Предлагам: Изработвам чудесни инфографики

TheEntrepreneur

Active Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Здравейте,

Нуждаете се от средство, което ще донесе маса трафик към сайта ви? Заедно с това ще ви побутне ранкването в търсачката и ще изгради по-голяма аудитория?

Предлагам на вашето внимание, един изключителен метод за издигане на сайта ви - ИНФОГРАФИКАТА!

Инфографиката е чисто и просто микс от дизайн, текст и анализ с цел представяне на сложна информация по-подреден визуално атрактивен начин. Сигурно сте виждали онези готини инфографики, които големите сайтове правят? Да, ама тук не се правят такива. Само, че и цената не е от 500$ нагоре. За доста по-малко пари, вие може да се доближите до гигантите и да постигнете доста добър ефект.

Примерна работа: 1. Цък 2. Цък 3. Цък
Цена за изработка: По договаряне, това не значи, че ще ви взема всичките пари :)

Плащане по банков път/пощенски превод с еконт.

Добри цени за лоялни клиенти.

Ако се интересувате от всичките ползи на инфографиката, разгледайте тук :)

Дерзайте :)
 
Последно редактирано:
От: Изработвам чудесни инфографики

Примерната ти си я правил или просто правиш подобни? Освен това информацията ти ли я синтезираш или ти я дава поръчителя?
 
От: Изработвам чудесни инфографики

Здравей,

Примерната съм я правил аз - да. Информацията може да бъде подадена както от поръчителя, така мога и аз да я потърся. Това играе роля при формирането на крайната цена.
 
От: Изработвам чудесни инфографики

Брато, сподели някоя и друга инфографика. В поста ти много ми хареса.

Имам и въпрос. Как правиш тия яки неща, а искаш безплатно лого в една друга тема? Поздрави.
 
От: Изработвам чудесни инфографики

Не знам защо те интересува това, като аз правя хубави инфографики, а не логота :)

Скоро ще кача още една на първия клиент.
 
От: Изработвам чудесни инфографики

Ще очаквам. Даже и аз ще си поръчам :) Ще те олесня ли,ако я нарисувам на лист хартия?
 
От: Изработвам чудесни инфографики

Определено. Колкото по-конкретно е искането, толкова по-евтино и по-бързо ще стане. :)
 
От: Изработвам чудесни инфографики

От днес 21.1.2015 срока за изпълнение на инфографиката се увеличава на 7 дни, а цената за инфографика е по договаряне.
Също така, всеки, който ползва услугите ми повторно получава 10% отстъпка.
 
Последно редактирано:
От: Изработвам чудесни инфографики

Ако не е тайна какъв софтуер използваш за направата им.
 
От: Изработвам чудесни инфографики

Най-новата ми инфографика може да видите тук. :)
 
Последно редактирано:

Горе