Изработка на евтини уеб сайтове!

От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Ами за мен 50 лв за сайт 5-6 страници,без особени екстри(като калкулатори и подобни) е напълно разумно и за клиент, и за програмист.
А големите фирми като започнат с "ще Ви направим сайт с уникален дизайн" им се чудя на кому е нужно? Наистина масово клиента не му дреме колко е уникален сайта и няма и да разбере :)
Успех !!
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Е как 50 или 80 лв са жълти стотинки. Май повечето от вас могат да правят по няколко малки сайта на ден,замислете се
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

50 лв. са смешна сума за направата на сайт. И няколко въпроса - Когато взимаш 50 лв. ти плащаш ли данъци, плащаш ли осигуровки? Не мисля, та за това 50 лв. ти се струват много. Индийско-столипиновски капитализъм в действие. Но цената определя качеството, както беше написал някой от предните постнали в темата, та наистина ще е интересно да се пуснат сайтовете струващи по 50 лв, за да ги видим :)
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

За 50лв няма да си мръдна пръстите да ти пиша сайт.
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Нормално е цените да са такива.
По-добре сайт за 50 лв. отколкото сайт за 500, а да прилича на такъв от 50 лв. пак :)
Ако ползва темплейти защо да обира хората с 300-400 лв. ?
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Според теб защо GOLF 2 е по евтин от BMW 7? Когато си отгвориш ще намериш разликата защо 50лв и защо 500!
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Ами за мен 50 лв за сайт 5-6 страници,без особени екстри(като калкулатори и подобни) е напълно разумно и за клиент, и за програмист.
А големите фирми като започнат с "ще Ви направим сайт с уникален дизайн" им се чудя на кому е нужно? Наистина масово клиента не му дреме колко е уникален сайта и няма и да разбере :)
Успех !!
Тук имаш предвид сайта на бакалията в Долно Камарци нали?
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Нормално е цените да са такива.
По-добре сайт за 50 лв. отколкото сайт за 500, а да прилича на такъв от 50 лв. пак :)
Ако ползва темплейти защо да обира хората с 300-400 лв. ?
Не става въпрос за това, че някои хора гледат да ударят кьоравото и без работа да вземат пари. Тук сме се събрали съвестни предприемачи, нали :p Когато се прави сайт на фирма (или личен такъв, няма значение), можеш сам да сметнеш какви са ти разходите - поне три срещи с клиента (преди, подписване на договор и капариране, предаване на проекта и финализиране на сделката), фактура, че и работа остава. За 50 лв. (една почерпка на кръчма) мога да направя на някой познат едно блогче в wordpress.com и толкова.

Ще ми е интересно, след като е пуснал тази обява, авторът колко поръчки има през форума. Ако не се притеснява, нека пише :)
 
Последно редактирано:
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Имам впредвид за 50 лв фирмен сайт,на фирма,чията дейност не е свързана с нет. затова хората са си го казали- "малък фирмен сайт" :)
 
От: От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Честно казано познавам няколко човека извън форума,които взимат точно толкова за малък сайт. Явно кризата е ударила много хора
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Хайде пуснете няколко сайта за 50 лева да оплакнем окото :D
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

На мен ми е смешно колко "все пак има доста вложен труд" в изработката на един вариант лого. Охх
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

На мен ми е смешно колко "все пак има доста вложен труд" в изработката на един вариант лого. Охх

Ами според изискванията на клиента, но може да е няколко часа, ден, няколко дена. Опитай сама и ще разбереш.
 
От: Изработка на евтини уеб сайтове!

Привет на всички!

Аз лично съм възмутен от тази тема. Ако така продължават да действат хората, занимаващи се с фрийланс в този бранш (пък и не само с фрийланс), всички ще се докараме до просешка тояга. Трябва да има един определен праг на цените. Сайт за 50 лв. ми звучи безумно. Защо не се пробвате някой адвокат (например - те са доста стегната и организирана гилдия, и държат на труда си!) да ви прегледа някакви документи (говоря съвсем общо, само за пример) за 50 лв?!? :) По-скоро ще ви одерат кожичката и толкова :) За да има бизнес и икономика, и ние трябва да сме на този принцип (ние - "компютърджийте" :D )... От нас зависи, дали останалите грешни души на този свят няма да приемат нашето "НИЕ" като "ние врабчетата" и да загубим респек и пари най-вече... Малко се олях!

Поздрави!
 

Горе