Изработка на Оригинални Инфографики

Статус
Not open for further replies.

OrigiRal

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
infographic_origiral.png


За повече информация ми пишете тук в темата или ТУК

Разгледайте инфографиките ми: http://www.origiral.com/2013/04/infographics-portoflio.html
 

Прикачени файлове

  • infographic_origiral.jpg
    infographic_origiral.jpg
    72.2 KB · Преглеждания: 74
Последно редактирано:
От: Изработка на Оригинални Инфографики

Знам, че цената се определя от сложността и обема на инфографиката, но ако може да дадеш ориентировъчни цени.
 
От: Изработка на Оригинални Инфографики

Ох, доста болна тема ми е напоследък, особено, когато ми предложиха $20 за Инфографика...
Ориентирам се по чуждите сайтове, където и не се предлага особено тази услуга, та там цените са около $500-1000.

Мисля, че за България е малко висока тази цена, щом едно лого тук е 20лв, а в Америка примерно плащат $200 за същото, затова най-уместно е тук да са по 100лв. Като действително, ако е сложна и обемна, може да струва и повече.

И тъй като сега започвам да предлагам тази услуга, мисля да сложа една отстъпка от 20%, а именно - 80ЛВ. ЗА ИНФОГРАФИКА със средна трудност на изпълнение.

Как мислите, добре ли е така?

п.п: Наистина ми отнема доста време и усилия направата на една инфографика!
 
Аз не съм те забравил :) Имахме уговорка, 100% ще поръчам инфографика, но ми трябва малко време да събера информацията :)
 
От: Изработка на Оригинални Инфографики

Приятели, предложението все още важи.

Имам и две готови инфографики за Лешоядите и за Това, с което не бива да храним кучето на български и на английски език, които Продавам!

Изработвам и инфографика за вашата професия на български и английски език (при желание с ваша илюстрация).

Приятен ден!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе