Предлагам: Изпращане на покани за харесване на страници

Работих с колегата вече по две мои страници ...
Резултата според мен, си беше доста добър.
От поканите, които поръчах се закачиха около 10%
Супер бърза и лесна комуникация. Навременна и адекватна реакция от негова страна.

Със сигурност ще се възползвам отново от услугата му.

Пожелавам успех!
:) :) :)
 
Работих с колегата вече по две мои страници ...
Резултата според мен, си беше доста добър.
От поканите, които поръчах се закачиха около 10%
Супер бърза и лесна комуникация. Навременна и адекватна реакция от негова страна.

Със сигурност ще се възползвам отново от услугата му.

Пожелавам успех!
:) :) :)

Благодаря за добрите думи. Свободни сме за нови поръчки.
 
Ако има ревю бих желал да се запиша
Здравей, услугата се предлага от вече почти 4 години. Има множество редовни и доволни клиенти. За момента няма нужда да предоставям безплатни пакети срещу ревю. Мога да ти пусна някакво малко количество покани, за да тестваш. Цената за 1000 покани е 7лв.
 
Възползвах се от услугите на колегата . Моето мнение е следното.
ОТ 1(лошо)-10(отлично)

Комуникация :10
Време за изпълнение:10
Качество:8
Краен резултат:3

от 4700 покани на страницата ми се вързаха около макс 100човека. Дори отпусна бонус и общо прати 5400 покани, но уви резулатата е под 10%. Явно тази услуга, не е подходяща за всякакви страници. Относно страницата ми не е толкова специфична , но става дума за ръчно изработени аксесоари. Moже би ако беше страница , за коли , жени или разни фрази и цитати резултата щеше да бъде по-добър
 
Възползвах се от услугите на колегата . Моето мнение е следното.
ОТ 1(лошо)-10(отлично)

Комуникация :10
Време за изпълнение:10
Качество:8
Краен резултат:3

от 4700 покани на страницата ми се вързаха около макс 100човека. Дори отпусна бонус и общо прати 5400 покани, но уви резулатата е под 10%. Явно тази услуга, не е подходяща за всякакви страници. Относно страницата ми не е толкова специфична , но става дума за ръчно изработени аксесоари. Moже би ако беше страница , за коли , жени или разни фрази и цитати резултата щеше да бъде по-добър

В действителност резултатите при колегата бяха слабички, за съжаление, тематиката му не е строго специфична, но явно хората нямат интерес към такъв тип продукти, което доведе до нисък процент на харесванията - някъде около 2-3. Страницата му е хубава, не е нова, не е оспамена, просто така се получи.
 
!!!!прИмоция!!!!

Само до края на седмицата всеки който поръча и заплати 4000 покани ще получи 5500 покани. Важно е да отбележим, че ако има много желаещи, реда на изпълнение ще става според реда на записване.

Следете темата, приготвили сме ви много изненади в идните седмици.
 
Свободен съм за поръчки. Подсилете страниците си преди празниците в най-силиния търговски период.
 
Напомням, че остават само няколко дни преди празниците в които можете да се възползвате от услугата. :)
 

Горе