Изработка на Уеб Сайтове по поръчка на ниски цени и за кратко време...

nikych

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Изработвам уеб сайтове на ниски цени - Е-магазини, рекламни сайтове, блогове, форуми, и др проекти.
Някои сайтове са готови системи с преработка от мен и за това, изпълнението на проектите става в рамките на максимум 3 дена(освен при по-големите проекти).

Цени :
-Електронни магазини - 60 - 150 лв
-Фирмени сайтове - 40-150 лв
-Хотелски сайтове - 50-200 лв.
-Форуми - 10 - 80 лв.
-Онлайн игри и сайтове за забавления - 50 - 200 лв.
-Сайтове за обяви или акционери - до 300 лв.
-Други проекти - цена по договаряне; Цените на сайтовете са според Вашите изисквания!

Предлагам и поддръжка на сайтове - цената е по договаряне.

Давам примерни мои сайтове при желание на клиента :)

Информация за мен:
Владея PHP & MYSQL & CSS и разбира се HTML.
Не съм професионалист - все пак и цените не са ми като на професионалистите :)

За Контакти и Въпроси:
Емайл: [email protected]
Skype: niky_gat
или ми пишете лично съобщение в сайта!
 
От: Изработка на Уеб Сайтове по поръчка на ниски цени и за кратко време...

Електронен магазин за 60 лв... как искам да видя такива проекти... защото поне 3 магазина чакат такава страшна оферта от мен.
 
От: Изработка на Уеб Сайтове по поръчка на ниски цени и за кратко време...

Все пак съм писал 60 лева като минимум :)
 
От: Изработка на Уеб Сайтове по поръчка на ниски цени и за кратко време...

Електронен магазин за 60 лв... как искам да видя такива проекти... защото поне 3 магазина чакат такава страшна оферта от мен.
Прати 180 лв. , пароли за хостинга (FTP и CPANEL) и след 30 минути са ти инсталирани 3 зенкарта или опен карта за 180 лв...
Към никигат-а. Собствени системи ли ползваш и дай примерни сайтове които си направил.
 
От: Изработка на Уеб Сайтове по поръчка на ниски цени и за кратко време...

Ааа... и разбирасе HTML :D
Да речем, че искам слайдшоу кво правим? Давам 100 лв да го направят отделно :D
 
От: Изработка на Уеб Сайтове по поръчка на ниски цени и за кратко време...

Който иска примери за проекти - да ми пише на лично или в скайп и да ми каже темата, по която се интересува...
 
От: Изработка на Уеб Сайтове по поръчка на ниски цени и за кратко време...

Към dertre - Някои от системите са готови, но преработени от мен... Ако желаеш ми пиши на лично, от какви сайтове се интересуваш и ще ти дам примерни сайтове. :)
 
От: Изработка на Уеб Сайтове по поръчка на ниски цени и за кратко време...

Dertre само за инсталиране на готови системи и аз съм грамотен ако в тази цена влизат и модули за каквито опции ми скимнат на мен и интеграция с мой дизайн страшно много ме заинтригува :)
 
От: Изработка на Уеб Сайтове по поръчка на ниски цени и за кратко време...

Няма нужда да спамите тука :) Щом сте професори, инсталирайте и ВИЕ.... Никой не сме вързали!
 
От: Изработка на Уеб Сайтове по поръчка на ниски цени и за кратко време...

Няма нужда да спамите тука :) Щом сте професори, инсталирайте и ВИЕ.... Никой не сме вързали!
Само дето "професорите" не си пускат тема, че изработват web сайтове когато всъщност инсталират готови неща. Ако инсталираш готови или моднати от теб неща, дефинирай си го в обявата, защото така написано и с тези цени трудно ще повярвам, че няма нещо гнило.
Не приемай това като заяждане. Просто за пореден път напомням за по-ясно дефиниране на предлаганите услуги.
 

Горе