Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Holly

New Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Предлагам писане на статии, резюмета, рекламни, информационни и всякакви други текстове на обща и специфична тематика ( е, все пак не ме пращайте в трета глуха, че доста време ще ми трябва, докато изляза от там и ще ви се изчерпа търпението). Уникалност на текстовете 97-100% в зависимост от наситеността с ключови фрази. Пиша само на български език и не правя преводи нито ОТ, нито НА други езици.
Давам линкове към мои статии:
Товарни превози
Транспортни услуги
Онлайн игри

Цената е 0.01лв/дума, т.е.
300 думи - 3лв.
400 думи - 4лв.
500 думи -5лв. и т.н.
Плащане с Ипей, банков превод или с друг начин по споразумение (говоря сериозно, никакви неприлични предложения, ако обичате!)


Предлагам 3 безплатни ревюта за първите, проявили интерес. За по-нататък ще видим :)
 
Последно редактирано:
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

вземам едно ревю ако може
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Ще мога ли и аз да се включа с ревютата ?
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Може ли и за мен ревю? :)
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Ти си конкуренция....каква е логиката?

Че, ако ми хареса статията ще ти направя предложение за един проект.
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Може ли да ми дадеш на ЛС малко инфо за проекта, преди да се съглася за ревюто?
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Ти си конкуренция....каква е логиката?

конкуренцията да каже, че си добър/ра - каква по-добра реклама :D
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

конкуренцията да каже, че си добър/ра - каква по-добра реклама :D

Уви, предпочита да си запази ревюто за потенциални клиенти, въпреки че моето предложение също не беше за изхвърляне. Както и да е. Все пак е хубаво да уточни какви са изискванията при даване на ревюта, за да не се получават тъпи ситуации, както в случая.
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Конкуренцията съвсем нямаше намерение да ме хвали, по-скоро гонеше личните си интереси (в което няма нищо лошо). Просто личните ни интереси се размнават. Ако е проблем за някого, ще напиша ревю за fifi, въпреки че отказах предложението й. А самооценка "не е за изхвърляне" не означава, че всеки е длъжен да се съгласява с теб. Ти си харесваш проекта - Ок, но аз имам други цели. Толкова ли е трудно за разбиране?
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Конкуренцията съвсем нямаше намерение да ме хвали, по-скоро гонеше личните си интереси (в което няма нищо лошо).

Всъщност не гоня никого. Винаги давам итрейдър, положителна оценка или коментар за ревю, когато някой направи промоция и се възползвам от нея. Така, че не говори без да знаеш. Да беше уточнила точно какви са изискванията. Направих предложение, отказа, ок.

Успех със статиите.

П.П.: Между другото аз гледах като на колежка, ти като на конкуренция. :wink: Нека спрем дотук, че се оспами темата.
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Получих си ревюто - беше ми обещано до вечерта, направено и изпратено преди посочения срок +1, написано по зададената тема и посочения сайт / е малко се е отплеснало девойчето както само ми писа, явно е влюбено :lol: / но статията е отлична +1, лека за четене без излишни словоизлияния, препоръчвам я като копирайтър, записвам я в контакти за бъдещи проекти, успехи :roll:
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

И аз съм доволен статията ми хареса обеща ми я до вечерта, но я направи даже по-рано. Чиста статия както каза pepo_999 "малко се е отплеснало девойчето " но и от мен има +1 :beer:
 

Горе