ги улесни още повече.
Благодаря за мнението :)
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Понеже стана въпрос за ТВ рейтингите, те наистина са сенчести и се формират както тиражите на вестниците едно време, докато все още се издаваха на хартия. Тогава се печатаха стотици хиляди бройки от най-големите вестници и на базата на тези данни събираха доста пари от реклама. Това, което не се казваше публично беше, че по-голямата част от тиража не се продава, а отива за вторични суровини. ТВ рейтингите в България се формират по "тайни" технологии. Аз лично не познавам човек, който да има устройство на пийпълметрична агенция или някой да го е питал кои телевизии гледа. Затова и се получават абсурди като този, когато преди време бТВ беше номер едно по рейтинг в часове, когато е имало профилактика и реално не е излъчвана програма.

Преди години баба ми и дядо ми имаха. Плащаха 5 лева на месец и само засичаше кога кои канали са пуснати на телевизора. Стоя 1 година при тях, след това си го взеха.
 

Горе