Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Re: От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Доколкото разбрахме с колегите, въпросните разбойници продават някакъв продукт (неясно какъв), а реално изпращат брашно (неясно какво).
Шегата на страна...какво пак клеветите, без дори да кажете с какво са Ви измамили?
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Аз си поръчах тютюн но получих брашно.Имейла беше от Velizar Ampov има си и скайп.Ако това помага с нещо.
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

ЗА ТОВА ГОВОРИМ И АЗ СИ ПОРЪЧАХ ТЮТЮН А ПОЛУЧИХ БРАШНО
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Как му изпрати парите на тоя мизерник - дай да го търсим оттам !
Тук виждам, че и бизнес продават
https://www.kpd.bg/bg/offers/offer-13916.html
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Абе поне чай да бяха ви изпратили. Да не сте си поръчали нещо друго че са ви върнали брашно ?
Аз до колкото видях предлагат услуги в разрез с закона в България. Значи който ги е търсил ми изглежда, че ги е търсил именно с това. Малко странно да отидеш в полицията и да кажеш че си искал да купиш акцизна стока и са те излъгали с брашно. Май по скоро ще ви се изсмеят от колкото да ви помогнат.
Аз ще ги потърся за Брашно на номера който сте оставили, да видим дали ще ми изпратят Тютюн
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Абе поне чай да бяха ви изпратили. Да не сте си поръчали нещо друго че са ви върнали брашно ?
Аз до колкото видях предлагат услуги в разрез с закона в България. Значи който ги е търсил ми изглежда, че ги е търсил именно с това. Малко странно да отидеш в полицията и да кажеш че си искал да купиш акцизна стока и са те излъгали с брашно. Май по скоро ще ви се изсмеят от колкото да ви помогнат.
Аз ще ги потърся за Брашно на номера който сте оставили, да видим дали ще ми изпратят Тютюн
Умник си ти, па и знаеш, как реагират в полицията! Само си оправи правописа! Аз не съм купувал тютюн - беше предложен мейл-маркетинг.
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

адресът на Галин Русев - Добрич, бул. Русия 57
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

И аз съм измамен от Русев на същия адрес ..Измами ме с обява в OLX ,че има сервиз за телефони и тъй като си забравих паролата на Iphon-a търсих някой да го разблокира по IMEI на апарата,то че може може ,но другите искаха над 100лв..Този ме метна с по малка сума ама успя и написах името му в Гугъл и така стигна се до тази тема...Обявата в OLX е пусната от някакъв си Борислав Николаев.но изпратих пари на Галин Русев само че телефона е друг 0879113661 ..Ако някой има информация за имената дали са истински изобщо трябва да се обединим за да се прекрати този терор!
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Като гледам не сте малко само измамените от форума. Както каза колегата по-горе "Господари на ефира" и групов иск в съда. Обаче хората с тютюна май по-добре да си траят. Колкото до това админите да дават инфо за потребители на ваеки не е редно, но да ги баннат е, ако се докаже, че влизат тук, за да правят измами.
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Аз познавам следовател в отдел кражби и измами ,само че е от Пловдив и ако се подава жалба трябва да пазите фактурите от Еконт или там както е платено аз снимах и обявата в ОЛХ запазил съм и чата ..
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Галин Росенов Русев

ТД Куантиум инвест ООД, гр. Добрич, бул. Русия 57, ап. 112
 
Последно редактирано от модератор:
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Не да внимава, а направо да редактира поста...
 
От: От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Внимавай с публикуването на лични данни ! Наказуемо е !

най вероятно е взета информацията от търговския регистър, която е публична?! Защо да внимава, да пусне направо скриншот на документа от ТР все тая!?
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

ЕГН не се съдържа в търговски регистър. И понеже надявам се повечето тук да сме наистина предприемачи, редно е да познаваме ( познавате ) изискванията за боравене с лични данни.
 
От: Измамници от Добрич - Галин Русев и Светлин Колев

Измамниците продължават

http://bitcoinbg.eu/forum/viewtopic.php?f=14&t=3650&start=10#p36680

https://bazar.bg/обява–14376448/купувам-над-100-bitcoin-or-btc-цена-950-лева-за-биткойн-спешно


Няма ли кой да ги вкара тия в затвора или да ги "одере и изпърже в горешо олио", да му писне на човек от смотани хора в тая държава
 

Горе