Излъчване на онлайн телевизия.

От: Излъчване на онлайн телевизия.

Преди години баба ми и дядо ми имаха. Плащаха 5 лева на месец и само засичаше кога кои канали са пуснати на телевизора. Стоя 1 година при тях, след това си го взеха.

Не трябва ли да се засича рейтинга от 18 до 49 години? Все пак в Сащ заради нисък рейтинг 18-49 спират сeриали
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Не може да сравняваш пазара БГ и САЩ, СаЩ са 350 мил. а БГ 5 мил.

А наистина предимно на стари хора ги слагат за това процъфтяват турските сериали.
Поради това толкова добри проекти отпадат .... защото нямат "черничко"
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Стан може да видиш сайта от тук щом желаеш само да не кажат,че рекламирам за това не съм сложил линк в темата.
Другото кофти нещо което е като качвам филмите във видео хостинг сайтове като (VideoMega,Openload).От тях идват Pop UP реклами и да искам не мога да ги спра...
А няма къде другаде да ти разрешат да качваш видео файлове до 5 гб.
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Стан може да видиш сайта от тук щом желаеш само да не кажат,че рекламирам за това не съм сложил линк в темата.
Другото кофти нещо което е като качвам филмите във видео хостинг сайтове като (VideoMega,Openload).От тях идват Pop UP реклами и да искам не мога да ги спра...
А няма къде другаде да ти разрешат да качваш видео файлове до 5 гб.

Тук никой няма да ти направи проблем ако си рекламираш сайта, спокойно.
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Ами не е правилно да се рекламирам тук темата е за друго.Да знаете някой сайт за видео хостинг с малко по-малко поп ъп реклами защото тези като опенлоъд и видеомега направо ти бъгват браузъра от реклами ..
 
От: От: От: Излъчване на онлайн телевизия.

Странник, говориш ми някакви общи приказки, все едно извадени от интервю на Христо Гърбов. Искам да ми кажеш в какво точно се изразява кражбата и по какъв начин се ощетяват телевизиите, като някой ги стриймва пиратски? Конкретно.

като те турят на пангара, съдията и адвоката ти ще ти обяснят по-точно кои закони нарушаваш и каква глоба ще ти сложат, темата се изчерпа с мнение #20

p.s. ако все още държиш на отговор, плати си на адвокат по тема авторско право, ще излезе по-евтино...
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Питал съм адвокат и той ми излезе със същите общи приказки и наизустени цитати от дебелите си книжки. Въобще не ме интересува как е прието да бъде по кирлив закон на кирлива държава. Тези паляци утре могат да решат и неоторизираното дишане на обществения въздух да се криминализира като кражба. Трябва ли да им се обръща внимание?

Чисто и просто питам какво точно губи една телевизия (по-конкретно ефирна такава), ако някой й стриймва програмата безплатно в интернет? И ако действително губи, това съизмеримо ли е с получените ползи?
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

пиши им мейл, да ти отговарят.

като не те интересува лежи си в затвора и/или си плащай глобите, а може и в ислямска държава да се преселиш щото там няма кирливи закони и всичко е точно.
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Питал съм адвокат и той ми излезе със същите общи приказки и наизустени цитати от дебелите си книжки. Въобще не ме интересува как е прието да бъде по кирлив закон на кирлива държава. Тези паляци утре могат да решат и неоторизираното дишане на обществения въздух да се криминализира като кражба. Трябва ли да им се обръща внимание?

Чисто и просто питам какво точно губи една телевизия (по-конкретно ефирна такава), ако някой й стриймва програмата безплатно в интернет? И ако действително губи, това съизмеримо ли е с получените ползи?

Както написах преди няколко коментара - нищо не губи една тв ако се стриймва от твоя сайт. Всичко е заради алчността на хората държащи определен канал. Eдинствено ако сложиш НВО да се стриймва единствено те могат да загубят защото при тях са важни броят на платените абонати. Всички други негубят нищо, защото влагат жълти стотинки в боклуци за простолюдието.
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Не може да сравняваш пазара БГ и САЩ, СаЩ са 350 мил. а БГ 5 мил.

А наистина предимно на стари хора ги слагат за това процъфтяват турските сериали.
Поради това толкова добри проекти отпадат .... защото нямат "черничко"

Това че те са повече не означава, че неможе да се учим от тях. Хората в Сащ са изградили система за забавления и има какво да се учи за да го направим и ние в България с бг продукция.
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Е много ясно , аз никога не мога да бъда против щом става дума за учене, каквото и да е.
Може и от САЩ макар че аудиторията е много по различна ота европейската и в частност българската.

Това че те са повече не означава, че неможе да се учим от тях. Хората в Сащ са изградили система за забавления и има какво да се учи за да го направим и ние в България с бг продукция.
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

А такъв сайт легален ли е? seirsanduk.com , който стриймва всички телевизии (или по точно повечето) как може да стане това? да се излъчват телевизии + описание на предаванията тоест онлайн програма директно както в сайта!?
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Тъпи логики за права ,представям си телевизиите да почнат да плащат когато снимат всеки човек вървящ по улицата или сграда ,улица ,автомобил ,политик . Всеки си има права ,дори трябва да ми плащат че гледам реклама то кабелната която плащам за да ми я пускат. Всичко е илюзия и измислица на алчни души .
 
Последно редактирано:
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Тъпи логики за права ,представям си телевизиите да почнат да плащат когато снимат всеки човек вървящ по улицата или зграда ,улица ,автомобил ,политик . Всеки си има права ,дори трябва да ми плащат че гледам реклама то кабелната която плащам за да ми я пускат. Всичко е илюзия и измислица на алчни души .

Ми тей ами.... Дайте кажете сега, как да си цъкна и аз един стрийм сайт да стриймвам най-известните канали па ще си разделям бюджета с тях ако го изискат :D ще им давам там 20-30 лева то без тва сигурно и толкова ще печеля :D
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Тъпи логики за права ,представям си телевизиите да почнат да плащат когато снимат всеки човек вървящ по улицата или зграда ,улица ,автомобил ,политик . Всеки си има права ,дори трябва да ми плащат че гледам реклама то кабелната която плащам за да ми я пускат. Всичко е илюзия и измислица на алчни души .

Поредния неграмотник ще учи кое е правилно... :lol: :cry:
 
От: Излъчване на онлайн телевизия.

Говоря за това че гледните точки и права са относителни ,а закона в полза на някого . Извинявам се за правописа .
 
От: От: Излъчване на онлайн телевизия.

Говоря за това че гледните точки и права са относителни ,а закона в полза на някого . Извинявам се за правописа .

Не се извинявай, ами вземи се научи как се пише правилно, че и в бъдеще много ще ти се подиграват за това.

Иначе относно гледната точка, малко бъркате. Всички сме потребители и като такива употребяваме дадена стока, и си е напълно нормално авторите да слагат реклами или да искат допълнително заплащане или да забранят на някой да ползва стоката им без да плати. Все едно аз да дойда и да ползвам нещо което ти си направил без да ти платя! Абсолютно същото е и със сайтовете - всеки реве, че му крадат, копират статиите, обаче не вижда, че самия той краде труда на другите... .
 

Горе