Изработка на визитки...

NYCfriend

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здр, предлагам изработка на визитки на изключително добри цени за цялата страна доставката с куриер или по пощата . :wink:

Цени::arrow:

до 100 бр.-0.10лв/бр.

от 100 до 300 бр.-0.09лв/бр.

от 300 до 500 бр.-0.08лв/бр.

от 500 до 1000 бр.-0.06лв/бр.

над 1000 бр.-0.05лв/бр.


СУПЕР ОФЕРТА през юли 500бр визитки за 27 лв!!!!! :mrgreen:

Всеки направил поръчка през юли получава клиентска карта за отстъпки /за неограничен период/в зависимост от поръчаното количество!


За повече информация и поръчки [email protected] 24 часа в денонощието 7 дни в седмицата!!!!


ПС. Много добър форум,мисля да се пообразовам тук относно афилиет маркетинга.
 
От: Изработка на визитки...

Съжалявам че ще пусна малко офтопик, но цените наистина си ги бива :) В момента работя в рекламна агенция, като една от услугите е изработка на визитки - цените са двойни...
 
От: Изработка на визитки...

Дам,ценичките са доста добри, по принцип правя визитки на приятели и сега реших да разширя дейността.А относно качеството правя ги на каквото ги правят повечето фирми купувам същия картон.
Е чакам поръчки... :)
 
От: Изработка на визитки...

@NYCfriend Хубави цени, но какво е качеството на визитките, как и от къде по точно да си изберем? :)
 
От: Изработка на визитки...

NYCfriend искам 500 бр визитки! Драсни едно ЛС да ти дам текста ? Обаче искам първо Две или Три примерни визитки - щото може да не ми хареса дизайна?
 
От: Изработка на визитки...

Можем ли да видим портфолио ? Имам интерес.
 
От: Изработка на визитки...

моля всички,които имат интерес да пишат на меила публикуван в първия пост ,за да не спамим излишно 8)
 
От: Изработка на визитки...

Постни 4-5 снимки на твои визитки (отпечатани) ще има поръчки
 
От: Изработка на визитки...

Само информативно, колко ще ми струва да ги отпечаташ само, а да са по мой дизайн :)
 
От: Изработка на визитки...

На мен пък темата ми прилича леко на .. за кофата?
 
От: Изработка на визитки...

колко ще струват 100 визитки
свържи се с мен скаипа ми е vanko119
 
От: Изработка на визитки...

Здр,съжaлявам че се забавих с отговора,но не бях в България.Пак ще ви помоля всички въпроси да задавате на посочения имейл /[email protected] /,ще отговоря на всеки,няма нужда да се спами излишно в темата.
:arrow:
 
От: Изработка на визитки...

колега дай някакви по-експресни координати за да мога да ти кажа какво точно ми се иска да има на евентуалните визитки
 
От: Изработка на визитки...

може да ме намериш на скайп ultralevski или на тел 0883 30 20 46 или имейл
 

Горе