Предлагам: Изработвам онлайн магазин.

alexcho0o

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Изработвам онлайн магазини на всякаква тематика. Работя с платформата OpenCart имам над 30 магазина изградени и работещи.
Мога да предложа и изграждането на онлайн магазини за АВТОЧАСТИ (с което не всеки се захваща, разполагам с ТекДок модул и база данни от 350 000 актуални цени на авточасти разделени на производители и готови за наливане в модула).
Разполагам с множество модули които ще улеснят работата на магазина, администрирането му и ще го издигнат много по лесно на предни позиции в търсачките.
Изграждам магазините съобразно закона за личните данни и всичко което е нужно за да работи законно го включвам в първоначалната цена при договаряне.
Освен с изгрдаждането на магазините мога да поема и бъдещата им техническа поддръжка и SEO оптимизация.
Издавам фактури при желание на клиента.

Ако имате интерес може да ми пишете Лично Съобщение, ще ви покажа мои проекти и ще коментираме вашата идея за проект. (не давам линкове в темата за да не се счита за реклама)
 
Всъщност, позамислил съм се малко за един магазин...изпрати ми 2-3 твои проекта на лично...
 
Искам и аз линкове, че често ме питат а аз наблягам на СЕО-то повече от 2 години насам не на изработка на сайтове, та да ти препращам, че до тук много хора върнах :| Ако си ок, ще ти препращам, не искам проценти, директно ти ги пращам и ти се оправяш с тях.
 
Искам и аз линкове, че често ме питат а аз наблягам на СЕО-то повече от 2 години насам не на изработка на сайтове, та да ти препращам, че до тук много хора върнах :| Ако си ок, ще ти препращам, не искам проценти, директно ти ги пращам и ти се оправяш с тях.
Директно изпращам, ще се радвам на съвместна работа.
 
Онлайн пазаруването се е покачило с 40% през последната една седмица. Това показват статистиките в интернет пространството. Сега е време ако все още нямате онлайн магазин а имате стоката, да се възползвате от това.
Понеже финансовото положение не е жветущо при всеки и цените на които предлагам изработването и оптимизацията на онлайн магазините е доста по-ниска от преди.
Ако имате идеи, знаете какво искате и искате да се възползвате от тях. Пишете ми на лично съобщение и за мен ще е удоволствие да ги обсъдим заедно.
 
Онлайн пазаруването се е покачило с 40% през последната една седмица. Това показват статистиките в интернет пространството. Сега е време ако все още нямате онлайн магазин а имате стоката, да се възползвате от това.
Понеже финансовото положение не е жветущо при всеки и цените на които предлагам изработването и оптимизацията на онлайн магазините е доста по-ниска от преди.
Ако имате идеи, знаете какво искате и искате да се възползвате от тях. Пишете ми на лично съобщение и за мен ще е удоволствие да ги обсъдим заедно.
Я ми покажи коя статистика го е показала това повишение? Щото аз мога да ти покажа от кухнята за какво ПОНИЖЕНИЕ става въпрос. Верно зависи от това какво продаваш, но с изключение на медицински стоки и храни, не мисля, че нещо се е повишило и то пък чак с 40%, ама ще ми е интересно да покажеш коя е тая статистика дето го показва това?

Ако имаше такова повишение щеше ли да си намаляш цените? По-скоро обратното или не признаваш базовите принципи на supply & demand?
 
Я ми покажи коя статистика го е показала това повишение? Щото аз мога да ти покажа от кухнята за какво ПОНИЖЕНИЕ става въпрос. Верно зависи от това какво продаваш, но с изключение на медицински стоки и храни, не мисля, че нещо се е повишило и то пък чак с 40%, ама ще ми е интересно да покажеш коя е тая статистика дето го показва това?

Ако имаше такова повишение щеше ли да си намаляш цените? По-скоро обратното или не признаваш базовите принципи на supply & demand?
Няколко сайта от които поддържам си увеличиха оборота през последните 10 дни, става въпрос за сайтове за обувки, дрехи, чанти и аксесоари в ниския ценови диапазон. По доста форуми чета за увеличаване на пазара онлайн и то не само на медицински и хранителни изделия, много от бизнесите които ги затвориха заради пандемията продължават само онлайн.
 

Горе