median

New Member
Здравейте! Предлагаме изработка на сайтове, всякакви онлайн приложения и онлайн магазини. Сайтовете се изработват индивидуално за всеки клиент, без да се използва готова CMS платформа. Всеки един сайт се прави респонсивен, личен админ панел. Работим качествено, бързо и на добри цени!
За повече информация, разгледайте сайта ни: http://www.median-plus.com/
open
 
Ние се занимаваме с изработка на сайтове - ако искахме друг или по-различен сайт, щяхме да си направим.
 
Интересува ме приставка/приложение/плъгин (незнам точно какво е названието)

Давам за пример два сайта:
pushcrew.com
Onesignal.com

Става дума за нотификации на сайта. Всеки от посетителите, който се абонира получава известие на браузера си за всяка нова публикация на сайта.

Ако можете да направите такова, моля пратете оферта !

Поздрави!
 
ако искахме друг или по-различен сайт, щяхме да си направим
Ами поискайте, щото с този сайт ме изгубихте.
Въобще наясно ли сте към коя група от пазара сте се насочили?
Щото за взискателни клиенти сайта ви е неглиже още на прима виста. А за масовата тълпа не е достатъчно цигански.
 
някак си е глупаво
...да не ти работи формата за контакт, рекламирайки производство и продажба на форми за контакт.
Аз рекламирам и продавам зеленчуци. Не сайтове.
Наистина е глупаво да бъркаш принципи и категории.
Както е глупава стратегия да се опитваш да продаваш на всички, колкото и да си гладен - Форд и Фолксваген продават на бедните, Ролс Ройс и Ферари продават на богатите.
 
хора.... 2017 година е....


<meta name="keywords" content="изработка на сайт, подвижение сайта, уеб дизайн, онлайн, онлайн приложение, онлайн магазин, приложение, сайт за недвижими имоти, приложения,
изработка на онлайн магазин, сайт цена, колко струва сайт, интернет страница, раскрутка сайт, izrabotka na sait, web
site, web design, ueb dizain, online, onlain prilojenie, onlain magazin, online store, online magazin, prilojenie,
online aplication, izrabotka na onlain magazin, sait cena, sait tsena, sait za nedvijimi imoti, internet stranica">
 
Сайтовете се изработват индивидуално за всеки клиент, без да се използва готова CMS платформа.

клиентите ви ще са далеч по-доволни, ако пазарите теми от themeforest и им ги вдигате на wordpress. тоя сайт е сканадален. портфолиото във фриййлансър и то... с най-добри чувства, ама сверете си часовниците.
 
<meta name="keywords" content="изработка на сайт, подвижение сайта, уеб дизайн, онлайн, онлайн приложение, онлайн магазин, приложение, сайт за недвижими имоти, приложения,
изработка на онлайн магазин, сайт цена, колко струва сайт, интернет страница, раскрутка сайт, izrabotka na sait, web
site, web design, ueb dizain, online, onlain prilojenie, onlain magazin, online store, online magazin, prilojenie,
online aplication, izrabotka na onlain magazin, sait cena, sait tsena, sait za nedvijimi imoti, internet stranica">
До кода не стигнах.
Явно горе съм бил мек.
Но за стратегията съм бил прав.
 
Акъл море, глава кофа. Противно на схващанията, мета таговете нямат никаква SEO тежест, а имат само индиректно значение. Насищане на ключови думи в такива размери само си плаче за наказание. Умът ми не го побира откъде се поражда този болен спамърски манталитет.
 
Аз пък не мога да разбера като някой "спец" се задълбае в някакво SEO умряло, не разбрахте ли, че сео-то няма никакво значение за бизнеса?
Това, което на някой му пука е с кого работиш, какво правиш и дали те бива. С портфолиото същата работа, не е нужно да имаш изобщо. Хората или те знаят или не. Като минаване на левъл е
най-ниския е супер оптимизиран SEO сайт, в който се опитваш да вкараш случайни потребители да ти влязат на сайта
малко по-горе е SEO + портфолио на някакви мижави сайтове, които никой не знае
топ левъл - нито SEO, нито портфолио. Знаят те, защото продукта ти е топ. Няма нужда от случайни клиенти

Разбира се, тук всички са големи разбирачи и мислят за SEO и простотии, вместо да наблегнат на продукта си, клиентите си и т.н. Обикновено най-непродаваемите и смотани стоки се рекламират, за това ферари не се рекламира по телевизията ;)
Помислете над това
 
какво правиш и дали те бива. ... за това ферари не се рекламира по телевизията
Именно.
Тук се предлага нещо с претенциите на Ферари, а под боята е това:

ГАЗМИ-668.jpg

За незапознатите:
Това е модел ГАЗМИ-668. Направен е от муджахидините от Газ-66 и Ми-8.
Енджой!
 
Аз пък не мога да разбера като някой "спец" се задълбае в някакво SEO умряло, не разбрахте ли, че сео-то няма никакво значение за бизнеса?
Това, което на някой му пука е с кого работиш, какво правиш и дали те бива. С портфолиото същата работа, не е нужно да имаш изобщо. Хората или те знаят или не. Като минаване на левъл е
най-ниския е супер оптимизиран SEO сайт, в който се опитваш да вкараш случайни потребители да ти влязат на сайта
малко по-горе е SEO + портфолио на някакви мижави сайтове, които никой не знае
топ левъл - нито SEO, нито портфолио. Знаят те, защото продукта ти е топ. Няма нужда от случайни клиенти

Разбира се, тук всички са големи разбирачи и мислят за SEO и простотии, вместо да наблегнат на продукта си, клиентите си и т.н. Обикновено най-непродаваемите и смотани стоки се рекламират, за това ферари не се рекламира по телевизията ;)
Помислете над това

Коментарът ти е повече от неуместен, имайки предвид, че в една от секциите на Median се говори за някакво "автоматично seo" и "вградена оптимизация", което е повече от несериозно. Това не означава ли, че seo е част от продукта? SEO не се характеризира с прилагане на извънземни техники или практики, а по-скоро означава - начинът, по който трябва да се случват нещата. Оптимизацията не означава непременно манипулация, а най-вече нагласяне според изискванията на търсещите машини. Едно не мога да разбера - защо поощрявате и оправдавате глупостта?
 
Едно не мога да разбера - защо поощрявате и оправдавате глупостта?
Не оправдавам, сайта е супер смотан и без да става дума за SEO.
Просто наблюдавам, че във форума всеки гледа някакво сео все едно това е ключа към успешния бизнес, за онлайн магазин - сигурно, ама за фирмен сайт сео-то няма никакво значение. Това казвам.
 
  • Like
Реакции: Jhin

Горе