Предлагам: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Thanks for adding reputation to this user. May you be lucky enough to receive the same Reputation back in turn.

Много ми харесват последните произведения :p
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Здравей nnikolov,

Поздрави за добрата работа.

Писах ти на мейла в abv.bg, дано да имаш възможност да поемеш една поръчка. Пиша в темата, тъй като току що се регистрирах и нямам достатъчно мнения за да ти пиша на лични.
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Мн съм доволен от колегата за пореден път! :)
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

И аз съм много доволен , препоръчвам го с 2 ръце :)) !
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Отказвам приемането на поръчки до 3 Април. Благодаря на колегите които ми се доверяват!

Успешна седмица на всички предприемачи! :)
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Пращай на всеки 3 - 6 месеца промоции на лоялните си клиенти. 99% кълвът - щото ги е кеф да им спестиш 10 лв.
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Аз на редовните си клиенти им правя отстъпки винаги :). Но благодаря за съвета.
Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Да похваля колегата и аз. Вчера се чухме за банери, направи ги бързо и качествено. Харесва ми как си свърши работата, със сигурност ще го ползвам пак. :)
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Здравейте! Препоръча Ви petya77 - Петя Миладинова. Тя направи лого и сега идва ред и на визитките. Цените актуални ли са Ви както са написани най-отгоре? Като модел може ли да са например пластика или се минават на ламинат и стават такива? Не мога да ти пиша на лично затова пиша тук.
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

И аз съм доволен! Добра комуникация , бързина , перфектни цени !
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Много съм доволен от услугите на @nnikolov за добре свършената работа. Едва ли ще намерите толкова добро качество на изработката за тези цени някъде другаде. Напълно си заслужава - препоръчвам!
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Здравейте, аз също съм много доволен от свършената работа. Точно и бързо изпълнение на зададените от мен условия. Със сигурност ще работим отново заедно. Препоръчвам го на всички, които имат нужда от дизайн :)
 
От: Изработка на дизайн и принт - Лога, Визитки, Флери, Банери, и др.

Много коректен и точен потребител. Препоръчвам!!! Работи изключително чисто и професионално и за сметка на работата му цената ,която взема е нищожна! Със сигурност ще работим и за напред.
 

Горе