Изработване на дизайн, визитки, уеб...

alexcho0o

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Изработвам всякакъв вид дизайн, уеб дизайн, визитки, брошури, флаери, лога, банери.. Занимавам се с това от доста години като дизайнер на свободна практика.. Нямам онлайн портфолио но ще прикача снимки на мои проекти. Може да ми пишете тук в темата, на съобщение или на скайпа ми (има го в профила ми).

Ето и няколко мои изработки:

 
Последно редактирано:
От: Изработване на дизайн, визитки, уеб...

kolko pari iskash za 1 sait ot 5 stranici?

Зависи от тематиката на сайта, дали искате да е кодиран или само PSD формат, но цените варират за PSD (50-70 лева), а за кодиран (90-120 лева), но пак ви казвам зависи и от тематиката и сложността. Ако искате разяснете ми на съобщение за какво става въпрос и ще ви кажа точна цена и срок за изработка.
 
От: Изработване на дизайн, визитки, уеб...

Пускам направата на един безплатен дизайн на визитка! И следващите 3 с 30% отстъпка!

Нещо прясно от днес:

 
Последно редактирано:
От: Изработване на дизайн, визитки, уеб...

Останаха 3 отстъпки за направата на визитки от по 30% !
 
От: Изработване на дизайн, визитки, уеб...

Една добре свършена работа днес (поне според мен) за клиент от форума, изработването и кодирането на таблица.

 
От: Изработване на дизайн, визитки, уеб...

Отново една добре свършена работа за DrWinCezar !

Untitled-1 copy.png
 
От: Изработване на дизайн, визитки, уеб...

Само един съвет ако може да ти дам, без да се засягаш! Не давай оценки на собствените си изработки. Това е по принцип работа на клиента или на хората виждащи проекта ти!

Поздрави :)
 
От: Изработване на дизайн, визитки, уеб...

Само един съвет ако може да ти дам, без да се засягаш! Не давай оценки на собствените си изработки. Това е по принцип работа на клиента или на хората виждащи проекта ти!

Поздрави :)

Аз го казвам понеже клиента го каза (тоест според неговото мнение) когато казвам нещо от себе си или споменавам "поне според мен" или някакъв наподобяващ израз, иначе мерси за съвета и няма какво да се засягам. :)
 
От: Изработване на дизайн, визитки, уеб...

Свободен съм за поръчки !
 

Горе